Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Ban] ernescik123

• Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ernescik1230 20/03/2010 - 17:35

ernescik123
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Całe konto ernescik123.

Administrator/moduł nadający karę: Chester_Charles

Powód kary: Cheater.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, otrzymałem bana na postać, z powodem Cheater, nigdy nie czitowałem, i nie miałem zamiaru, lecz jeden gracz z PD, uznał że mam cheaty, gdyż nie umiał grać IC, to nadał mi po prostu bana, prawdopodobnie Joseph_Williams powiedział o tym saqarisowi, i otrzymałem bana, oto SS'y potwierdzające że nie mam cheatów.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Są to czyste SS'y, nie mam HUD'a gdyż jestem tam dopiero po BW.
Tam jest właśnie, że nie ma ich, gdyż nie ma żadnych przybliżaczy, bądź jakichś pasków z n0beitem, nigdy ich nie używałem, i powtarzam nie mam zamiaru.
Pozdrawiam serdecznie!
ernescik123.
  • Do góry
    • 0

#2 Jeff_Willson0 20/03/2010 - 17:42

Jeff_Willson
  • Świeżak
Wiem jak ty grasz i jak grałeś dawniej z blokiem ooc cały czas jechałeś ooc w ic tylko na /c i kumpla oszukałeś...... Grał dziewczyną a ty robiłes foty jak prosiłeś jego postacie o kase i później napisałeś skarge i dostał bana a kase se zabrałeś.... I jak jezdziłeś autem środkiem drogi na światła to nawet nie spojrzałeś. Nie należy ci sie un ban
  • Do góry
    • 0

#3 ernescik1230 20/03/2010 - 17:43

ernescik123
  • Świeżak
Jak masz bana za niekreowanie postaci, to się przymknij - jednym słowem, nie proszę tu o zbędne komentarze, tylko od saqarisa, skąd dowody że 'niby' czitowałem.
  • Do góry
    • 0

#4 Domel310 20/03/2010 - 17:50

Domel
  • Gracz
Trzech GMów i saqaris próbowało Cię dogonić w tej wodzie i nic. Dziwna sprawa, nie uważasz?
  • Do góry
    • 0

#5 ernescik1230 20/03/2010 - 17:53

ernescik123
  • Świeżak
Ta, w wodzie SH? Aha. Nie wiem, nie widziałem ich, tylko płynąłem ciągle do przodu, nikt się nie pojawiał przedemną, jedynie widziałem policjanta jak płynął za mną Giorgio_Rossi, jak mnie wyprzedził, i dostałem wtedy bana.
Domel - jeśli nie mogli mnie dogonić, nie wiem! Nie czitowałem, ani nie czituje, wierz mi - nawet widać na SS'ach, nie chcę odchodzić z serwera, gdyż jeden administrator ubzdurał sobie że używam cheatów, lub innego szitu, takie trochę nie fair, bo jego kumple powiedzieli mu na TS, czy na /ro że czituję, albo /w. Nie wiem, nie wiem, mam lagi, słaby komputer, 10-letni + dużo modów - prawie całe pomodowane, jeśli bym czitował, dlaczego nie włączyłem goda podczas pościgu, co? Albo dlaczego nie dałem /q.
  • Do góry
    • 0

#6 ..:Kosa:..0 20/03/2010 - 17:55

..:Kosa:..
  • Świeżak
Być może użyłeś jednej z opcji S0beita jaką jest 'CJ Running' co było powodem twojej zawrotnej szybkości w wodzie.
  • Do góry
    • 0

#7 ernescik1230 20/03/2010 - 17:57

ernescik123
  • Świeżak
Po pierwsze - kosa, gdybym bym używał czitów, był by pasek, bądź tradycyjny napis 'sobeit', są to SS'y od razu po banie, nie robiłem reloga gdyż było by to nie możliwe.
  • Do góry
    • 0

#8 Domel310 20/03/2010 - 18:07

Domel
  • Gracz

Po pierwsze - kosa, gdybym bym używał czitów, był by pasek, bądź tradycyjny napis 'sobeit', są to SS'y od razu po banie, nie robiłem reloga gdyż było by to nie możliwe.

Nie każdy cheat ma pasek. Nie, nikt nie pisał na /ro, że masz czita, tylko dostaliśmy raporta na Ciebie. Goniliśmy Cię w 4 i nie mogliśmy dogonić.
  • Do góry
    • 0

#9 ernescik1230 20/03/2010 - 18:08

ernescik123
  • Świeżak
Nie moja wina : >, uciekał ciągle naparzając w spacje, po co miałbym tracić wszystko, które tu zdobyłem, znajomości, ogólną sławę; >, rzeczy, godziny i inne, nie czitowałem, znam tylko n0beita, jestem nawet gotowy do rozmowy głosowej na skype.
  • Do góry
    • 0

#10 Marcin Kamiński 1360 20/03/2010 - 18:25

Marcin Kamiński
  • Gracz
O SH dowiedziałem się od GMów, pospecowałem cię, postanowiłem dać do ciebie TP i spróbować cię dogonić, nie dało się. Uznaliśmy to za SH, i nadaliśmy banicję.
  • Do góry
    • 0

#11 ernescik1230 20/03/2010 - 18:27

ernescik123
  • Świeżak
Lecz pomyliliście się, gdyż nawet nie chciało Ci się mnie zatrzymać, bądź nadać mi blokadę biegania, bądź coś innego, i potem byśmy to wyjaśnili na spokojnie, bądź tepnąć mnie do Ciebie, a nie od razu cmd /ban, gdyż to jest chore, naprawdę - otrzymałem bana za coś, czego właśnie nie używam.
  • Do góry
    • 0

#12 ..:Kosa:..0 20/03/2010 - 18:29

..:Kosa:..
  • Świeżak

Nie moja wina : >, uciekał ciągle naparzając w spacje, po co miałbym tracić wszystko, które tu zdobyłem, znajomości, ogólną sławę; >, rzeczy, godziny i inne, nie czitowałem, znam tylko n0beita, jestem nawet gotowy do rozmowy głosowej na skype.

Jednym słowem - przyznałeś się do używania Bugu, którym jest szybkie naciskanie spacji.

Używanie tego typu modyfikacji lub inna złośliwość (Bug using) względem reszty graczy - grozi zbanowaniem na serwerze.

• Do góry
    • 0

#13 ernescik1230 20/03/2010 - 18:33

ernescik123
  • Świeżak
Kosa, nie, to nie jest Bug Using, korzysta z niego cały serwer, jest to normalne bieganie, tylko ze sprintem, a w wodzie to płyniesz, no.
  • Do góry
    • 0

#14 kubus96 51 20/03/2010 - 18:49

kubus96
  • Świeżak
Jest to Bug Using. Ten bug jest już od części GTA Vice City. Poprzez szybkie naciskanie klawiszu sprintu postać nie męczy się i można biec ciągle sprintem. Wątpię, żeby korzystał z tego cały serwer, chyba że ci nowi, co sprintem wszędzie biegają. Jeśli masz dowody na to, napisz skargi.

//Domel: Post nie wnoszący nic do tematu - warn.
  • Do góry
    • 0

#15 ernescik1230 20/03/2010 - 18:51

ernescik123
  • Świeżak
Jeśli jest to Bug Using, przepraszam - nie wiedziałem, nie męczy się? To dlaczego potem nie chciał płynąć na spacji : >?
Teraz to nawet nie ma sensu tego pisać, jak mam bana, niestety.
  • Do góry
    • 0

#16 Fifek 673 20/03/2010 - 18:54

Fifek
  • Świeżak
Nie jest to BU, po jakimś czasie postać tak czy siak się zmęczy.

• Do góry
    • 0

#17 ernescik1230 20/03/2010 - 18:56

ernescik123
  • Świeżak

Nie jest to BU, po jakimś czasie postać tak czy siak się zmęczy.

Skoro on tak nawet piszę, to nie jest BU - raczej, to nie postąpiłem nic z cheatowaniem, BU, ani niczego innego, nie powinienem dostać ani jednej za to kary, nawet warna.
  • Do góry
    • 0

#18 FSTEAM1056 20/03/2010 - 19:25

FSTEAM
  • Gracz
z tego co słyszałem na TSie to dobre 5 minut gonili Cie w wodzie, już zdążyliśmy wysłać motorówki ale się nie przydały. 5 minut płynąć że tak powiem sprintem to jest nierealne
  • Do góry
    • 0

#19 ernescik1230 20/03/2010 - 19:39

ernescik123
  • Świeżak
Wow ; o, nie wiedziałem że już je wysyłaliście, ale mniejsza, ale powiedźcie, dlaczego uznaliście że mam cheaty, skoro SS'y potwierdzają że ich nie posiadam? Skoro PD już wysłało motorówki, to po co wysyłaliście na mnie reporta? I przez to ciekawa akcja mogła wyniknąć, a tak ban.
  • Do góry
    • 0

#20 szron4 20/03/2010 - 20:33

szron
  • Gracz
Szybkie naciskanie spacji nie jest BU.
Z tego co sam pamiętam w jednej misji w Singlu pojawia się okienko mówiące o "Super fast spring" (czy coś w ten fason). Funkcji która pozwala przez krótki okres czasu biec bardzo szybko.

• Do góry
    • 0

#21 ernescik1230 21/03/2010 - 08:49

ernescik123
  • Świeżak
Dziękuje za odbanowanie proszę zamknąć temat, albo przenieść do archiwum - Pozdrawiam. Ernescik123
  • Do góry
    • 0

#22 Heaton41 22/03/2010 - 15:35

Heaton
  • Gracz
Nie znam kolesia, ale wierzę mu. Samemu jakiś czas temu podczas deszczu udaliśmy się z kumplem IC popływać, bo były duże fale. Weszliśmy do wody i okazało się, że jestem od niego DUUUŻO szybszy w wodzie, nie ważne czy ze spacją czy bez. Strasznie się dziwiliśmy, nawet OOC chwilę na ten temat rozmawialiśmy.. Okazało się, że on nawet miał więcej siły.
Nie wiem co jest tego powodem, może coś z FPS'ami?
  • Do góry
    • 0

#23 ernescik1230 22/03/2010 - 16:04

ernescik123
  • Świeżak

Nie znam kolesia, ale wierzę mu. Samemu jakiś czas temu podczas deszczu udaliśmy się z kumplem IC popływać, bo były duże fale. Weszliśmy do wody i okazało się, że jestem od niego DUUUŻO szybszy w wodzie, nie ważne czy ze spacją czy bez. Strasznie się dziwiliśmy, nawet OOC chwilę na ten temat rozmawialiśmy.. Okazało się, że on nawet miał więcej siły.
Nie wiem co jest tego powodem, może coś z FPS'ami?

może i prawda mam 3025 Siły.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych