Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BLOCK] Shaun Boswell

• Please log in to reply
1 reply to this topic

adamingo36184 20/03/2010 - 17:18

adamingo36
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Shaun Boswell

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: Śmianie się z cudzego wypadku.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witajcie. Apeluję o ponowne rozpatrzenie mojej prośby o odblokowanie postaci Shaun Boswell, ponieważ bardzo mi jej brakuje. Została ona zablokowana kilka dobrych miesięcy temu, podczas wycieczki na Mount Chilliad organizowanej przez SANews. Było to tak:
Wyruszyliśmy spod ich siedziby, po jakimś czasie byliśmy już na szczycie i tu rozpoczęła się cała akcja: Ludzie ustawili się w kolejce do zjazdu, kiedy nadeszła moja kolej zjechałem. Po drodze minąłem bardzo niebezpieczną skarpę i zjechałem na dół. Gdy już tam się znalazłem podjechałem pod tą skarpę i nagle ktoś na pełnej prędkości z niej wystrzelił i zaparkował na drzewie. Wyglądało to komicznie, dlatego zacząłem się śmiac i powiedziałem coś w stylu (Nie pamiętam dokładnie, było to bardzo dawno temu): "Haha ale się zjebał gościu". Wiem, że to było głupie, patrząc na to z perspektywy czasu dzisiaj bym tak nie zrobił. Pisałem już raz prośbę, ale została odrzucona, jako że będę miał nauczkę na przyszłośc. Odbiło się to na tym, że nauczka jest baaardzo sroga. Nie grałem na tej postaci już wiele miesięcy. Bardzo, ale to bardzo mi jej brakuje i żałuję, że powiedziałem te słowa, za które mnie zablokowano. Wiem, że na tej postaci mam już jakieś mniejsze i większe kary odnotowane, ale nie ma ich tak dużo, a są na moim koncie od Fort Carson.
Podsumowując: Bardzo proszę administrację o przemyślenie mojej prośby. Uważam, że kara którą dostałem była za surowa. Nadana została już bardzo dawno i brakuje mi mojej postaci, bo to na niej zacząłem tutaj grę, mam na niej wiele znajomości. Jeżeli chodzi o majątek, może byc wyzerowany, zależy mi tylko na Shaunie. Proszę o ostatnią szansę.
Z góry dziękuję i pozdrawiam,
Adam.

@Edit: Byłbym zapomniał: Nie posiadam screenów, ponieważ kara została nadana bardzo dawno temu.
  • Back to top
    • 0

Pan Odkurzacz210 20/03/2010 - 17:55

Pan Odkurzacz
  • Gracz
Z Adasiem można konie kraść!

Kiedyś to człowiek odwalał bo to było dla niego rozrywką, dziś człowiek gra rp, bo to jest dla niego rozrywką. Z Elliotem długo graliśmy, i było przeZajebiście. Naprawdę rozsądny człowiek, który zasługuje na unBlocka
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic