Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] James Wiliams

• Please log in to reply
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Artcik 0 15/07/2009 - 14:26

Artcik
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: James Wiliams
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Conny Wiliams
Powód uznany przez administratora: Okłamanie Administracji
Wyjaśnienie poszkodowanego: No więc jeździliśmy po mieście i na megafonie Tommy krzyczał żeby na mnie głosowali. Zajeżdżamy pod salon i on krzyczy to, (tommy) i wtedy gościu do nas "chuj". Można zobaczyć w logach. Ja tam nic nie robiłem tylko prowadziłem i nie okłamałem bo tak widziałem na chatcie.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Logi.
  • Do góry
    • 0

#2 Konrad1589 15/07/2009 - 14:54

Konrad
  • Gracz
Jeździliście autobusem i na /m nakłanialiście do głosowania - OK, taka kampania wyborcza.
Problem się zaczął, kiedy na wasze hasła ktoś z salonu krzyknął, że na nikogo nie zagłosuje.
Dałem AJ za zachowanie Tommy'ego, a potem musiałem słuchać jego kłamstw, że to gość z salonu pierwszy zaczął.
Po kicku Tommy wraz z Artcikiem dalej stali przy swoim, a że zaopatrzyłem się w screena, to wszystko można sprawdzić bez logów.

Dołączona grafika
Autobusem jechali:
James Williams
Seitaro Saito
Tommy Moore

Gość z salonu:
James Salvian
  • Do góry
    • 0

#3 Artcik 0 15/07/2009 - 14:56

Artcik
  • Zbanowani
Ojoj przepraszam, myślałem że to ten gość z salonu krzyknął "chuj".
  • Do góry
    • 0

#4 Matiox96 15/07/2009 - 14:58

Matiox
  • Gracz
Block się należy... Po waszym non-rp powinieneś dostać coś więcej.... Zastanów się czy kandydaci na burmistrza jeżdżą z policją i drą się na megafonie żeby na nich głosować. Mamy radio i graczy..Jeśli nie masz pomysłu na kampanie reklamową to po prostu zrezygnuj.
  • Do góry
    • 0

#5 Konrad1589 15/07/2009 - 15:02

Konrad
  • Gracz
Ale przecież Tommy odpisał "Co kurwa nie!!" na jego "Nie" a nie na "Chuja".
  • Do góry
    • 0

#6 Artcik 0 15/07/2009 - 15:03

Artcik
  • Zbanowani
Bo ja myślałem że to ten typek z salonu krzyknął "chuj" na mnie i potem że nie zagłosuje i dlatego tak Tommy napisał. Tak byłem przekonany, nie zamierzałem Ciebie okłamać, na co by mi to było skoro startuje w wyborach ? Nie miałem takiego zamiaru, przepraszam za moje zamieszanie. 

Block się należy... Po waszym non-rp powinieneś dostać coś więcej.... Zastanów się czy kandydaci na burmistrza jeżdżą z policją i drą się na megafonie żeby na nich głosować. Mamy radio i graczy..Jeśli nie masz pomysłu na kampanie reklamową to po prostu zrezygnuj.

U mnie w mieście w Olsztynie widziałem jak były wybory do europarlamentu. Gościu wozem jechał i na megafonie krzyczał żeby głosować, już nie pamiętam na kogo. I Tommy to nie policjant :)
  • Do góry
    • 0

#7 Konrad1589 15/07/2009 - 15:05

Konrad
  • Gracz
Wybrałeś złą osobę do prowadzenia kampanii.
  • Do góry
    • 0

#8 Artcik 0 15/07/2009 - 15:07

Artcik
  • Zbanowani
Nie sądziłem że będzie on tak przeklinał na /m. Nie prowadził on ze mną kampanii tylko przy jednej rzeczy pomógł. Przepraszam za siebie i za niego ... no nie wiem co jeszcze mogę napisać.
  • Do góry
    • 0

#9 Matiox96 15/07/2009 - 15:08

Matiox
  • Gracz

U mnie w mieście w Olsztynie widziałem jak były wybory do europarlamentu. Gościu wozem jechał i na megafonie krzyczał żeby głosować, już nie pamiętam na kogo. I Tommy to nie policjant :)

Na pewno nie przeklinał tak jak ty! Może i jechał na megafonie, ale nie w policyjnym radiowozie!
  • Do góry
    • 0

#10 Mały 7 15/07/2009 - 15:09

Mały
  • Zbanowani
Block się należy
  • Do góry
    • 0

#11 Artcik 0 15/07/2009 - 15:11

Artcik
  • Zbanowani

Na pewno nie przeklinał tak jak ty! Może i jechał na megafonie, ale nie w policyjnym radiowozie!

Proszę, powiedz mi gdzie przeklinałem na tej postaci ? NIGDY na tej postaci nie przeklnąłem. Wszyscy WY głosujecie na Diva, to specjalnie teraz piszecie żebym miał tego blocka aby wygrał. Uświadomcie mi po co miałbym w takiej sytuacji kłamać adminowi ? Kandyduje i nie zamierzałem kłamać ... ani grać non rp.
  • Do góry
    • 0

#12 TawariszLenin 282 15/07/2009 - 15:13

TawariszLenin
  • Świeżak
Nie no to już przesada BLOCK ?
To krzyczał Tommy nie James to za co on ma w ogóle blocka ?
Robi się powoli bez sens z tego co widze...
  • Do góry
    • 0

#13 Matiox96 15/07/2009 - 15:15

Matiox
  • Gracz
Kampania reklamowa.... Moja postać z Divetm to najlepsi przyjaciele. Namawiam mieszkańców SF żeby głosowali na niego,bo Ciebie nie znam. Div nie jeździ w radiowozach i nie drze się przez megafon żeby na niego głosowali. Dziś prawdopodobnie będziemy rozwieszać plakaty wyborcze Diva.
  • Do góry
    • 0

#14 Artcik 0 15/07/2009 - 15:15

Artcik
  • Zbanowani
Lee dostałem blocka za to że napisałem Conradowi że ten sprzedawca w komisie krzyknął "chuj" a to Seitaro był. Po prostu niedopatrzenie ...

EDIT:

Sprawa wyjaśniona prosze lock.
  • Do góry
    • 0

#15 Lemonss27 15/07/2009 - 15:30

Lemonss
  • Gracz
ehh...
jak Tommy More wogle nie jest, w PD, tylko ma invite, bo chce mieć megafon na stadionie, ale wykorzystuje to jak może, według mnie Blok słuszny dla Tommego, i wywalenie z PD, koniec z jego wybrykami, wykorzystując blokady i komendy PD, a podobno jnawet ludzi przeszukuje i blokady stawia na serwie...
jak nikt nie widzi...
  • Do góry
    • 0

#16 blackmigogang2936 15/07/2009 - 16:09

blackmigogang
  • Gracz
Tommy ma te odzywki, nie potrafi się zachować...
Na meczach też klnie przez megafon.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych