Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [RUN] Wayn_Williams

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wasik157 19/03/2010 - 20:33

Wasik
  • Gracz
Witam. Piszę ponowną apelację , ponieważ zależy mi na bieganiu i jest mi ono potrzebne więc zacznę od tego , iż kare na postaci Wayn Williams mam już prawie 2 tyg. (13 dni chyba). Gram nerwowy charakter , więc często wpadam w bójki a swobodne poruszanie jest przydatne w takiej sytuacji.(Nie chodzi mi o chikeen run). Moim zdaniem kara 2 tygonie jest wystarczająca za przebiegnięcie około 10 m , gdyż spieszyło mi się do dziewczyny. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji kiedy jestem osobą odpowiedzialną i nie będę już nadużywał biegania , ponieważ wiem jakie mogą mnie spotkać konsekwencje.
  • Do góry
    • 0

#2 Rangy7977 19/03/2010 - 21:05

Rangy
  • Gracz
Wzór... (za krótka).
  • Do góry
    • 0

#3 Wasik157 20/03/2010 - 00:22

Wasik
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wayn_Williams
Administrator/moduł nadający karę: Misiek
Powód kary: Biegacz.
Wyjaśnienie wraz z dowodami:Witam. Piszę ponowną apelację , ponieważ zależy mi na bieganiu i jest mi ono potrzebne więc zacznę od tego , iż kare mam już prawie 2 tyg. (13 dni chyba). Gram nerwowy charakter , więc często wpadam w bójki a swobodne poruszanie jest przydatne w takiej sytuacji.(Nie chodzi mi o chikeen run). Moim zdaniem kara 2 tygonie jest wystarczająca za przebiegnięcie około 10 m , gdyż spieszyło mi się do dziewczyny. Proszę o pozytywne rozpatrzenie apelacji kiedy jestem osobą odpowiedzialną i nie będę już nadużywał biegania , ponieważ wiem jakie mogą mnie spotkać konsekwencje.

Przepraszam... Tu jest poprawione już przeze mnie...
  • Do góry
    • 0

#4 Rangy7977 20/03/2010 - 07:29

Rangy
  • Gracz

ponieważ zależy mi na bieganiu

//idz6 jest szybsze niż normalne chodzenie, wiesz?
  • Do góry
    • 0

#5 Wasik157 20/03/2010 - 09:33

Wasik
  • Gracz
Wiem ale czasem potrzebuje truchtanie a nie będę tego nadużywał.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych