Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BAN] John Times

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

John_Times7 18/03/2010 - 20:22

John_Times
  • Świeżak
Imię i nazwisko poszkodowanego:John Times
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:System
Powód uznany przez administratora:Tp do pojazdu
Wyjaśnienie poszkodowanego:Wszedłem na serwer i zobaczyłem, że serwer miał przez chwilę duże lagi. Wsiadłem na motor, a po chwili patrzę, a tu Ban.

Posted Image
  • Back to top
    • 0

Corrad071 19/03/2010 - 09:10

Corrad0
  • Gracz
Widzę że każdy miał lagi, to może być spowodowane tym że dostałeś Bana. Jestem za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

Karpix8998 53 19/03/2010 - 14:09

Karpix8998
  • Gracz
Z tymi lagami to wszystko możliwe więc UnBan jak najbardziej. Tym bardzie że ma dowód w postaci SS'a.
  • Back to top
    • 0

Gugel1 19/03/2010 - 14:50

Gugel
  • Świeżak
Ale mi to dowód, bo zrobił screen'a listy online.. Mógł dać screen'a całego obrazu.
  • Back to top
    • 0

Peter_Lenov0 19/03/2010 - 14:55

Peter_Lenov
  • Świeżak
To jest dowód też tak miałem na Los Santos RP. Jestem za unbanem
  • Back to top
    • 0

Karpix8998 53 19/03/2010 - 16:51

Karpix8998
  • Gracz

Ale mi to dowód, bo zrobił screen'a listy online.. Mógł dać screen'a całego obrazu.

Akurat tego gościa znam osobiście więc (TP do pojazdu) za które system wlepił mu Bana jest winą lagów, a nie jego... Ile jest takich przypadków na serwerze, że niesłusznie dostaje się Bana za (TP do pojazdu)? Mnóstwo!! Ogólnie administracja mogłaby się tym zająć i wyeliminować to z systemu, bo takie coś tylko zniechęca gracza, gdyż on nic nie zrobił. Tym bardziej administracja nie musiałaby tracić czasu na takie sprawy, a mogłaby zająć się czymś ważniejszym...
  • Back to top
    • 0

Tiazz278 19/03/2010 - 19:01

Tiazz
  • Gracz
tak samo ja zostałem zbanowany z bledu skryptu a zaden admin nie ruszy dupy by zajac sie moja sprawa
  • Back to top
    • 0

Corrad071 20/03/2010 - 13:31

Corrad0
  • Gracz

Ogólnie administracja mogłaby się tym zająć i wyeliminować to z systemu, bo takie coś tylko zniechęca gracza, gdyż on nic nie zrobił. Tym bardziej administracja nie musiałaby tracić czasu na takie sprawy, a mogłaby zająć się czymś ważniejszym...

Popieram Cie,
  • Back to top
    • 0

Rangy7982 20/03/2010 - 13:51

Rangy
  • Gracz

Ogólnie administracja mogłaby się tym zająć i wyeliminować to z systemu, bo takie coś tylko zniechęca gracza, gdyż on nic nie zrobił. Tym bardziej administracja nie musiałaby tracić czasu na takie sprawy, a mogłaby zająć się czymś ważniejszym...

Popieram Cie,

x2, mam ciągle lagi w interiorach =.=
  • Back to top
    • 0

3ciW85 20/03/2010 - 16:25

3ciW
  • Świeżak

Akurat tego gościa znam osobiście więc (TP do pojazdu) za które system wlepił mu Bana jest winą lagów, a nie jego... Ile jest takich przypadków na serwerze, że niesłusznie dostaje się Bana za (TP do pojazdu)? Mnóstwo!! Ogólnie administracja mogłaby się tym zająć i wyeliminować to z systemu, bo takie coś tylko zniechęca gracza, gdyż on nic nie zrobił. Tym bardziej administracja nie musiałaby tracić czasu na takie sprawy, a mogłaby zająć się czymś ważniejszym...

A potem będzie płacz i lament o to, że czitery latają. Boże co wam się stanie, jak nie pogracie jednego dnia czekając na unbana? Gra to nie całe życie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic