Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Ban] laseczka123

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 laseczka123 39 18/03/2010 - 20:11

laseczka123
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:konto globalne: Eizo Subaru, Curtis Mathers, Jose Terres, Naomi Subaru(siostra OOC), Jurij Morozov.

Administrator/moduł nadający karę:Enerv(Dawid podpisał sie pod skargą)

Powód kary:Banicja Enerv (Bobby Iverson) Ban, skarga na forum - przekazywanie majatku. 18/03/2010, 19:53

Wyjaśnienie wraz z dowodami:To tak, zostałem zbanowany za niby "przelewanie". Ten pan, co napisał na mnie skarge sam przesyłał majątek. Jakiś GM, był przy tym jak właśnie on dostał AJ(na zawsze), za przelewanie majątku między postaciami. Nick Tyler, Carl Torres - to te same osoby, on ma multikonto. Na Eizo zdobyłem elegy, potem bufallo, następnie dałem te oto auta dla kumpla, aby zapobiec ich utracie. Ale to nie w tym rzecz, pewnego dnia, gdy poznałem Nick'a Tylera, jakieś 3 dni po tym zdarzeniu, poprosiłem go, aby pomógł mi dać kase dla mojego kumpla, bo ja nie mogłem wtedy grać(komp do naprawy). Wszystko było IC, dałem mu tą kase, następnie miał przekazać ją mojemu kumplowi, nie dał jemu tej kasy, a Carl Torres, poprosił mnie na GG, abym mu przesłał na inną postać, chyba Tony Waker, sancheza. Ja sie OOC nie zgodziłem, a ten przyszedł IC i mi na /w sie pyta "gdzie jesteś?" Ja mu odpowiadam, ten przyjażdża po mnie i daje mi /o auto, dał mi jeszcze 2tysiące, abym mu je przekazał na konto Tony Waker. Potem, musiałem AFK, w tej chwili Tony Waker był w AJ na 30 minut chyba. Po upływie mojego AFK, tata przyszedł i poprosił mnie, abym z nim jechał na warsztat samochodowy, pojechałem. Wracam z warsztatu, wchodze na SAMP'a nie ma Ton'iego. Na następny dzień przyszedł i nie dałem mu tego sancheza, zrobiłem mu małe kazanie, to co mi zrobił i jak mnie naciągną na ponad 20tysięcy. Następnie kupiłem sobie elegy i grałem. Tony Waker dostał AJ(na zawsze), za przelewanie majątku, to już była inna akcja.

Bardzo proszę administracje o UnBana, zyskałem na tym serwerze potężne RP, poznałem dużo osób, nauczyłem się trochę z IC w OOC. Osiągnołem dużo na postaci Eizo Subaru, próbowałem stać się czarnuchem z ghetta, gry o godzinie 19:.. Przychodzi Enerv, aby się ze mną pożegnać, pożegnałem go i innych moich kumpli. http://iv.pl/images/...95760062821.png -A co do skargi, skarżyły na mnie tylko te osoby których nicków wogóle nie znałem IC, ani OOC, widać po tym, że Nick mógł ich namówić, choć tego nie stwierdzam.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tej aplikcji o UnBana, ponieważ bardzo mi się podoba ten serwer, napewno po negatywnym rozpatrzeniu nie przejde na *reklama*.
Dziękuję, pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#2 Rangy7977 18/03/2010 - 20:33

Rangy
  • Gracz
Jestem na nie, zachowujesz się karygodnie.
  • Do góry
    • 0

#3 Trucker73 18/03/2010 - 20:42

Trucker
  • Gracz
ee. Multikonto o.O ?. Pozatym z Przelewanie mzałatwiłęm z Administracją. Włamał mi się brat. Gadałem z Saqarisem. Jaki Nick. ? Ja napisałem Skarge. Ogarnij SIę.
  • Do góry
    • 0

#4 Carmella1273 18/03/2010 - 20:44

Carmella
  • Gracz
Widziałam Twoją grę i jestem za pozostawieniem bana. :X Nie jesteś zdolny do gry RP.
  • Do góry
    • 0

#5 Misia0 18/03/2010 - 20:49

Misia
  • Świeżak
Widziałem go parę razy,jego gra jest śmieszna. Tutaj nie pasuj i ogólnie niezdolny do gry.
  • Do góry
    • 0

#6 roseanna656 18/03/2010 - 20:50

roseanna
  • Gracz
Jestem za pozostawieniem banicji - dlaczego? Ostatnio wjechałeś we mnie swoim samochodem, jedyną Twoją reakcją na wypadek było:

** Eizo Subaru śmieje się. **

. Zgadzam się z Carmellą - nie jesteś zdolny do gry Role Play.
  • Do góry
    • 0

#7 Trucker73 19/03/2010 - 13:55

Trucker
  • Gracz
Pozatym Jesteś Śmieszny pisząć Tą Apelację. Złamałeś Jeden z NAjważniejszych punktów Regulaminu mówiący o przelewie i użyczaniu postaci i jeszcze Apelacje piszesz.? Prosze Cię. Ludzie dostają bany za dużo mniejsze rzeczy i nie dostają UnBanów. A Ty myślisz że za takie coś Dostaniesz ? ;)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych