Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] Apelacja o umorzenie banicji

• Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 om3n 0 18/03/2010 - 18:59

om3n
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: James Salonio

Administrator/moduł nadający karę: niemam pojęcia

Powód kary: -||-

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam chciałbym prosić i odwolanie mnie od kary. Byłem dobrym i udciwym graczem grałem na net4game.com praktycznie od zawsze, szanowna administracjo bardzo proszę o umorzenie Bana dlatego, że niemam pojęcia dlaczego go mam. Nie grałem na h-rp ok. 3miesiace poniewasz miałem komputer w złym stanie, jak zrobiłem se nowego kompa chciałem wejść do gry a pacze postac z nie wyjaćnionego powodu została zbanowana, BAN na konto.

#2 Rafał.40 18/03/2010 - 19:02

Rafał.
  • Gracz
Twoje konto nie jest zbanowane.
  • Do góry
    • 0

#3 om3n 0 18/03/2010 - 19:06

om3n
  • Zbanowani
tak, ale chodzi mi o drugie konto z nazwą urzydkownika: om3n, te konco co w tej chwili urzywam to jest mego brata.
  • Do góry
    • 0

#4 Makaveli7 18/03/2010 - 21:28

Makaveli
  • Świeżak

Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.

+ Twoja tragiczna ortografia.
  • Do góry
    • 0

#5 Rangy7977 18/03/2010 - 21:45

Rangy
  • Gracz

Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.

Dołączona grafika

Dajcie chłopakowi szansę... I słownik.

EDIT: Zablokujcie mu to konto i odblokujcie tamto.
  • Do góry
    • 0

#6 Wojtek a.k.a Lord27 18/03/2010 - 21:50

Wojtek a.k.a Lord
  • Gracz
Nie wiem czy te błędy robisz specjalnie, ale sama ortografia może świadczyć o dojrzałości człowieka. Takie błędy nie pomogą ci w tym. Niech Ban zostanie, albo niech ktoś mu dyktando zrobi i zobaczymy. To jest moje zdanie.
  • Do góry
    • 0

#7 Rangy7977 18/03/2010 - 21:52

Rangy
  • Gracz

Nie wiem czy te błędy robisz specjalnie, ale sama ortografia może świadczyć o dojrzałości człowieka. Takie błędy nie pomogą ci w tym. Niech Ban zostanie, albo niech ktoś mu dyktando zrobi i zobaczymy. To jest moje zdanie.

Dysortografia, wiesz co to?

Albo zrobimy tak, niech da foto od lekarza z potwierdzeniem dysortografii ;)
  • Do góry
    • 0

#8 Mirosław1606 18/03/2010 - 22:50

Mirosław
  • Gracz
Dobra powiem tak - apelacja apelacją, ale nie wiem jakie ma znaczenie jego ortografia, to jest jego sprawa, że ma z tym problem, więc nie widzę tutaj powodu do tego, aby mu dowalić... ;)
A co do tego bana na tamtym koncie to niech administracja zdecyduje o werdykcie.
  • Do góry
    • 0

#9 urbański6 19/03/2010 - 06:26

urbański
  • Gracz

Jeśli nie kłamie, to to jest konto jego brata.
Owszem, użyczanie jest zabronione, ale wg. mnie, jeśli ma bana również na forum, to ew. można za to nie karać. Swoją drogą, nie wiem czy można pisać wylogowanym... Bo jeśli tak...
A chorób które "pozbawiają" ludzi ortograffi, interpunkcji, itd. jest dużo. Dysortografia, Dysleksja... Mnóstwo tego jest.

Ja mam dysleksję.
  • Do góry
    • 0

#10 om3n 0 19/03/2010 - 06:49

om3n
  • Zbanowani
Witam, konto z którego teraz korzystam jest brata co tez grał na serverze kiedys. Porzyczyłem na chwile by napisać prośbe o UnBana konta.
Proszę o nie wtroncanie mojej Dyslekcji bo to nie moja wina.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych