Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Ban]Steve Blore

• Please log in to reply
5 replies to this topic

Vide Culfide 4 18/03/2010 - 18:30

Vide Culfide
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Steve Blore

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem.

Powód kary: Przechodzenie na /yo przez szybę.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Któregoś dnia chciałem wyciągnąć kumpla z exotic, gdyż stał za szybą, ale tej szyby nie chcieli otworzyć noto przez /yo chciałem go wyciągnąć, ale sam tam wpadłem i nikt nie chciał nam otworzyć szyby. Gdy tam chwilkę postałem to dostałem Admin Jail za przechodzenie przez tą szybę, nie chciała mi się kłucić z GM'em noto postanowiłem poczekać parę minut. Jeszcze dzisiaj rano grałem normalnie na tej postaci, ale jak chciałem teraz wejść to nie mogłem. Ale dokładnie nie jestem pewien czy przez to bo tam są wypisane całe moje logi.

SS: http://i42.tinypic.com/9gj8g8.png

Za wszystko Serdecznie przepraszam i Proszę o UnBana.

//Edit: Poprawa tematu
  • Back to top
    • 0

blackmigogang2936 18/03/2010 - 18:38

blackmigogang
  • Gracz
Za /yo nadałem Ci Admin Jaila, banicje dostałeś za coś innego. Przeszukaj forum, może jest jakaś skarga, albo inna sprawa.
  • Back to top
    • 0

Vide Culfide 4 18/03/2010 - 18:53

Vide Culfide
  • Gracz
Przeszukałem forum i nic, żadnej skargi ani nic.... ;) 
Nawet w logach nic nie pisze....
Proszę Szanowną Administrację o UnBana, gdyż nic nie zrobiłem.
Ostatnio nawet kupiłem Konto Premium, ponieważ wiedziałem, że będę jeszcze długo grał na serwerze noto pomogłem go sfinansować. 
Wiem, że jestem trochę nachalny, ale zależy mi na szybkim UnBanie, gdyż nic nie zrobiłem a zbliża się weekend i chciałbym trochę pograć. 
Właśnie się dowiedziałem, że niby przez przekazywanie majątku, ale to jest nieprawda. To było tak...
Założyłem sobie nową postać na koncie, nie przekazywałem majątków pomiędzy postaciami tylko mój bardzo dobry znajomy OOC i IC dał mi dom na Vinewood który sprzedałem dzisiaj za elegy. I że mam tak mało godzin online (19h) noto za to dostałem bana, ale ban jest niesłuszny, ponieważ jest to sprawa IC. Po prostu dobry znajomy, gdy potrzebowałem kasy to mi ją pożyczył...
Wiedziałem, że tak będzie, ale myślałem że ktoś przed banem mi o tym powie i zdążę to wyjaśnić, ale nie zdążyłem.... :P
  • Back to top
    • 0

Vide Culfide 4 19/03/2010 - 07:20

Vide Culfide
  • Gracz
Kurde, Proszę Was dajcie mi tego UnBana, gdyż nic takiego nie zrobiłem.
Mogę wszystko dokładnie wytłumaczyć na skype, albo tutaj tylko niech się wypisze ten Admin/GameMaster co mnie zbanował.
  • Back to top
    • 0

Rangy7982 19/03/2010 - 07:29

Rangy
  • Gracz
Nie doubluj, to po pierwsze.

Po drugie, po twoich warnach NAPEEEWNO dostaniesz UnBana.

Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

skb5267 19/03/2010 - 14:03

skb
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-35693.html
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic