Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Przyjęty] [Unblock]Darek Bogdanski

• Zamknięty Temat jest zamknięty
45 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pixel23 3 14/07/2009 - 22:07

Pixel23
  • Gracz
Imię i nazwisko oskarżonego:Darek Bogdanski
Imię i nazwisko oskarżającego:Rick Poey
Opis sytuacji:Więc rick uważa że mam speedhacka bo doganiałem banshee, ale szanowny kolega z banshee miał lagi i go co chwile u mnie wracało, co chwile pokazywał się przede mną i znikał i tak ciągle. Nie używam żadnych speedhacków bo usunąłem ten szajs po godzinie 20. Przyznaje się, używałem handling jak grałem an teodor quentin, świadkiem jest Kira, nie mógł mnie dogonić jak miałem elegy. Proszę o unblocka. Pewnie padną słowa żeby nie odblokowywać mnie bo mam z niektórymi na pieńku jak np. RC, ci nowi.
Screen: (obowiązkowe)[img=http://img404.imageshack.us/img404/7951/samp082.th.png]
Proponowana kara: Hmm? Może za stary handling dać mi AJ 300 minut? To wasza decyzja.
  • Do góry
    • 0

#2 Wulkan 1 14/07/2009 - 22:23

Wulkan
  • Zbanowani
No to masz teraz blocka za te PG. Nie umiesz nawet działu dobrać? Uu.. kupić okularki? Wyjdź.

/edit Seba: Uu, mama nie nauczyła szacunku ? Warn x2
  • Do góry
    • 0

#3 YoMen 215 14/07/2009 - 22:36

YoMen
  • Zbanowani
1. Dlaczego masz obróconą kamerę? Czyżbyś ukrywał widoczny nick Frankiego Thomasa? (s0beit)
2. Nie było żadnych lagów po stronie twojej lub Frankiego, wszystko szło jak po maśle.
http://iv.pl/images/...19jdgkeat2w.jpg Jechałeś za Benshee przez całą autostradę obok Los Santos, dziwne nie?
  • Do góry
    • 0

#4 Olekx4179 14/07/2009 - 22:38

Olekx
  • Gracz
Ja tam uważam, iż Darek nigdy nie używałem głowien typu Speedhack, sobeit itp. Zasługuje on na UnBlocka.
  • Do góry
    • 0

#5 znalazlemchleb3 14/07/2009 - 23:01

znalazlemchleb
  • Gracz

Ja tam uważam, iż Darek nigdy nie używałem głowien typu Speedhack, sobeit itp. Zasługuje on na UnBlocka.

Ty tak uważasz,a na szczęście twoje zdanie się nie liczy. Tylko jakim cudem nie mogłem zwiać banshee radiowozowi? Normalnie przy każdym innym pościgu wystarczył wjazd na autostradę żeby zgubić policję, a ty mnie doganiałeś bez najmniejszych problemów.
  • Do góry
    • 0

#6 J4RyZz 9 14/07/2009 - 23:15

J4RyZz
  • Zbanowani
nie sądzę że był by skłonny używać tych śmieci na h-rp. Darek to porządny chłop który jest dobrym policjantem, powinien dostać unblocka
  • Do góry
    • 0

#7 cLouxXx0 14/07/2009 - 23:16

cLouxXx
  • Świeżak
Ehhhh... Może najprościej miałeś te lagi... Dajcie mu unblocka i ileś tam AJ'ota bo się chłopak przyznał że kiedyś miał podmieniony handling...

Odwrócona kamera bo może oglądał się do tyłu czy czasem tego banshee z tyłu nie ma jak go lagowało i wtedy zwrócił uwagę? Jakby chciał kryć coś by tylko wyciął sam tekst blocka...
  • Do góry
    • 0

#8 Olekx4179 14/07/2009 - 23:18

Olekx
  • Gracz
Może miałeś lagi?
  • Do góry
    • 0

#9 YoMen 215 14/07/2009 - 23:42

YoMen
  • Zbanowani

Odwrócona kamera bo może oglądał się do tyłu czy czasem tego banshee z tyłu nie ma jak go lagowało i wtedy zwrócił uwagę? Jakby chciał kryć coś by tylko wyciął sam tekst blocka...

Ale to już jest po blocku wiec czemu miał patrzyć się do tyłu?
  • Do góry
    • 0

#10 .ceka6 14/07/2009 - 23:44

.ceka
  • Świeżak
YoMen - to że ma s0beita, to tylko przypuszczenia, ja dałbym mu tego UnBlock'a, niech się cieszy chłopak - a na miejscu administracji pilnie go obserwował. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#11 Konrad1589 14/07/2009 - 23:54

Konrad
  • Gracz
Obserowaliśmy całą akcję na rconie, i nie dopatrzyliśmy się żadnych lagów. Ścigany jechał płynnie, a jak by miał lagi, to i u nas by się one objawiły. W momencie, kiedy oba auta się zatrzymały, i spowrotem wznowiły pościg, to banshee uzyskując przewagę nad Darkiem zmusił go do wykorzystania Speedhacka by utrzymywać prędkość. Widać ewidentnie było przyspieszenie.

Szkoda, że nie stać Cię na przyznanie się. Brak honoru.
  • Do góry
    • 0

#12 cLouxXx0 15/07/2009 - 00:01

cLouxXx
  • Świeżak
YoMen chodziło mi o to że odwrócił się bo nie zauważył jeszcze tego że ma bloka i myślał że banshee jest za nim ;p
  • Do góry
    • 0

#13 Pure467 15/07/2009 - 01:30

Pure
  • Gracz
Witam , nie sądze aby miał speedhacka ...jest dobrym Policjantem , powinien dostać unblocka ale to moje zdanie.
  • Do góry
    • 0

#14 Lemonss27 15/07/2009 - 06:54

Lemonss
  • Gracz
@UP przyznał się do handlinga, więc coś zrobił.
A nie ma czegoś takiego jak SpeedHach, co najwyżej AirBreak, i nic więcej, no i chyba ten Bug którego ktoś odkrył w handlingu...
a wy tu gadacie NoN SenS.
A może poprostu go namierzył?
Dajcie mu UnBlocka, paciorek i The End Of The Line.
Niech chłopak sobie pogra jeszcze:P

nie sądzę że był by skłonny używać tych śmieci na h-rp. Darek to porządny chłop który jest dobrym policjantem, powinien dostać unblocka

Popieram.

//YoMen - Testowałeś kiedyś klawisz alt na klawiaturze z włączonym s0beitem? To jest SpeedHack.
  • Do góry
    • 0

#15 Mickul1638 15/07/2009 - 07:22

Mickul
  • Gracz

nie dopatrzyliśmy się żadnych lagów. Ścigany jechał płynnie, a jak by miał lagi

Toż to Wiesiu - uciekający nigdy nie ma lagów. ;f
  • Do góry
    • 0

#16 Gość (nowak1313) 15/07/2009 - 07:49

Gość (nowak1313)
  • Goście
Chciałem zauważyć, że jak najbardziej mówie że pan Darek ma cheatki. Przekonałem się do tego 2 razy. Raz jechając ze znajomym Barry'm Thorne'm natkneliśmy się na pana Darka. Ten oto pan był wstatnie w niecałe 5 sekund osiągnąć dużo większą prędkość niż elegy oraz jeszcze przywalił mu w tył. Niemożliwe aby normalny radiowóz brał elegy na prostej drodze... Kolejny przykład. Jade sobie moim Buritto no i pan Darek zaczyna mnie gonić. Dla rozrywki zaczołem uciekać. Niestety dostałem zwiechy po czym wpadłem do wody i dostałem crasha. Wchodząc do gry powiedziałem żebyśmy jeszcze raz odegrali akcje. Ja zaczołem w wodzie a ten strzelał do mnie z brzegu. Popłynołem w ślepy zaułek wskakując na taką kładke obok statku. Wyjąłem ddeagla i czekałem aż panm Darek wejdzie w mój zasięg wzroku. Mam GTA postawione na najwyższych wymaganiach! Ja nie widząc nawet jego smugi na brzegu zostałem bardzo celnie ostrzelany. Bez wątpliwości ma jakiegoś sobeitta to nie możliwe żeby widział mnie z takiej odległości no i żeby wogule trafiał...
  • Do góry
    • 0

#17 znalazlemchleb3 15/07/2009 - 08:34

znalazlemchleb
  • Gracz

YoMen chodziło mi o to że odwrócił się bo nie zauważył jeszcze tego że ma bloka i myślał że banshee jest za nim ;p

Nudzi ci się że takie debilne posty piszesz?
  • Do góry
    • 0

#18 Wulkan 1 15/07/2009 - 08:36

Wulkan
  • Zbanowani
Już wiem! Dlatego, stał pod ratuszem, ja już byłem prawie pod stacją benzynową... Bach! On nagle tu jest i wyjeżdża mi z pięknym PG.
  • Do góry
    • 0

#19 Noobek0 15/07/2009 - 08:58

Noobek
  • Gracz
Haha, wiedzialem jak on mnie scigal ten darek mialem elegy a on caly czas byl obok mnie i mnie doganial, a inni gracze radiowozami nie mogli mnie dogonic wiedzialem ze to cziter.
  • Do góry
    • 0

#20 Action.0 15/07/2009 - 08:59

Action.
  • Gracz
@Up ; masz całkowitą rację... ja wraz z moim kumplem IC jechaliśmy se Bullet'em i nagle Darek wpada i nas goni. My uciekamy najwięcej ile idzie bullet a Pan Darek nas swoją radiolką dogania... Nie mieliśmy lagów ;]
  • Do góry
    • 0

#21 Pixel23 3 15/07/2009 - 09:07

Pixel23
  • Gracz
Stałeś carlu na pomoście, widziałem cię perfekcyjnie, Eh widzę że miałem rację że będą odzywki że block został. Tera sprawa elegy, kolego miałeś lagi, widziałem jak nawet skręcałeś na lagach, łatwo było cię dogonić. Ale to decyzja adminów, ostatni raz pisze, używałem tylko na TEODORO QUENTIN ZMIENIONY HANDLING!
  • Do góry
    • 0

#22 BLoTHaN5 15/07/2009 - 09:36

BLoTHaN
  • Świeżak
Jechałem z pełną predkością elegy, gdy włączył się Darek wyjezdzając z drugiej ulicy. Nie możliwe żeby tahoma na prostej doganiała elegy więc to jest kolejny dowód na to że ma cheaty.
  • Do góry
    • 0

#23 Pixel23 3 15/07/2009 - 09:42

Pixel23
  • Gracz
eeee? jaka tahoma? proszę o unblocka bo naprawdę nie mam speedhacka!
  • Do góry
    • 0

#24 znalazlemchleb3 15/07/2009 - 09:43

znalazlemchleb
  • Gracz

Stałeś carlu na pomoście, widziałem cię perfekcyjnie, Eh widzę że miałem rację że będą odzywki że block został. Tera sprawa elegy, kolego miałeś lagi, widziałem jak nawet skręcałeś na lagach, łatwo było cię dogonić. Ale to decyzja adminów, ostatni raz pisze, używałem tylko na TEODORO QUENTIN ZMIENIONY HANDLING!

A co lagi mają do tego że nas doganiałeś?
  • Do góry
    • 0

#25 Olekx4179 15/07/2009 - 09:45

Olekx
  • Gracz

Ty tak uważasz,a na szczęście twoje zdanie się nie liczy. Tylko jakim cudem nie mogłem zwiać banshee radiowozowi? Normalnie przy każdym innym pościgu wystarczył wjazd na autostradę żeby zgubić policję, a ty mnie doganiałeś bez najmniejszych problemów.

A twoje może się liczy?

//Kafrej: Bez off-topa, plx.
  • Do góry
    • 0

#26 Pixel23 3 15/07/2009 - 09:56

Pixel23
  • Gracz
Jak widać unblocka nie dostane, szkoda wielka szkoda ale to tylko zabawa.
  • Do góry
    • 0

#27 vsvp Damian 28 15/07/2009 - 10:00

vsvp Damian
  • Gracz

YoMen - to że ma s0beita, to tylko przypuszczenia, ja dałbym mu tego UnBlock'a, niech się cieszy chłopak - a na miejscu administracji pilnie go obserwował. Pozdrawiam.

Obserowaliśmy całą akcję na rconie, i nie dopatrzyliśmy się żadnych lagów. Ścigany jechał płynnie, a jak by miał lagi, to i u nas by się one objawiły. W momencie, kiedy oba auta się zatrzymały, i spowrotem wznowiły pościg, to banshee uzyskując przewagę nad Darkiem zmusił go do wykorzystania Speedhacka by utrzymywać prędkość. Widać ewidentnie było przyspieszenie.

Szkoda, że nie stać Cię na przyznanie się. Brak honoru.

Ja popieram zdanie YoMena, ponieważ na tym SS widać, gdy pędzi jak szalony radiolką...

P.S.: Nawet mój brat, który jest w PD nie umie tak szybko jechać radiolką :P

P.S.:(2) Nie widziałem tej sytuacji, jednak block słuszny... Nie znam Darka RP, w ogóle go prawie nie znam, ale przecież Darek, to zdrobnienie do imienia Dariusz... Jeśli jest takie osobne imię (o_0), to sory...
  • Do góry
    • 0

#28 Kacper 49 15/07/2009 - 10:13

Kacper
  • Gracz
Misiek napisał kiedyś na /o: "Zamiany handlingu będę traktowane jak cheaty. Grozi zablokowanie konta, robicie to na własną odpowiedzialność" Czy jakoś tak, ale o to mu dosłownie chodziło. Powiem że jestem za unblockiem, bo PDkiem jesteś dość dobrym. Pousuwaj te wszystkie cheaty i modyfikację i poproś o konkretnego AJ.
  • Do góry
    • 0

#29 Alan566 15/07/2009 - 10:17

Alan
  • Gracz
To teraz może ja się wypowiem. Jesteś dobrym policjantem (chociaż raz dałeś utargować mandat :) ) - jak ktoś już kiedyś wspomniał poważnie traktujesz swoją pracę (niektórzy mówią, że zbyt poważnie). Ja jestem za unBlockiem, ale jakiś solidny (czyt. 300 do 500 min) się należy tyle ode mnie.
  • Do góry
    • 0

#30 Pixel23 3 15/07/2009 - 10:22

Pixel23
  • Gracz
Właśnie mam wszystko usunięte, zrobiłem reinstalacje wszystko usunęło mi, nie ma nawet śladu po tym wszystkim, proszę o unblocka i AJ, proszę, chce grać na tej postaci.
  • Do góry
    • 0

#31 Gość (nowak1313) 15/07/2009 - 10:25

Gość (nowak1313)
  • Goście
Ale To od niedawna Darek jest taki. Kiedyś stałem pod ratuszem Majesticiem no wyrżnął we mnie po czym uciekł. Niepodoba mi się jego praca i jasne jest to że ma jakieś dopalacze do SA. Jeżeli jemu odpuścicie pojawi się więcej takich osób.
  • Do góry
    • 0

#32 Darius 2 15/07/2009 - 10:42

Darius
  • Zbanowani
Darek jest dobrym policjantem .. Chyba najlepszym z PD , przynajmniej się jakoś zachowuje IC jak i OOC a nie wyzywa i pluje się jak "rasowy pies" Ja jestem za unblockiem .. i daniem mu ostatniej szansy , oraz solidnego AJ. Tyle z mojej strony . Dziękuje.
  • Do góry
    • 0

#33 Lemonss27 15/07/2009 - 10:46

Lemonss
  • Gracz

Chciałem zauważyć, że jak najbardziej mówie że pan Darek ma cheatki.

Łosie nie ma żadnego SpeedHacka, Cheat daje co najwyżej AirBreak, (wyłapuje system), Kase, auta respawni, i teleportuje, i daje bronie,{wszystko system wyłapuje, anty cheat...} nie ma żadnych SpeedHacków, chyba że jakiś Błąd, Bug, w Handling który przyspiesza, auto do Single Player, jak nie wiecie co to SpeedHack, to nawet nie piszcie takich głupot.
Tylko piszeta Głupoty, o speedhackach, i że cheaty i inne gówna ma Darek...

• Do góry
    • 0

#34 znalazlemchleb3 15/07/2009 - 10:48

znalazlemchleb
  • Gracz
Bana nie dostał, konto nowe może założyć. Jakby nie oszukiwał to by nie miał problemów teraz. "Takie moje zdanie" :)
  • Do góry
    • 0

#35 Bi4LY 4 15/07/2009 - 11:06

Bi4LY
  • Zbanowani

No to masz teraz blocka za te PG. Nie umiesz nawet działu dobrać? Uu.. kupić okularki? Wyjdź.

Chłopie ty wyjdź. Przyszło się dziecko wyżyć i dowartościować na forum :) Gdzie nie spojrzę tylko skacze i pluje do wszystkich. Lepiej ogranicz swoje posty dopóki się nie ogarniesz.

Co do tematu... Sam wiem, że Pixel używał kiedyś tego handlingu, ale potem kiedy pytałem się go jak to robił, to nie chciał mi powiedzieć. Mówił, że to jest karalne, ja się go spytałem, więc czemu to używałeś? Odpisał, że usunął już ten szajs.

Nie sądzę, żeby dalej grzebał w handlingu. Wbrew pozorom radiowóz wcale taki wolny nie jest. A na zakrętach jeśli miał rzeczywiście lagi, to mu hamowało... Wg mnie block niesłuszny.
  • Do góry
    • 0

#36 Wulkan 1 15/07/2009 - 11:46

Wulkan
  • Zbanowani

Chłopie ty wyjdź. Przyszło się dziecko wyżyć i dowartościować na forum :) Gdzie nie spojrzę tylko skacze i pluje do wszystkich. Lepiej ogranicz swoje posty dopóki się nie ogarniesz.

Co do tematu... Sam wiem, że Pixel używał kiedyś tego handlingu, ale potem kiedy pytałem się go jak to robił, to nie chciał mi powiedzieć. Mówił, że to jest karalne, ja się go spytałem, więc czemu to używałeś? Odpisał, że usunął już ten szajs.

Nie sądzę, żeby dalej grzebał w handlingu. Wbrew pozorom radiowóz wcale taki wolny nie jest. A na zakrętach jeśli miał rzeczywiście lagi, to mu hamowało... Wg mnie block niesłuszny.

Ten co mnie od lizodupów wyzywał na /bo się odezwał i mówił, że admini to chuje. Ogarnąć możesz się Ty. Będę pisał co chcę, nie zabronisz mi. Ja trolluję na forum, a Ty odpierdalasz na serwerze, jeszcze coś?

Raz się z kumplem ścigałem, ja miałem radiowóz, on banshee. Zaszedł tak daleko, że ledwo widziałem jego samochód. Jeżeli myślisz, że oszukasz mnie, to się mylisz. Nie wierzę w to, żeby radiowóz dogonił banshee.

P.S Sry za mały ot.
  • Do góry
    • 0

#37 vsvp Damian 28 15/07/2009 - 12:21

vsvp Damian
  • Gracz

Chciałem zauważyć, że jak najbardziej mówie że pan Darek ma cheatki.

Łosie nie ma żadnego SpeedHacka, Cheat daje c onajwyżej AirBreak, (wyłapuje system), Kase, auta respawni, i teleportuje, i daje bronie, nie ma żadnych SpeedHacków, chyba że jakiś Błąd, Bug, w Handling który przyspiesza, auto do Single Player, jak nie wiecie co to SpeedHack, to nawet nie piszcie takich głupot.
Tylko pisszeta Głupoty, o speedhackach, i że cheaty i inne gówna ma Darek...

Odezwał się ten co wie ;x...

Speed Hack, to takie coś, jak np. się ma cheaty i się lata na airbrk, lub popierdziela na alcie przy włączonych cheatach.
  • Do góry
    • 0

#38 Rafał.40 15/07/2009 - 12:23

Rafał.
  • Gracz

Łosie nie ma żadnego SpeedHacka, Cheat daje c onajwyżej AirBreak, (wyłapuje system), Kase, auta respawni, i teleportuje, i daje bronie, nie ma żadnych SpeedHacków, chyba że jakiś Błąd, Bug, w Handling który przyspiesza, auto do Single Player, jak nie wiecie co to SpeedHack, to nawet nie piszcie takich głupot.
Tylko pisszeta Głupoty, o speedhackach, i że cheaty i inne gówna ma Darek...

Nie ma SPeedHacka? H@H@H@, widać nie widziałeś s0beita w nim jest wszystko speed hack jeden klawisz, AirBrk drugi.
  • Do góry
    • 0

#39 E65238 15/07/2009 - 13:44

E65
  • Gracz
Jest mod na nitro że wciśniemy przycisk alt i nagle auto przyspiesza oraz uruchamia się nitro, to mod cleo i pan Darek go posiada bo nie wykrywa przyspieszenia. Ja wierze w to że on ma cheata bo jakoś wszyscy gonili Ranchera bulletem itd a pan Darek wszedł na serwer i na autostradzie wziął ranchera radiolą którego inni nie mogli złapać przez 15 minut. Cheat na bank i nie ma o czym gadać.
  • Do góry
    • 0

#40 E65238 15/07/2009 - 13:46

E65
  • Gracz
Słuszny block, on ma cheat bo dogonił ranchera którego inni ganiali 15 minut, troszke to chore że gość wchodzi do pościgu i odrazu zatrzymuje ranchera bez żadnego wspomagania.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych