Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Run] Katie Subaru

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ernescik1230 18/03/2010 - 16:42

ernescik123
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Katie Subaru

Administrator/moduł nadający karę: Dawid.

Powód kary: Blokada biegania Dawid. (John Rozquez) Oferowanie stosunku, wszystkim na ulicy. Bieganie i wyskakiwanie

Wyjaśnienie wraz z dowodami: No dobrze gram postać prostytutkę, dlatego biegam od jednego do drugiego, no i klient po mnie przyjechał ale na Rodeo zauważyłam, kolesia który jest przy kasie więc wyskoczyłem z auta, i zaproponowałem mu no wiecie co.

Bardzo przepraszam jeżeli zrobiłem coś nie tak.
  • Do góry
    • 0

#2 3ciW85 18/03/2010 - 17:39

3ciW
  • Świeżak
Nie nadajesz się do gry na tym serwerze. Biegasz do wszystkich niczym noob następnie rzucasz tekstem "pobzykasz się?". Gdy tylko zobaczyłeś/aś 'swojego' klienta wyskoczyłeś/aś z pędzącego sabre. Nie potrafisz odgrywać postaci o takim charakterze, twoją grę obserwowałem ponad pół godziny wraz z drugim GMem.
  • Do góry
    • 0

#3 Coming 193 18/03/2010 - 17:44

Coming
  • Gracz
Biegasz cały czas nawet w centrum podchodzi do policjantów nawet z takimi rzeczami.No trochę przesada.
  • Do góry
    • 0

#4 ernescik1230 18/03/2010 - 18:04

ernescik123
  • Świeżak
dobra, sorki umiem grać ale nie umiem odgrywać prostytuki - przepraszam was jak i graczy więcej się taki odwalanie nie powtórzy
  • Do góry
    • 0

#5 Szadaj!54 18/03/2010 - 18:15

Szadaj!
  • Gracz
Dziś już to zrobiłaś. Jak nie umiesz to nie odgrywaj prostytutki. I potem nie dzwoń na policję bo nie winnych ludzi zamykają. I coś zrobią i już leci skarga na forum, a co z tym idzie "Ban". Przykładem jest : http://h-rp.pl/thread-36092.html . I nie jestem za UNRUN'em. Bo nie można w czasie jazdy wyskakiwać z auta. To jest non-rp. A i jeszcze, nie oferuje się stosunku seksualnego każdej napotkanej osobie. Chcesz stosunki to idz do "Burdelu" a nie latasz po ulicach i każdemu proponujesz 'Sex'. Lub jakoś się rozreklamuj. Latanie i proponowanie każdej osobie seksu, to jest moim zdaniem zły sposób zarabiania pieniędzy.
  • Do góry
    • 0

#6 Super226 18/03/2010 - 19:15

Super22
  • Świeżak
Myślę że ten użytkownik po waszym flejmie trochę przemyślał. Dzisiaj mieliśmy porwanie z nią mi tam akcja się podobała. Zagrała RP nie dała żadnego /q i oddała wszystkie przedmioty. Jestem za UnBanem ponieważ chyba dał se do przemyślenia, pozdrawiam!
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych