Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [OOC] Matthew Stefler

• Please log in to reply
2 replies to this topic

lukas15 211 18/03/2010 - 13:52

lukas15
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Matthew Stefler

Administrator/moduł nadający karę:GameMaster 521

Powód kary:Blokada czatu OOC-obraza OOC.

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Pierw dostałem warna za obrazę GM-tak poniosło mnie ponieważ perfidnie nas olał miał nas gdzieś nie zrozumiał naszych intencji.Chodziło o to że chciałem więźniowi dać jakieś zielsko lub coś innego by mile grać i odgrywać fajne akcje RP.Zapytaliśmy się czy tak się da a GM powiedział coś sarkastycznego i powiedział "Cześć" to było śmienie się nam w twarz.Ale zgadza się obraziłem go Jednym słowem i tym samym mam godność go przeprosić,PRZEPRASZAM.Ale następnie rozmawiałem z osobą z więzienia i po chwili dostałem karę "blokada czatu OOC" -powód :obraza OOC.Uważam że to było po prostu zemsta czy coś w tym stylu.Myślę że GM mnie nie przeprosi bo może nie uważa się winny ale jest kilka osób które to widziały i też uważają że nad użył swoich praw. A to SS:
http://i39.tinypic.com/2q9dp5d.png

Jestem lekko zdenerwowany ponieważ nie czuję się aż taki winny.Oczywiście ja żałuję za to że go obraziłem i spokojnie z ręką na sercu Przepraszam go.
Zależy mi na tym żebym nie miał AJ w zamian za UNOOC.Ponieważ ja myślę że GM tak jak ja poszedł za Adrenaliną i myślę że dogadalibyśmy się na spokojnie a nie jestem winny.
  • Back to top
    • 0

Qwerty230 18/03/2010 - 14:17

Qwerty23
  • Świeżak
Może nie nadużywał swoich praw, ale na pewno nie zachował się wobec Was sprawiedliwie. Myślę, że lukas15 przeprosił na tyle GameMaster521. Każdy ma uczucia i nie chce być olewany ze strony innego gracza jeszcze w sposób OOC. Wszystko mogło się skończyć na upomnieniu(warn).
  • Back to top
    • 0

lukas15 211 18/03/2010 - 14:58

lukas15
  • Gracz
Zgadza się.Miałem tylko zamiar odegrać kilka fajnych akcji RP w więzieniu czy to coś złego? Wiem poniosło mnie i dlatego przepraszam go,czuję skruchę.Ale blokada czatu była z 5 min po akcji kiedy już się uspokoiłem.Wiem już o co chodziło w tym całym zajściu.Proszę żeby GM który mnie ukarał aby napisał mi co cokolwiek a ja mu wytłumaczę.Po prostu GM mnie nie zrozumiał.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic