Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [ooc] Mike Scamp

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 virusik2 18/03/2010 - 06:49

virusik
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mike Scamp

Administrator/moduł nadający karę:[/b ] saqaris

Powód kary: Brak checi do wytlumaczenia sytuacji, "Kto ci dal GM'a".

[b]Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Co tu wiele mówić. Teleportował się do mnie GameMaster z wątami i nawet nie pozwolił mi wyjaśnić sprawy. Tamte dziewczyny od razu mogły coś powiedzieć a ja nie. Dziwi mnie tylko jedno. Dlaczego blokada OOC ? - Rozmawialiśmy z GameMasterem w IC bo tak nam kazał. Tak więc tego nie rozumiem. Jeżeli zawiniłem to SORRY. Chociaż to nie moja wina z tym Gm'em bo to on nie umiał rozwiązać sprawy. Bardzo proszę o UnBlock OOC.
  • Do góry
    • 0

#2 Carmella1273 18/03/2010 - 10:19

Carmella
  • Gracz
Byłam na tej akcji, wiem jak było. Pokazałeś się z najgorszej strony. Nie mogłam Ci nic napisać, bo zalewałeś mnie kłamstwami na "." Prosiłam 3 razy, żebyś przestał bo chcę Ci wytłumaczyć co zrobiłeś źle. Nie dało się. Blokada słuszna.
Poza tym jak mogę być stronnicza skoro byłam tam i widziałam co odwalałeś? >.<
  • Do góry
    • 0

#3 Racky161 18/03/2010 - 10:29

Racky
  • Gracz
To Ty jesteś Mike Scamp?! O rany...
Jak Ty jesteś w RC a gadasz jakbyś był w PD, na kanale departamentu.
  • Do góry
    • 0

#4 Carmella1273 18/03/2010 - 10:43

Carmella
  • Gracz
Dołączam do tego spam na /d: Policja! Ratunku.
"/d LSPD"
"/d LSPD"
"/d Pomocy! Uzbrojone kobiety mnie atakuja".
Żadna z nas nie wyjęła broni, a jeśli uważasz, że baseball to broń - jesteś moim idolem.
Zacząłeś nas gonić jak gdyby nigdy nic, a w SouthCentral zaczęłam strzelać, pomiędzy blokami za alhambrą, a później bezczelnie kłamałeś, że strzelałam koło stanowego. Próbujesz zrobić ze mnie idiotkę? Dobrze, wiem gdzie strzelałam.
+ brak reakcji na wypadek. Tylko wysiadłeś z auta i " Ty chuj*".. Zaś potem kłamałeś, że było " /do Pasy szarpnęły Mike'a".
Jesteś nieustraszonym medykiem.
Kara to 100 minut aj i blokada ooc.
Proponuję block/ban'a.
Masz postać nijaką.

//edit:
http://h-rp.pl/thread-35950.html
Czy Ty udajesz takiego mało rozumiejącego czy naprawdę nie rozumiesz, że byłam przy akcji?! >.< W żadnym centrum, o ludzie.
Ciebie to tylko zbanować, na prawdę.
  • Do góry
    • 0

#5 virusik2 18/03/2010 - 12:48

virusik
  • Gracz
Jak mogę mieć postać nijaka ? Ty wiesz co to jest ? Alahambra jest koło stanowego i tam dostałem dwie kulki. One stały dokładnie blisko alahambry a tych bloków na winewood. I nie chce abyś ty się wypowiadała. CO na /d napisałem o pomoc i od razu postać nijaka ? I druga sprawa. Confidencal centrum, czy jakoś tak. Zostałem najpierw zaatakowany na ulicy za REMIZĄ. I tu chodzi o UnBlocka OOC a nie o UnAj. A to w prośbach to po prostu pomyliłem działy. Człowiek jest omylny.

//Edit:

Dostałem Block OOC za głupie odzywki które były w IC.
  • Do góry
    • 0

#6 Carmella1273 18/03/2010 - 13:01

Carmella
  • Gracz
FD i RC. Fajnie, fajnie. Kulki dostałeś za alhambrą, pomiędzy blokami. Jakie vinewood? Człowieku, Vinewood jest zupełnie gdzie indziej ;) Mam się nie wypowiadać bo to ja mam rację? Byłam przy akcji i mam prawo napisać co myślę. Do tego kozaczenie do gangu. " Ty chuj*". Specjalnie pojechałam do SouthCentral, żebym mogła się obronić >.< Wspomnę też, że strzeliłam spomiędzy bloków. :>
Nie jesteś zdolny do gry RP, przykro mi.
A blocka dostałeś bo okłamałeś mnie OOC i głupio pisałeś "kto Ci dał GMa"..
  • Do góry
    • 0

#7 virusik2 18/03/2010 - 13:53

virusik
  • Gracz
Sorry pomyliłem vinewood z idlewood ;)
  • Do góry
    • 0

#8 skb5247 18/03/2010 - 17:01

skb
  • Gracz
AdminJail	System	Mike Scamp	"((mam chwiwola blokade OOC))"	18/03/2010, 10:27