Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [ooc unjail] Mike Scamp

• Please log in to reply
No replies to this topic

virusik 2 17/03/2010 - 19:02

virusik
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Mike Scamp

Administrator/moduł nadający karę: saqaris

Powód kary: spam na /d. głupie zachowanie

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Miałem wypadek w centrum miasta. Gdy wysiadłem wyjechałem ze słowami ,,Jak ty chuju jeździsz" Wredy wybiegły 4 laski z bejzbolami i zaczeły tłuc mi w samochód. Wezwałem na /d PD. Które przyjechało. Później pod Stanowym dostałem dwie kulki w wóz z daleka. PD przyjechało i zajeło się sprawą. Nagle Gm bodajże 53E czy coś w takim stylu. Teleportował się do mnie z dwoma panienkami. Zaczął pisać na czacie IC dlaczego powiedziałem do nich: ,,Jak ty chuju jeździsz" i zaczął mi pisać. Nie dawał dojść mi do słowa, ale jak coś mówiły te panienki to to było święte. Nagle GM wyjeżdża ze słowami, że widział całe zajście i go okłamuje. Poprosiłem Enerva aby zajął się tą sprawą bo GM był nie kompetenty. Lecz był zajęty za co go nie winie. Spytałem się GameMastera: Kto Ci dał Gm'a ?. Wtedy dostałem warna. Ale wcześniej za głupie odzywki w IC dostałem blocka OOC. No ale cóż ten Gm nie umiał sobie poradzić z zaistniała sytuacją i tylko ja zostałem ukarany. Jeszcze miał pretensje dlaczego zaczynam do gangu...Skąd mogłem wiedzieć w IC że to gang. Nic nie mam do saqarisa (sorry, że przekręciłem nick) ale ten GameMaster ufał tamtym panienką jakby to były znajome od dawna. Bardzo proszę o zniesienie tych kar, ponieważ czuje się i wiem to nawet, że jestem nie winny i nie słusznie zostałem oskarżony.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic