Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

Blokada mojego konta...

• Please log in to reply
15 replies to this topic

Drakus15 14/07/2009 - 15:43

Drakus
  • Gracz
Chciałbym tutaj kontynuować temat ( http://h-rp.pl/thread-3583.html ). I prośba do Mickula - nie blokuj tematu ;] W ostatnim temacie nawet nie dałeś mi się wypowiedzieć - chamstwo z Twojej strony;) Za ten tak zwany płacz na /b i prowokowanie policji - dostałem warna od Philippe na którego przez to złożyłem skargę. Więc dlaczego teraz, dostałem druga karę za to w postaci blocku konta? Druga sprawa - prowokacja policji jest IC, więc nie widzę powodów karania mnie za to, a co do płaczu na /b, to nie płakałem ;] Napisałem dokładnie TRZY zdania. I rozmowę na /b zaczął Darek Bogdanski. W ogóle administracja tutaj podchodzi do tematu jakoś olewająco... Gość na /d mówi wszystkim, że go wkurwiają, a ja dostaję block konta. Jeszcze raz proszę - nie blokujcie tematu, ponieważ po Waszej pewnie jak zawsze obarczającej mnie wypowiedzi, będę chciał się wypowiedzieć, a najlepszą ucieczką od tego jest block tematu - i myslicie, że macie spokój.
I jak już napisałem - NIE ZŁAMAŁEM REGULAMINU. Za co w ogóle ten warn i block konta? Bo Wy "nie lubicie" jak ktoś tak pisze? /b jest po to, żeby móc rozmawiać, nie podoba się to skasujcie ta komendę. Nie obchodzi mnie co lubicie, a czego nie. Nie złamałem regulaminu i mam prawo grać na tym koncie nadal.
  • Back to top
    • 0

E65238 14/07/2009 - 15:53

E65
  • Gracz
Co do Darka Bogdańskiego moge potwierdzić że on lekko przesadza eh.
Był pusty plac testowałem wóz a tu nagle na whispera gadka "Tylko ty jeszcze nie prowokuj...". Tyle że to nie była prowokacja lecz jak jest pusty plac to testuje wóz, nie wiem w czym on widział prowokacje, za wszystkimi jeżdzi i koniecznie czeka aż popełnią jakieś wykroczenie. Bez przesady ze jak ktoś coś powie innego niż on chce odrazu pisze report albo zagada do admina o bana bądz blocka, chociaż sam zaczyna rozmowe ooc albo teksty
"kolejny prowokator" wczoraj nie jaka Jessica Brown jakoś pd ciągle uciekała i nawet Bulletem nie mogli jej złapać a ja Sentinelem się utrzymywałem na luzie za tym Rancherem ;p potem zaczeli we mnie strzelać mimo tego iż dałem gliniarzowi unbw i podawałem pozycje szukanego, no ludzie co za cyrk.
  • Back to top
    • 0

Brun00 14/07/2009 - 15:59

Brun0
  • Świeżak
zgadzam sie z Yoshua, Darek kiedys jezdzil przez pol miasta za moim bulletem, jechalem se spokojnie, a ten prawie driftowal byle byc zaraz za mna, ehh powinni go z PD wywalic, albo zdegradowac, ale skoro on ma kumpla admina (up), to mozna jedynie pomazyc...
  • Back to top
    • 0

Drakus15 14/07/2009 - 16:01

Drakus
  • Gracz
Okej, to nie jest temat o Darku, ale stwierdzenie, że ma kumpla admina tutaj pasuje... No ale niech ktoś z cywilów powie, czy to sprawiedliwe, że dostałem dwie kary za jedno przywinienie i to w dotatku jakie? ...

Będę koło 20-21, więc nie zamykajcie tematu.
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 14/07/2009 - 16:04

Mickul
  • Gracz

Za ten tak zwany płacz na /b i prowokowanie policji - dostałem warna od Philippe na którego przez to złożyłem skargę. Więc dlaczego teraz, dostałem druga karę za to w postaci blocku konta?

Bo ja tego nienawidzę i mówiłem, że za płacz na /b z mojej strony są blokady konta.

Bo Wy "nie lubicie" jak ktoś tak pisze? /b jest po to, żeby móc rozmawiać, nie podoba się to skasujcie ta komendę. Nie obchodzi mnie co lubicie, a czego nie. Nie złamałem regulaminu i mam prawo grać na tym koncie nadal.

Nie masz.
$6.4
Nie tolerujemy grożenia w jakiejkolwiek postaci, również gróźb zapowiadających wysłanie skargi lub raportu. Za takie wypowiedzi grozi blokada konta lub banicja.

Jeszcze raz proszę - nie blokujcie tematu, ponieważ po Waszej pewnie jak zawsze obarczającej mnie wypowiedzi, będę chciał się wypowiedzieć, a najlepszą ucieczką od tego jest block tematu - i myslicie, że macie spokój.

Rozpatrzyłem skargę, zamknałem i przeniosłem do archiwum. Coś źle? Bo wielce Pan się nie wypowiedział?
  • Back to top
    • 0

Pixel23 3 14/07/2009 - 16:30

Pixel23
  • Gracz
Mam cię dość takashi i twoich gróźb o skargi że na nas założysz...to się ciągnie bardzo ale to bardzo długo...mam dość kolesi co prowokują mnie żebym ich gonił, przykładem jesteś ty takashi.
Po drugie, nie mam żadnych znajomości u adminów więc za przeproszeniem nie odpierdalajcie że ja mam jakieś wtyki...
  • Back to top
    • 0

E65238 14/07/2009 - 16:46

E65
  • Gracz
A my mamy ciebie mamy dość i jak narazie to ty kozaczysz i wszędzie pchasz nos na chama, zastanów się, co ty robisz?!.

ehh powinni go z PD wywalic

Teraz prośba do lidera aby coś zaczął działać w tej sprawie bo temu człowiekowi najwidoczniej się wydaje że jak sie dostał do frakcji to będzie w niej wiecznie i nikt nie pozbawi go praw, niestety jest inaczej, myśle że przynajmniej lider to nie jest twój koleszka. Nie opierdalamy cię ale dziwi mnie fakt że jakoś zawsze ciebie słuchają, jakby tak innych graczy słuchali bez wtyki znaczyło by że ty ich nie masz.
  • Back to top
    • 0

Brun00 14/07/2009 - 17:48

Brun0
  • Świeżak
cos mi sie wydaje, ze za pokrzywdzonych uwazaja sie ci ktorzy jezdza, i krzycza pod komisariatem hwdp, jp, itp, wiekszosc z tych osob ma sportowe auta, sam dwa razy widzialem jak kolesie w bulletach tak krzyczeli pod PD i zwiewali bo to wiadome, ze przed pd latwo uciekna, ja osobiscie tez mam bulleta i to moze dlatego "Darek" tam za mna jezdzil, lecz ja nie skanduje takich tekstow, jak JP czy tez HWDP, admini pomagaja dla PD, bo jak wiadomo gracz se przy ucieczce wpisze /q i po sprawie, i to jest wielki klopot, jeden prowokuje, a potem zaklada skargi na takich co go za to zgarniaja, tylko zeby policjanci tez byli bardziej rozwazni i nie zamykali byle kogo bez byle powodu, nie raz widzialem jak biora /skuj i bez tlumaczenia do celi prowadza, albo zabieraja Bron bo maja taki kaprys, Sam mialem sytuacje gdzie Giovanni Dante chcial mi zabrac MP5(coz nie wiedzialem ze ja przy sobie nosze, nosilem ja z 2 tygodnie, nie rzucala sie w oczy w ekwipunku), mialem licencje, nie strzelalem do ludzi mimo to bez powodu chcial se zabrac, a potem pisal do admina z placzem ze mu nie chce oddac karabinu, sa takie przypadki, ale policja powinna myslec zanim cos zrobi, skoro bierze sie lekko myslne osoby do PD to takie sa skutki, nic nie poradzimy na graczy ktorzy ich prowokuja...
  • Back to top
    • 0

E65238 14/07/2009 - 18:00

E65
  • Gracz
A myślisz czy on ich wyzywał? ja też ich nie wyzywam ale nie raz nie mają racji a protestują, wczoraj im pomagałem olali mnie i jeszcze strzelali do mnie.
  • Back to top
    • 0

kubus96 51 14/07/2009 - 18:03

kubus96
  • Świeżak
Groziles mu. "Nie tolerujemy grożenia w jakiejkolwiek postaci, również gróźb zapowiadających wysłanie skargi lub raportu. Za takie wypowiedzi grozi blokada konta lub banicja.". Nie wiem, po ta dyskusja. Dajcie chlopakowi 2 szanse. Chociaz czasem PD zachowuje sie zle.
  • Back to top
    • 0

Silent22 14/07/2009 - 18:17

Silent
  • Gracz
Nie będziemy tolerować prowokowania policji. Jak jesteś taki kozak to idz zachaczyć policjanta w RL a nie na serwerze.

Mickul sie wypowiedział, nie dostaniesz unblocka.

Jakieś pytania?
  • Back to top
    • 0

Drakus15 14/07/2009 - 18:58

Drakus
  • Gracz
Ja jedno - ostatnie. Dostałem w końcu warna w grze za to. Dlaczego potem dostałem jeszcze jedną karę w postaci bloku konta? ;/
  • Back to top
    • 0

Mickul1638 14/07/2009 - 19:29

Mickul
  • Gracz

Ja jedno - ostatnie. Dostałem w końcu warna w grze za to. Dlaczego potem dostałem jeszcze jedną karę w postaci bloku konta? ;/

Bo inni może tolerują płacz na /b, lecz nie ja.
  • Back to top
    • 0

Drakus15 14/07/2009 - 19:34

Drakus
  • Gracz
Miało być ostatnie, ale cóż. Mhm, zależy co rozumiesz pod pojęciem płacz na /b. To jest niesprawiedliwe. Skoro Philippe od razu nie dał mi blocka to Wasz błąd (administracji), to nie może wyjść z korzyścią dla mnie? Dwa razy za to samo się nie karze...

edit: Weźcie, pomyślcie o daniu mi drugiej szansy, mówię - Wasza pomyłka, mógł dać mi od razu bloka... Niech będzie na moją korzyść :) Idę spać i jutro jadę na wakacje i nie będe miał dostępu do internetu. Przemyślcie to. Jak coś to poruszę ten temat za dwa tygodnie. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej gry, bez warnów, bloków, banów. Cześć! :P
  • Back to top
    • 0

E65238 16/07/2009 - 00:21

E65
  • Gracz
Refresh, może dajcie Drakusiowi tą szanse, Bogdanski miał czita to samo że on zaczął ten płacz a na PD mamy screeny jak się zachowują, zrobiliśmy z kumplem na nich prowokacje, nie uwierzycie ale powiedział tylko pd że ma screeny jak PD pięknie jeżdzi a oni go wypuścili a na ooc "My cię wypuścimy tylko nie pisz skargi" no ludzie. Dajcie Drakusiowi tą drugą szanse, ludzie gorsze rzeczy robią a on za taką bzdure dostał blocka :)
  • Back to top
    • 0

Zima728 16/07/2009 - 07:28

Zima
  • Gracz
Bez przesady to jest tylko gra, wiele innych osób gorzej traktuje policje widziałem sam i co ? nic, akurat on trafił na zły moment i już blokada konta?, "życie to gra ale gra to nie życie" ,przesadnie nieraz już blokujecie,albo dajecie aj za takie coś można mu dać kare AJ np 120minut.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic