Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BLOCK]Akihis Hagino.

• Please log in to reply
14 replies to this topic

adrian19910 16/03/2010 - 22:40

adrian1991
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Akihis Hagino

Administrator/moduł nadający karę: Skowron

Powód kary: Podszywanie się pod FBI

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Tak samo jak kolega dostałem blocka za podszywanie się pod FBI którego nie było. To był jakiś żart, nigdzie nie napisałem, że jestem z FBI. Proszę o wyjaśnienie - Skowrown
  • Back to top
    • 0

SMG0 17/03/2010 - 13:17

SMG
  • Świeżak
Jak to nie, kiedy napadliście na mnie drugi raz, dostałem od was BW, podaczas gdy leżałem, położyłeś obok mnie karteczkę z napisem ,, była tutaj ekipa FBI". SS dam na wieczór ponieważ teraz nie jestem w domu.
  • Back to top
    • 0

..:Kosa:..0 17/03/2010 - 13:32

..:Kosa:..
  • Świeżak
Ta, wozili się w strojach FBI. Rozmawiałem z Sewerynem, który pytał mnie co to za typy (Chodzi o akcje z napadem i kartką). Blokada konta jak najbardziej słuszna.
  • Back to top
    • 0

imaniak1597 17/03/2010 - 14:49

imaniak1
  • Gracz
Z całą pewnością należy ci się block na tej postaci... Ciągły MetaGaming, przekazywanie masek, czy też kozaczenie do organizacji przestępczej. Dodam, że oprócz udawania agenta, zgrywałeś także gangstera (oczywiście bez przynależności do odpowiedniej organizacji).

EDIT: Mimo, że jak twierdzisz - nie liczy się. Chętnie wspomnę o twoich wybrykach.
  • Back to top
    • 0

adrian19910 17/03/2010 - 14:50

adrian1991
  • Świeżak
Kolego ty też powinieneś dostać blocka za inną sprawę. Twój głos się tu nie liczy. Milcz.

@UP: Już wypisałeś moje wybryki w skardze na mnie i to nie ja bym oberwał tylko ty byś prędzej dostał bloka. A idź zrobić komuś FCJ panie wielki mafiozo. Milcz
  • Back to top
    • 0

Misia0 17/03/2010 - 16:25

Misia
  • Świeżak
Wczoraj pod wieczór on i kolega jechali na PCJ,nagle się zatrzymali wysiadają jeden wyciąga deagle a drugi mówi gleba. Kazał mi odać klucze do auta i pojechali dalej moim zdaniem block się należał....
  • Back to top
    • 0

Kowal1143 17/03/2010 - 16:31

Kowal
  • Gracz
Że też masz czelnośc pisać skargi.
Nie mi należy osądzanie, ale o Tobie słyszałem wieeele ciekawych rzeczy. W sumie można ci zarzucić wszystko.
  • Back to top
    • 0

adrian19910 17/03/2010 - 16:33

adrian1991
  • Świeżak

Nie mi należy osądzanie, ale o Tobie słyszałem wieeele ciekawych rzeczy. W sumie można ci zarzucić wszystko.

A w sumie nie interesują mnie wasze wypowiedzi. Milcz kolego. Ty nazywasz się Skowron? Nie więc milcz.
Nie spamcie w tym temacie czekam na wypowiedź Skowrona, ponieważ na Skype chyba nie ma ochoty porozmawiać.
  • Back to top
    • 0

Carlos_Alvarez2 17/03/2010 - 16:52

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Block powinien zostać. Wystarczy sytuacja, gdy Fiodor Vorobiev wezwał go na jakimś czacie OOC, a ten wyskoczył na całą naszą organizację z diglem dając mi przy tym BW o.o
  • Back to top
    • 0

adrian19910 17/03/2010 - 17:00

adrian1991
  • Świeżak

Block powinien zostać. Wystarczy sytuacja, gdy Fiodor Vorobiev wezwał go na jakimś czacie OOC, a ten wyskoczył na całą naszą organizację z diglem dając mi przy tym BW o.o

to było dawno, a zresztą poniosłem za to konsekwencje.
  • Back to top
    • 0

Kowal1143 17/03/2010 - 17:01

Kowal
  • Gracz

A w sumie nie interesują mnie wasze wypowiedzi. Milcz kolego. Ty nazywasz się Skowron? Nie więc milcz.
Nie spamcie w tym temacie czekam na wypowiedź Skowrona, ponieważ na Skype chyba nie ma ochoty porozmawiać.

"Kolego", obowiązuje wolność słowa - każdy ma możliwość wypowiedzenia się, a na twoje nieszczęście każdy jest związany ze sprawą. Więc nie wyganiaj ludzi od twojego tematu, niech Ci piszą, jaki z ciebie dzieciok-erper.
  • Back to top
    • 0

adrian19910 17/03/2010 - 17:06

adrian1991
  • Świeżak
Wypowiedziałbym się na temat twojego jednego posta, ale brak mi na to słów....

@UP
Akurat to co pisał mat1993 nie jest związane z tematem. Wyjdź pobiegaj dzieciaku na dwór czy coś.
  • Back to top
    • 0

imaniak1597 17/03/2010 - 17:15

imaniak1
  • Gracz
Przestań obrażać ludzi, zachowuj się. Jeździcie po całym mieście w skinach FBI (ty nawet w masce). Każdy przeciętny gracz, weźmie cię za osobę z tej frakcji. Zwłaszcza, jeśli nie masz w opisie wyglądu skinu IC. Nie rób z siebie ofiary - dobrze o tym wiedziałeś, bo taka "władza" daje ci sporą swobodę. Ciesz się, iż skończyło się jedynie na blocku.

Tak dla informacji innych:
http://i39.tinypic.com/11vli68.png
  • Back to top
    • 0

adrian19910 17/03/2010 - 17:22

adrian1991
  • Świeżak
No i co ten SS daje do tej sytuacji? Nic. Ja czekam na odpowiedź Skowrona tu, lub na Skype jak wejdzie. Ty też idź sobie pobiegać czy coś.
  • Back to top
    • 0

Bust4105 17/03/2010 - 18:43

Bust4
  • Gracz
Widząc ten temat i twój płacz poprawił mi się humor. Nonerper z postacią nijaką dostał bloka za podszywanie. Twoje terminatorowate akcje, mhh... Ale i tak uciesze się dopiero, jak zgarniesz bana, ot, dla zasady. Tak więc, za BLOKADĄ a nawet bonusem :>
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic