Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Block]Zablokowanie Chodzenia

• Please log in to reply
18 replies to this topic

Dedexus10 16/03/2010 - 18:48

Dedexus1
  • Świeżak
Witam.Kiedy grałem przez przypadek wykonałem skok.Dostałem wiadomość "Biegacz,mimo ostrzeżeń".Od tego czasu nie mogę normalnie chodzić.Kiedy naciskam "W" postać idzie przez pół sekundy po czym kamera się wyśrodkowuje i staje.Bardzo proszę o zdjęcie kary bo uniemożliwia mi to np.normalne przejście przez ulice.
  • Back to top
    • 0

0lefansy230 16/03/2010 - 18:49

0lefansy
  • Gracz
Brak wzoru, kolego.
Popraw ;)
[b]Imię i nazwisko ukaranej postaci:[/b]

[b]Administrator/moduł nadający karę:[/b]

[b]Powód kary:[/b]

[b]Wyjaśnienie wraz z dowodami:[/b]

• Back to top
    • 0

Dedexus10 16/03/2010 - 18:53

Dedexus1
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Peter Versono
Administrator/moduł nadający karę:Mateusz289
Powód kary:Biegacz(chyba głównie chodzi tu o skok)
Wyjaśnienie wraz z dowodami:Przez przypadek skoczyłem.
  • Back to top
    • 0

Gleba 76 16/03/2010 - 18:54

Gleba
  • Gracz
Blokada słuszna, w dodatku brak wzoru, brak wzoru w temacie, użyj przedrostka [RUN]. Czy normalnie przebiegasz przez ulice, czy przechodzisz?
  • Back to top
    • 0

Dedexus10 16/03/2010 - 19:02

Dedexus1
  • Świeżak
Normalnie przechodzę ale czasem trzeba przebiec.Szczególnie przy tej koło urzędu.Nie chodzi mi tutaj o sprint tylko o normalne przebiegnięcie.Czy jest jakiś sposób żeby chodzić i nie musieć wciskać ciągle alt?
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 16/03/2010 - 19:14

Vinnie
  • Gracz
Chodź z altem jak gracz o dobrym poziomie rp.
  • Back to top
    • 0

Dedexus10 16/03/2010 - 19:20

Dedexus1
  • Świeżak
Nie przeszkadzają mi komendy /ja i staram się używać ich do prawie każdej czyności ponieważ to czyni grę bardziej rp.,ale czy nie ma sposobu ustawienie tego altu automatycznie?
  • Back to top
    • 0

.Dominik12 16/03/2010 - 19:22

.Dominik
  • Gracz
Da się, komenda idz ;)
  • Back to top
    • 0

Dedexus10 16/03/2010 - 19:29

Dedexus1
  • Świeżak
Tylko że ta komenda u mnie nie działa.Pisze /idz wciskam enter i słyszę tylko dzwięk i nic dalej się nie dzieje.Głównie dlatego chodziłem na "W"
  • Back to top
    • 0

Super226 16/03/2010 - 19:31

Super22
  • Świeżak

Tylko że ta komenda u mnie nie działa.Pisze /idz wciskam enter i słyszę tylko dzwięk i nic dalej się nie dzieje.Głównie dlatego chodziłem na "W"

Musisz wpisać //idz1.
  • Back to top
    • 0

Dedexus10 16/03/2010 - 19:38

Dedexus1
  • Świeżak
A nie dało by się zdjąć tej kary?Ja bym bardzo prosił bo ta komenda nie działa i nie wiedziałem że nie można chodzić na W.

PS:Jak zatrzymać chodzenie?
  • Back to top
    • 0

tiger_zks937 16/03/2010 - 19:44

tiger_zks
  • Gracz
Ostrzegałem Cię dwukrotnie, lecz Ty nie dawałeś za wygraną(pisałem Ci, abyś użył ALT'u lub też animacji //idz[1-9]). Biegłeś dokładnie z pączko-stacji, aż pod samo studio San News, wbiegłeś do Siuox Baru, wymieniłeś kilka słów z pracownikami i tym razem zacząłeś sprintować. Ta kara nauczy Cię poprawnie chodzić. Uwierz, że bez biegania również można grać.
  • Back to top
    • 0

Dedexus10 16/03/2010 - 19:56

Dedexus1
  • Świeżak
Pierwsze ostrzeżenie mi się nie wyświetliło(albo go nie zauważyłem).Co do reszty to prawda.Grałem wcześniej na kilku rużnych rp i tam można był biegać na "W",tylko sprintować nie można było.W regulaminie nie było nic o tym napisane więc biegałem na "w" tylko z nie wiedzy(jak powyżej tego pierwszego ostrzeżenie nie zauważyłem").Nie dałoby się chociaż usunąć tej postaci abym nie musiał grać tą 10 godzin?
  • Back to top
    • 0

Rangy7982 16/03/2010 - 20:41

Rangy
  • Gracz

Pierwsze ostrzeżenie mi się nie wyświetliło(albo go nie zauważyłem).Co do reszty to prawda.Grałem wcześniej na kilku rużnych rp i tam można był biegać na "W",tylko sprintować nie można było.W regulaminie nie było nic o tym napisane więc biegałem na "w" tylko z nie wiedzy(jak powyżej tego pierwszego ostrzeżenie nie zauważyłem").Nie dałoby się chociaż usunąć tej postaci abym nie musiał grać tą 10 godzin?

rÓżnych*, każdy umie grać bez biegania, jak masz pisać apelacje o unblock biegania to napisz z twardym uzasadnieniem.

Dziękuję, dobranoc.
  • Back to top
    • 0

Dedexus10 16/03/2010 - 20:50

Dedexus1
  • Świeżak
Po prostu nie miałem pojęcia że nie można biegać.Przepraszam za to ale po prostu się nie domyśliłem a ostrzeżenie nie zauważyłem.

PS:Sorry za ort.
  • Back to top
    • 0

Champion 591 16/03/2010 - 20:56

Champion
  • Gracz
A w życiu też normalnie biegasz sobie kiedy inni ludzie normalnie chodzą ? Wątpie . Pozatym jest komenda //idz1-9 . Polecam //idz6 .
  • Back to top
    • 0

Dedexus10 16/03/2010 - 21:26

Dedexus1
  • Świeżak
Nie.Ale jeśli jest to karalne to powinno podane być w regulaminie a ja jakoś nie widzę takiego punktu.Tak samo jak block car.To nie powinno być robione przez policje?Przecież w prawdziwym życiu jeśli zle jedziesz samochodem to mandat a nie nagle widzisz wiadomość że dostałeś block car.
  • Back to top
    • 0

meszek1230 16/03/2010 - 21:29

meszek123
  • Świeżak
Możesz również odgrywać bieg ale RP. Np biegniesz normalnie przez np 30-40 sekund, a pozniej animka zmeczony przez jakies pol minuty (bo w RL bys sie zmęczył), ew do tego jakies /me i po sprawie. Ale to jak naprawde Ci sie spieszy, a tak to normalnie alt albo idz. Możesz równiez ustawić w /stats, animka chodzenia (idz) i wtedy automatycznie po wciśnieciu ALT będziesz szedł.
  • Back to top
    • 0

Dedexus10 16/03/2010 - 22:02

Dedexus1
  • Świeżak
Tylko że moje postać teraz jest dziwnym "inwalidą".Dziwi mnie również blokada za zaczepianie policjantów.Jeśli np.zaczepiałeś ludzi na ulicy to chyba nagle nie widzisz wiadomości "You are banned"
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic