Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [OOC][AJ] Richard Sullivan

• Please log in to reply
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ric0 328 16/03/2010 - 18:07

Ric0
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Richard Sullivan

Administrator/moduł nadający karę: Kara została nadana. Jestem niewinny i chcę się wybronić z tego co pisał McCord

Powód kary: Obraza OOC

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Słowo NOOB widać na SS:
http://img689.imageshack.us/img689/7857/obrazaspam.png

Po raporcie McCorda TP sie do mnie admin i mnie pouczył słownie. Zostałem więc za to ukarany, lecz mimo tego McCord napisał w skardze na forum to jako dowód mojej winy... Nie powinienem mieć za to więc ponownej kary.

OOC w IC wg McCorda:
http://img688.imageshack.us/img688/117/oocwic.png

Tak, zrobiłem, lecz zaraz po tym szybko przeprosiłem na /bo gdy zauważyłem mój błąd. Nie można tego uznać.

Odnoszenie sie do kierownika wg McCorda, to non-rp:
http://img96.imageshack.us/g/nonrp.png/

W IC mogę się buntować, gdy ktoś mnie zdenerwuje. Ty akurat jesteś postacią denerwującą i w OOC i IC... To nie jest non-rp

Dostanie blokady OOC:
http://img705.imageshack.us/img705/6346/wulgaryzmyblokadaooc.png

Dostałeś blokade OOC, dlatego, że pisałem ci na /w z 5 razy "NIE SPAM MI JUŻ". McCord nie słuchał, więc się doigrał. Wcale nie okłamałem admina... Jak chcecie sprawdźcie logi

Kłamstwa OOC:
http://img535.imageshack.us/img535/41/spamkamstwo.png

Pisałem, że nie wiem czy to był dokładnie On. Nie pamiętałem nicka tego gracza. Pamiętałem, że miał chyba na P i miał białego Eurosa.

Niby liczny spam:
http://img83.imageshack.us/gal.php?g=spamq.png

To nie był spam, lecz rozmowa z innymi graczami godzinami wieczornymi, kiedy już mało graczy chyba grało. Można tak rozmawiać...

A teraz: Za co dostane tą blokade OOC i AJ na 300 minut? McCord wyłapywał na siłę moje niby non-rp. To z tym NOOBem to wiedziałem, że to moze być uznane jako obraza, lecz McCord jest maksymalnie denerwującym graczem. Poprostu nie wiem ile on ma lat. Nic nie rozumie!

Proszę o odjęcie niedostanej jeszcze kary
  • Do góry
    • 0

#2 Waldek001 9 16/03/2010 - 18:12

Waldek001
  • Gracz
Obraza była i spam też był a więc z czego chcesz się wybronić ? Moim zdaniem powinieneś dostać te kary.

//Domel: Post nie wnoszący nic do tematu - warn.
  • Do góry
    • 0

#3 urbański6 16/03/2010 - 18:23

urbański
  • Gracz
OOC w IC wg McCorda:
"http://img688.imageshack.us/img688/117/oocwic.png

Tak, zrobiłem, lecz zaraz po tym szybko przeprosiłem na /bo gdy zauważyłem mój błąd. Nie można tego uznać."

To prawda, ten SS jest wyłapany z kontekstu. Richard tuż po tym przeprosił za to, i (o ile dobrze pamiętam) powiedział że mu się pomyliły czaty (każdemu się zdarza!).

"Odnoszenie sie do kierownika wg McCorda, to non-rp:
http://img96.imagesh...us/g/nonrp.png/

W IC mogę się buntować, gdy ktoś mnie zdenerwuje. Ty akurat jesteś postacią denerwującą i w OOC i IC... To nie jest non-rp"

^^Potwierdzam, McCord jest denerwujący IC jak i OOC. Za to IC Richardowi puszczają nerw częściej, niż większośći, przez co nie zachowuje dystansu do McCorda. Ja do McCorda też (IC) odnosze się z pogardą, ponieważ go poprostu nie lubię (głównie IC, OOC nie mam zdania), a czuje się na tyle bezpieczny, że nie boje się o pracę.

Jeśli odnoszenie się z pogardą, itp. do szefa (koordynatora bodajże) jest NON RP, to powinniście zamknąć i mnie, oraz wielu graczy.
Uważam, że skarga jest na siłę. Jedyne co jest naprawdę godne skargi, to SPAM na /w McCordowi.
  • Do góry
    • 0

#4 Ric0 328 16/03/2010 - 18:26

Ric0
  • Świeżak
Nie spamiłem mu. Było na odwrót xD. To jest poprostu nie do wytrzymania.
  • Do góry
    • 0

#5 Damian10440 16/03/2010 - 19:23

Damian1044
  • Gracz
SS mówią same za siebie, pisał później na OOC że niby to wszystko co napisałem to kłamstwo, ludzie którzy mnie nie lubią proponuje wieczorne wypady ze mną do jakiejś restauracji albo baru... Po prostu jako korownik muszę się tak zachowywać inaczej nikt by mnie nie słuchał, muszę być trochę wulgarny bo nikt nie pilnuje tych pojazdów a w Firmie panuje samowolna. Za te odnoszenia do Kierownika powinieneś wylecieć z Firmy. Myślę ze kara jest słuszna. A w tedy jak dostałem blocka ooc, to padały groźby, niestety nie mam ss, właśnie te groźby chciałem wytłumaczyć...

UP@ za obrazę nie widziałem żebyś dostawał AJ... lecz ja dostałem za groźby reportem. Zacząłeś mnie prowokować na ooc jak i IC... takie są skutki.
  • Do góry
    • 0

#6 Ric0 328 17/03/2010 - 12:20

Ric0
  • Świeżak
Więc tak... Od pewnego czasu przeszkadzasz mi w grze, wypatrujesz w ciągu gry co sekunde czy coś napisałem na /bo albo gdzieś i wyszukujesz na siłę żeczy non-rp, nawet jak ich nie ma to zawracasz głowę adminom. Ile razy chciałem zakończyć kłutnię, to ty pisałeś, że znowu moje jakieś przeprosiny, co udowadnia to, że lubisz się wykłucać i kłucić.

Tak. To co napisałeś to kłamstwo,a przynajmniej w większej części. Na prawdę chcesz się mnie pozbyć z serwera, a powinno być odwrotnie. Szczerze to mam cie gdzieś. Najlepiej to zakończyć w jakiś sposób. Mam propozycje ale i tak ty jako anty człowiek tej propozycji nie przyjmiesz...

Ludzie którzy cie nie lubią? CO TO MA BYĆ? OOC zapraszasz ludzi? Ehh... Nikt nie napisał, że cie nie lubi.

Tak, jako kierownik trzeba być surowym, ale bez przesady, żeby kląć itd itp. Przecież na spokojnie można wiele żeczy załatwić. Już za takie pomiatanie pracownikami jak służbą powinieneś wylecieć. Nie od tego jest Rola kierownika, żeby innych zjebywał, ale pomagal w prowadzeniu firmy.

Kara jest słuszna? A jak ty 2 razy mnie zjechałeś to powinieneś w takim razie mieć 600 minut AJ i nie zdejmowania blocka OOC. Sam sobie wyrok wydajesz, zamiast odpuścić tej kłutni to ty ją chcesz dalej toczyć aż do jakiegoś nieszczęsnego skutku. Wiele razy proponowałem ci zgode OOC, ale nie...

Blocka OOC dostałeś za ciągłe spamienie. Napisałem koniec tematu nie spam mi bo chciałem se grać. Jak chcesz pisać to na PW możesz w jakiejś sprawie co ci nie pasuje OOC. Sam sobie wyrok wykonałeś, ale ty tak kłamiesz, że sie znów wybronisz. Admini jak Logi sprawdzą to zobaczą kto tutaj udaje, a kto prawde mówi.

Jakie niby groźby? Raz ci powiedziałem NOOB, po czym admin sie do mnie tp i mnie pouczył słownie, za co mam zostać ponownie ukarany? To są jakieś kpiny z twojej strony. Za wszelką cenę chcesz mnie udupić i się wybronić ze swojego non-rp'owstwa.

Nie dostałem AJ, bo admin sie do mnie TP i mi pisał, czy go obraziłem niby NOOB. Każdy tego słowa używa więc nie widze tutaj obrazy. Jak to bierzecie za obraze sprawdźcie logi wszystkich i dajcie im również blokady OOC i AJ na 300 minut... Padały gorsze obrazy, po których po napisaniu raportu żaden admin sie nie zjawił, a po wpisaniu /a była ich cała tabelka.

Tak, ponieważ pisałeś mi, że "raport", czy coś takiego. Należał ci sie AJ, bo to nie zgodne z regulaminem.

Zacząłem prowokować? W którym miejscu? To ty jesteś taki właśnie a nie inny, że chcesz dla innych źle, a samego siebie uważasz za aniołka i do błędu się przyznawać często nie umiesz. Tiiaa... Skutki są jakie? Że AJ dostajesz? Nie rozumiem twojego komentarza. Najlepiej nic tu już nie pisz bo mojej winy tutaj w ogóle nie ma! 

OOC w IC wg McCorda:

Tak, zrobiłem, lecz zaraz po tym szybko przeprosiłem na /bo gdy zauważyłem mój błąd. Nie można tego uznać."

To prawda, ten SS jest wyłapany z kontekstu. Richard tuż po tym przeprosił za to, i (o ile dobrze pamiętam) powiedział że mu się pomyliły czaty (każdemu się zdarza!).

W IC mogę się buntować, gdy ktoś mnie zdenerwuje. Ty akurat jesteś postacią denerwującą i w OOC i IC... To nie jest non-rp"

^^Potwierdzam, McCord jest denerwujący IC jak i OOC. Za to IC Richardowi puszczają nerw częściej, niż większośći, przez co nie zachowuje dystansu do McCorda. Ja do McCorda też (IC) odnosze się z pogardą, ponieważ go poprostu nie lubię (głównie IC, OOC nie mam zdania), a czuje się na tyle bezpieczny, że nie boje się o pracę.

Jeśli odnoszenie się z pogardą, itp. do szefa (koordynatora bodajże) jest NON RP, to powinniście zamknąć i mnie, oraz wielu graczy.
Uważam, że skarga jest na siłę. Jedyne co jest naprawdę godne skargi, to SPAM na /w McCordowi.

Spam McCordowi, którego nie było? Po napisaniu przeze mnie "Nie SPam mi już", co pisałem mu na /w to on jeszcze dopisywał jedno zdanie, czy dwa na które musiałem odpowiedzieć, żeby wymazać jego złudne myśli o moim jakimś błędzie... Nie było spamu z mojej strony. Choć przyznaje, że po blocku jego OOC to pisaliśmy na /bo, a jak inni sie skarżyli to dopisywałem jeszcze 2/3 zdania i przepraszałem i pisałem, że już nie będę, czego McCord nawet nie myślał zrobić.

Mi sie to nie zdarzyło, tylko pisałem wcześniej z kimś na IC czyli /bo P: no i jak chciałem coś napisać na ooc to z przyzwyczajenia wcisnąłem T, potem /bo P: coś tam coś tam ooc... Zaraz pod tym przeprosiłem, czyli McCord powinien jeszcze dostać kare za fałszywe skargi wobec mnie, no chyba, że nie widział tego, no to ok.
  • Do góry
    • 0

#7 Damian10440 17/03/2010 - 13:58

Damian1044
  • Gracz
Richard powinieneś dostać jeszcze blokadę na forum. Wałkowaliśmy to już na Skargach... Nadal wydaje mi się ze kara powinna zostać

http://img714.images.../g/obrazay.png/
zobaczcie do czego ten człowiek jest zdolny. Widzimy ze przyznaje się na forum ze to on pisał.

Edit: Aha, mówiłem ci już, dużo oskarżeń mało dowodów, ja je maiłem to dostałeś AJ, a ty nie masz. Każdy ma kolegów i może ich ustawić żeby napisali coś na forum. Może w to nie uwierzysz ale ja tez mam kolegów lecz czegoś takiego nie robię bo to jest nie zgodne z regulaminem.
Nie dostałem kary pogódź się z tym i zobacz SS z GG i zastanów się co piszesz.
Chciałeś się ze mną pogodzić jak już napisałem skargę, faktycznie wiele razy...
  • Do góry
    • 0

#8 Ric0 328 17/03/2010 - 15:14

Ric0
  • Świeżak
Chłopie czy ty sobie kpisz? Pisałem, że nie będę się kłucić bo z tymi twoimi wyborażonymi sprawami to przesada! Doprowadzasz mnie do szału poprostu! Na GG można obrażać itd, a to że to OOC to prawda, ale to nie jest GRA ani SERWER! Więc sie nie wypieraj tym. Zasłużyłeś na takiego komenta. Nie jesteś godzien gry na h-rp. Kłamca i Oszust. Nie wieżę w to jak możesz tak się zachowywać. Co chwila wymyślasz nowe wymówki. Mam już tego dosyć. Admini postarajcie sie to przyśpieszyć, bo ja już nie wytrzymuje z nim nerwowo!

Czy ja kolegów nasyłam? To, że ktoś jest po mojej stronie to znaczy, że nasyłam kolegów? Ty sie zastanów co ty właściwie piszesz! Nie chce mieć z tobą nic wspólnego człowieku! Rozumiesz to?! Nie wypowiadaj sie tuwaj więcej bo przez ciebie dostaje na łeb.

"Do czego jest zdolny" ile razy mam ci tłumaczyć, że na GG moge cie zjechać jak tylko chce? Jak wprowadzą takie cos, że nie można to ok, ale nic takiego nie ma. Każdy admin ci to powie. Nie wyznaczaj na mnie kary.

Skoro obraziłeś mnie 2 razy to masz 600 min aj i nie zdejmowanie Blocka OOC. Gratuluje ci. Skoro mi takie kary naznaczasz to masz co chcesz.

Ja jestem niewinny. Admin zobaczył tylko obraze OOC "NOOB", za co zostałem pouczony słownie, czyli zostałem ukarany. AJ 300 min i block OOC nie powinien mnie spotkać, bo to by była ponowna kara. Dziękuje i dowidzenia McCord. Ciekawe co teraz wymyślisz, żeby mnie udupić?
  • Do góry
    • 0

#9 Rangy7977 17/03/2010 - 15:21

Rangy
  • Gracz

Więc tak... Od pewnego czasu przeszkadzasz mi w grze, wypatrujesz w ciągu gry co sekunde czy coś napisałem na /bo albo gdzieś i wyszukujesz na siłę żeczy non-rp, nawet jak ich nie ma to zawracasz głowę adminom. Ile razy chciałem zakończyć kłutnię, to ty pisałeś, że znowu moje jakieś przeprosiny, co udowadnia to, że lubisz się wykłucać i kłucić.

Tak. To co napisałeś to kłamstwo,a przynajmniej w większej części. Na prawdę chcesz się mnie pozbyć z serwera, a powinno być odwrotnie. Szczerze to mam cie gdzieś. Najlepiej to zakończyć w jakiś sposób. Mam propozycje ale i tak ty jako anty człowiek tej propozycji nie przyjmiesz...

Ludzie którzy cie nie lubią? CO TO MA BYĆ? OOC zapraszasz ludzi? Ehh... Nikt nie napisał, że cie nie lubi.

Tak, jako kierownik trzeba być surowym, ale bez przesady, żeby kląć itd itp. Przecież na spokojnie można wiele żeczy załatwić. Już za takie pomiatanie pracownikami jak służbą powinieneś wylecieć. Nie od tego jest Rola kierownika, żeby innych zjebywał, ale pomagal w prowadzeniu firmy.

Kara jest słuszna? A jak ty 2 razy mnie zjechałeś to powinieneś w takim razie mieć 600 minut AJ i nie zdejmowania blocka OOC. Sam sobie wyrok wydajesz, zamiast odpuścić tej kłutni to ty ją chcesz dalej toczyć aż do jakiegoś nieszczęsnego skutku. Wiele razy proponowałem ci zgode OOC, ale nie...

Blocka OOC dostałeś za ciągłe spamienie. Napisałem koniec tematu nie spam mi bo chciałem se grać. Jak chcesz pisać to na PW możesz w jakiejś sprawie co ci nie pasuje OOC. Sam sobie wyrok wykonałeś, ale ty tak kłamiesz, że sie znów wybronisz. Admini jak Logi sprawdzą to zobaczą kto tutaj udaje, a kto prawde mówi.

Jakie niby groźby? Raz ci powiedziałem NOOB, po czym admin sie do mnie tp i mnie pouczył słownie, za co mam zostać ponownie ukarany? To są jakieś kpiny z twojej strony. Za wszelką cenę chcesz mnie udupić i się wybronić ze swojego non-rp'owstwa.

Nie dostałem AJ, bo admin sie do mnie TP i mi pisał, czy go obraziłem niby NOOB. Każdy tego słowa używa więc nie widze tutaj obrazy. Jak to bierzecie za obraze sprawdźcie logi wszystkich i dajcie im również blokady OOC i AJ na 300 minut... Padały gorsze obrazy, po których po napisaniu raportu żaden admin sie nie zjawił, a po wpisaniu /a była ich cała tabelka.

Tak, ponieważ pisałeś mi, że "raport", czy coś takiego. Należał ci sie AJ, bo to nie zgodne z regulaminem.

Zacząłem prowokować? W którym miejscu? To ty jesteś taki właśnie a nie inny, że chcesz dla innych źle, a samego siebie uważasz za aniołka i do błędu się przyznawać często nie umiesz. Tiiaa... Skutki są jakie? Że AJ dostajesz? Nie rozumiem twojego komentarza. Najlepiej nic tu już nie pisz bo mojej winy tutaj w ogóle nie ma! 

OOC w IC wg McCorda:

Spam McCordowi, którego nie było? Po napisaniu przeze mnie "Nie SPam mi już", co pisałem mu na /w to on jeszcze dopisywał jedno zdanie, czy dwa na które musiałem odpowiedzieć, żeby wymazać jego złudne myśli o moim jakimś błędzie... Nie było spamu z mojej strony. Choć przyznaje, że po blocku jego OOC to pisaliśmy na /bo, a jak inni sie skarżyli to dopisywałem jeszcze 2/3 zdania i przepraszałem i pisałem, że już nie będę, czego McCord nawet nie myślał zrobić.

Mi sie to nie zdarzyło, tylko pisałem wcześniej z kimś na IC czyli /bo P: no i jak chciałem coś napisać na ooc to z przyzwyczajenia wcisnąłem T, potem /bo P: coś tam coś tam ooc... Zaraz pod tym przeprosiłem, czyli McCord powinien jeszcze dostać kare za fałszywe skargi wobec mnie, no chyba, że nie widział tego, no to ok.

Kup słownik.

Proszę o rozpatrzenie jak najszybciej tego tematu ze względu na spam.
  • Do góry
    • 0

#10 Damian10440 17/03/2010 - 15:27

Damian1044
  • Gracz
Właśnie mówisz o sobie. Blokada auta, blokada OOC. Te wymówki co ty tu stosujesz są żałosne. Niech sobie administracja przypomni co pisałeś na apelacji o unBana. Wiadomo czy jakbyś nie dostał 100 000$ na h-rp to czy byś nie zabił swojej matki. Ty nie grasz, ty się nałogujesz.Oszust... to też mnie mogło obrazić, zastanów się, nie masz żadnych dowodów, a ja mam ładne SS kto spami na /bo. Rozmowa na gg. Znamy się tylko z serwera i pisałeś o sprawach które wydarzyły się na serwerze. I moja GG też zapewne masz z serwera lub Forum. Pogódź się z tym administracja odrzuciła twoją skargę na mnie...

Edit: a Właśnie nie przypominasz sobie słów "koniec z twoja postacią" lub "już sobie nie pograsz na serwie" lub inne tego typu groźby bo są to groźby. Jak admini sprawdzają Logi to ja też poproszę żeby coś takiego poszukali. Na pewno zajdzie się cała masa...
  • Do góry
    • 0

#11 Ric0 328 17/03/2010 - 16:26

Ric0
  • Świeżak
Nie no, ty mnie rozwalasz. Nawet tu sie musisz kłucić? Weź skończ. Ładne żeczy wymyśliłeś. Nie mam zamiaru sie z tobą kłucić, bo połowa tego co piszesz to są bzdury i kłamstwa. Nie będę się kłucić z kimś, kto nie jest szczery wobec mnie, administracji i tych co to czytają. Nie odpisuj na ten komentarz. I sie ode mnie odwal bo naprawde jesteś najbardziej denerwującym, żałosnym i dopierdalającym się człowiekiem jakiego poznałem w swoim zyciu.

Sory za przekleństwa, ale do niego nie można inaczej. Przepraszam jeszcze raz...

A skarga została odrzucona, ponieważ jedną żecz w niej źle zrobiłem. Niedługo poprawie i nie będziesz już miał kogo wytykać palcami, bo to ciebie będą wytykać.
  • Do góry
    • 0

#12 Rangy7977 17/03/2010 - 16:27

Rangy
  • Gracz

Nie no, ty mnie rozwalasz. Nawet tu sie musisz kłucić? Weź skończ. Ładne żeczy wymyśliłeś. Nie mam zamiaru sie z tobą kłucić, bo połowa tego co piszesz to są bzdury i kłamstwa. Nie będę się kłucić z kimś, kto nie jest szczery wobec mnie, administracji i tych co to czytają. Nie odpisuj na ten komentarz. I sie ode mnie odwal bo naprawde jesteś najbardziej denerwującym, żałosnym i dopierdalającym się człowiekiem jakiego poznałem w swoim zyciu.

Sory za przekleństwa, ale do niego nie można inaczej. Przepraszam jeszcze raz...

A skarga została odrzucona, ponieważ jedną żecz w niej źle zrobiłem. Niedługo poprawie i nie będziesz już miał kogo wytykać palcami, bo to ciebie będą wytykać.

SKOŃCZ.
  • Do góry
    • 0

#13 Damian10440 17/03/2010 - 16:37

Damian1044
  • Gracz
Tak naprawdę skończ. Moje SS mówił same za siebie i logi też przemówią. Proszę administratora o blokadę na forum za spam, który jeszcze się nie skończy jak zapowiada autor.
  • Do góry
    • 0

#14 Ric0 328 17/03/2010 - 16:39

Ric0
  • Świeżak
No i ja tutaj zostałem najgorszy. Wielkie dzięki ALL, ale to ja akurat pisałem, że Damian ma już sie nie dopisywać. Poprostu brakuje mi już słów. Czekam na zdanie admina...
  • Do góry
    • 0

#15 Damian10440 17/03/2010 - 16:41

Damian1044
  • Gracz
Ja też napisałem i Rangy SKOŃCZ !!
  • Do góry
    • 0

#16 urbański6 17/03/2010 - 19:26

urbański
  • Gracz
Szczerze? Teraz obaj powinniście dostać blokadę pisania na forum na jakiś czas, ze wzglęu na zwykły OffTop (pisanie rzeczy nie dot. tematu).
Pozatym każdy z was udowadnia coś drugiemu na siłę...
Naprawdę, skończcie z tym, bo niczego więcej się już nie dowiemy. Jedyne co może(cie)(my) zrobić, to czekać na admina, który rozpatrzy ( i jak mniemam zamknie ) skargę.
Nie będę się już tutaj więcej wypowiadał, i proponuję żebyście nie robili tego samego.

Co do skargi, to McCord wg. mnie, ma więcej przewinień niż Richard, i traktuje ludzi jak gów... na swoim bucie.

Tak, możecie mówić że Richard mnie nakłonił do wypowiedzenia się - nie, nie nakłonił, piszę tutaj z własnej woli. Owszem, bardziej lubię Richarda, niż McCorda. Ale dlaczego? Może dlatego, że ma fajny NICK? Nie, nie dla tego. Lubię go dlatego, że przyjemnie mi się z nim gra. W porównaniu z tobą jest sto procent milszy, McCord.

Dla McCorda przydało by się ochłonięcie, szukając pracy w urzędzie.

Richard z kolei, mógłby przemyśleć, po co odpisuje cały czas... Czasami jednak dobrze zastosować /tog w, bo może Cię to potem uchronić przed przykrymi konsekwencjami, gdy już komuś puszczą nerwy.

Tyle odemnie.
  • Do góry
    • 0

#17 Damian10440 17/03/2010 - 20:05

Damian1044
  • Gracz
następne zarzuty przeciwko mnie bez dowodów. Sorry że jeszcze piszę. Wiem jak się odnoszę, może trochę przesadzam ale muszę być ostry. I to jest IC, administracja stwierdziła ze to nie jest non rp. Richard do mnie mówił IC np. "ssij mi jaja" i nie dostał za to kary wiec po co to piszesz. Zresztą te tematy były już wałkowane na skargach !

Edit: Martin nie prowokuj mnie do złości, nie uda ci się to. Zabieranie słiperów i wywożenie, a potem dawanie /q na mnie nie działa, jedynie przez to możesz stracić posadę w Biznesie. To pokazuje ze Richard jednak namówił Martina by tu napisał. Sorry za off topic.
  • Do góry
    • 0

#18 urbański6 17/03/2010 - 20:38

urbański
  • Gracz
McCord, irytujesz mnie. Próbujesz wmówić mi coś, czego nie robię. Nie wywożę nigdzie słiperów, i nie daję później /q. Nikt mi również nie kazał tutaj napisać. Dowody? Jakbym dokładnie poszukał w SS, to bym pewnie coś znalazł, ale nie chce mi się, bo wybuchnie kolejna dyskusja, na kilka stron, w której oczywiście ty się wszystkiego wyprzesz, i pewnie jeszcze odwrócisz to przeciwko nam!
  • Do góry
    • 0

#19 Shpak227 17/03/2010 - 21:37

Shpak
  • Gracz
Jest OOC w IC, Jest spam (i co z tego że mało ludzi w nocy gra, to przeszkadza w grze...). Więc nie wiem czego płaczesz.

//Domel: Post nie wnoszący nic do tematu - warn.
  • Do góry
    • 0

#20 Damian10440 17/03/2010 - 21:53

Damian1044
  • Gracz
"Kłamstwa OOC:
http://img535.images...spamkamstwo.png

Pisałem, że nie wiem czy to był dokładnie On. Nie pamiętałem nicka tego gracza. Pamiętałem, że miał chyba na P i miał białego Eurosa."

A czy to nie był Patrick Weber. Który ma białego Eurosa z którym gadałem i pisał mi że ci nie pozwolił. Ile jest osób na P u nas w firmie ? Ile osób ma Białego Eurosa u nas w Firmie? jest to kłamstwo ooc. Za co powinieneś dostać dodatkowe Min w AJ. I wyszło kto jest kłamcą.
  • Do góry
    • 0

#21 Ric0 328 23/03/2010 - 15:34

Ric0
  • Świeżak
Czekam na admina. Ja nic nie pisze i nie udzielam sie bo to nie jest skarga, ale apelacja. Jak coś do mnie ktoś ma niech pisze skarge...
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych