Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [UnCK]Luca Matteo

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Oskar957 15/03/2010 - 21:45

Oskar95
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Luca Matteo

Administrator/moduł nadający karę:/akceptujsmierc

Powód kary:------------

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Więc opowiem wszystko od początku. Wraz z Christporher Ashford pojechaliśmy na wycieczkę w okolice Fort Carson. Gdy jechaliśmy autostradą zobaczyliśmy białego sultana, więc zaciekawieni kto jest w pojeździe pojechaliśmy za nimi. Jechaliśmy za nimi pewien kawałek, lecz nagle Sultan się zatrzymał, wysiadło trzech ludzi i bez powodu zaczęli do nas strzelać z MP5. Dostaliśmy parę razy, zagraliśmy RP zszedliśmy, dałem komendę //ranny. Przybiegli do nas dali nam BW, skuli i zaciągnęli nas na bok. Jeden z trójki zaczął nas uderzać po głowie kolbą z broni i napisał nam na /w" nie żyjecie już". Okej, zagraliśmy z honorem i bez żadnego płaczu daliśmy /akceptujsmierc. Po paru dniach, jednak dowiedziałem się, że PD nie może dawać CK, chyba że napisze apelację o FCK. Zainteresowany tym faktem, napisałem do jednego z administratorów, aby się upewnić. Saquaris odpisał mi, że PD nie może dawać CK i bez przeszkód mogę napisać apelację o UnCk, też tak zrobiłem i mam nadzieje, że mój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie.
  • Do góry
    • 0

#2 Carlos_Alvarez2 15/03/2010 - 22:33

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Cóż mogę tu powiedzieć? Moim zdaniem Oskar powinieneś jak dawniej zacząć kreować postać rosjanina, to co wychodzi Ci najlepiej ;). Cóż, nie mam nic więcej do powiedzenia w tym temacie, nie wiem co o tym sądzić.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych