Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BLOCK] Steve_Johnson

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Great0 15/03/2010 - 21:43

Great
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Steve Johnson

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary:

Blokada Misiek (Misiek) OOC na /do, udawany AFK podczas akcji RP. Placz na /raport 29/12/2009, 21:41

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, od razu mówie że kara jest słuszna. Po tym, jak FBI (Nie wiedząc) w skinach cywili chciało mi zabrać bronie, bo mnie przeszukiwali, zdenerwowałem się bo myślałem że jacyś cywile chcą mnie okraść, dałem esc i patrzałem na forum, przedtem płakałem na /do że nie mogą okradać, zgadza się. Bardzo za to przepraszam i proszę o zdjęcie mi tej kary w postaci blokady postaci, proszę o nadanie mi za to jakiegoś AdminJaila, chcę dalej po kreować tą postać, ponieważ fajnie mi się na niej grało. Żałuje że zachowałem się jak n00b, na błędach się uczymy i chyba każdemu należy się druga szansa.

Pozdrawiam,
Great.

PS: Przepraszam za błędy, jestem dyslektykiem, chociaż bardzo się staram pisać poprawnie.
  • Back to top
    • 0

skb5267 17/03/2010 - 22:01

skb
  • Gracz
Napisz charakterystykę i biografię NOWEJ postaci.
  • Back to top
    • 0

Great0 18/03/2010 - 20:57

Great
  • Gracz
Sam Morello, urodził się w roku 1986, 16 maja. Przeciętne narodziny, w normalnej i szczęśliwej Włoski rodzinie przebiegły bez problematycznie po obu stronach rodzin.
Ojciec Angelo, bogaty polityk Włoski posiada ważną posadę w rządzącej koalicji centroprawicowej “Popolo della Liberta”. Czyli Lud Wolności. Znany i uważany za naprawdę dobrego polityka, zarabia wystarczająco tyle aby udogodzić swojej rodzinie.
Matka Eliza, przepiękna kobieta. Zdobyła karierę jako modelka w znanym domu mody “Miuccia Prada”.
Rodzinie Morelloi powodziło się nieprzeciętnie. Posiadali wielką wille w bogatej dzielnicy, Ojciec nie posiadał wrogów politycznych więc czuł się w pełni bezpieczny co do swej rodziny.
Syn w ich życiu był zaplanowany, ojciec chciał nadać mu prawdziwe włoskie imię, aby czuł się z nim pewny i silny. W oczach ojca jego imię oznacza “Siła i Bogactwo”, Eliza także się zgodziła nadać mu takie imie.

Sam ma 3 lata, Eliza nie radzi sobie z wychowywaniem dziecka. Zatrudniają wykwalifikowaną nianię, która zachowuje się Samem do wieku 4 lat.
Sam wyrósł już na tyle, aby Ojciec mógł go uczyć grać w piłkę nożną i w inne zabawy sportowe.
Syn państwa Lacanti ma 6 lat, nie sprawia już wielkich problemów wychowawczych. Dobrze włada językiem, umie pisać i czytać. Matka nie wysyła go do przedszkola sądząc, że tam dziecko się zniekształci z przeciętnymi dziećmi. Natomiast Ojciec jest przeciwny temu pomysłowi sądząc, że dziecko będzie się nudziło w domu, i nie pozna innych dzieci, co może wpłynąć na jego śmiałość i odwagę. Jednak pozostają przy nie wysyłaniu syna do przedszkola.

W wieku 9 lat, Sama odwiedza pierwszą szkołę prywatną. Jako najlepszy uczeń w klasie, który potrafi już zwinnie pisać i czytać awansuje do następnej klasy z najlepszymi stopniami. Nauka w szkole średniej również nie sprawia mu problemów. Rodzice są w pełni zadowoleni i dumni z syna co ograniczyło ich kłótnie w domu do zera. Ojciec postanawia ich wziąć na długie wakacje z kolegami na Chorwację, na wyspę Korcula. W hotelu Bon Repos, jednym z większych hoteli na tej wyspie wraz z kolegami Sama nie nudziło się im. Było tam wiele dziewczyn w ich wieku. Niestety przez cały pobyt nie udało się do żadnej odezwać.

Sam ma już 16 lat. Ojciec zaczyna rozmyślać nad owocną przyszłością syna, postanawia kształcić go na kanclerza. Syn zainteresowany księgowością postanawia iść w tym kierunku.
Dostał się na studia Adwokackie. Ukończył je bez żadnych problemów z bardzo dobrymi stopniami, po czym otrzymał Dyplom udostępniający mu otworzenie własnej Kancelarii.

W wieku 22 lat, Sam zainteresował się Stanami Zjednoczonymi. Cały czas czytał artykuły w internecie i oglądał zdjęcia. Rodzina nie sprzeciwiała się temu aby zwiedził USA.
W wieku 26 lat, opuścił swój rodzinny dom, kupił małe mieszkanko w Los Santos. Wtedy jego rodzina była za granicą, a on został sam.
W wieku 29 lat, wyleciał do Los Santos. Sprzedał mieszkanko w San Fierro, a jego rodzice, wrócili do San Fierro i cały czas wysyłali mu pieniądze. Znalazł pracę, jako księgowy w szpitalu. Po 2 latach jego rodzicie zgineli tragicznie w wypadku, nastał jego kryzys ma same długi, zaczyna życie od początku.

Charakterystyka Postaci

Sam jest 24 letnim młodzieńcem. Przeciętne narodziny, w normalnej i szczęśliwej Włoski rodzinie przebiegły bez problematycznie po obu stronach rodzin. Przybył do Los Santos pełny entuzjazmu i marzeń o prawdziwej pracy o raz o własnym ciepłym domu. Już po pierwszym spotkaniu z Aronem wiedział, że Los Santos będzie jego ukochanym miejscem i domem.

Sam jest chudy i rudym mężczyzną. Ma bardzo jasną cerę, usianą licznymi zadrapaniami, z powodu dużej ilości bijatyk w szkole. Wiele osób bardzo go lubi, ale tak naprawdę wszyscy zazdrośczą mu jego dość orginalnego koloru włosów. Niektórzy twierdzą, że ma bardzo ładny i zgrabny nos.
W wielu sytuacjach Sam zachowywał się doroślej niż jej rówieśnicy np. wtedy kiedy jego matka Arona zachorowała, a jego rodziców nie było w domu. Jest odpowiedzialną i zręczną osoboą. Chętnie pomaga innym w pracach domowych, chociaż czasami kończyło się to niezbyt szczęśliwie. Wyniki w nauce, jakie osiągnął Sam świadczyły o jego ambicji, wrodzonej inteligencji i uprze. Ma wielu przyjaciół, którym zawsze serdecznie pomaga.
  • Back to top
    • 0

skb5267 22/03/2010 - 15:03

skb
  • Gracz
Podaj dane potrzebne do założenia postaci.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic