Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN]KolczyQ

• Please log in to reply
22 replies to this topic

KolczyQ54 15/03/2010 - 19:02

KolczyQ
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Fabio McBron

Administrator/moduł nadający karę: -

Powód kary: -

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc jeździłem po LS, załatwiłem wszystkie sprawy to wjechałem w zaułek i wyszedłem do pulpitu. Kacper do mnie napisał na skype podczas oglądania filmu. Zgodziłem się i wziąłem się do pracy. Nagle dostaje zaproszenie na skype od Majkela. Pytam się go o co chodzi. On odpowiada, że nic. Chciał mnie tylko poinformować, że mam bana. Spytałem się dlaczego to on odpowiedział, że próba AFKowania podczas akcji RP. No przepraszam ale skąd miałem wiedzieć o tej akcji skoro oglądałem film, a potem robiłem coś dla Kacpra. No może mi to ktoś wytłumaczyć? Proszę o unbana i o jakiegoś AJ'ota. Dokończyć akcję mogę, po AJ'ocie podjadę w miejsce gdzie byłem mogę dać nawet sam sobie CK.

Proszę o niewypowiadanie się nikogo poza administracją
  • Back to top
    • 1

Arcon2529 15/03/2010 - 20:12

Arcon
  • Gracz
Ja się wypowiem, byłem przy tej akcji. Majkel dzwoni do mnie i mówi, żebym przyjechał pod warsztat pod stacją. Okej, jestem. Prosił bym Cie uderzył, by sprawdzić czy jesteś na ESC - owszem byłeś. Potem nagle Cie przeteleportowało w miejsce obok sultana (tam gdzie byłeś przed uderzaniem) i ponownie uderzyłem, trącąc Ci HP. Potem już było po fakcie, bo znowu ESC. Przyszedł admin, gm - dostałeś widocznie crasha i sie nie pojawiłeś. Napisałem CI na PW byś wszedł na serwer - nie raczyłeś odpisać.

To było specjalne, em. Chociaż osobiście wolałbym odegrać akcje ponownie - od momentu, gdy Cie majkel dźgnął w brzuch.
  • Back to top
    • 0

KolczyQ54 15/03/2010 - 20:16

KolczyQ
  • Gracz
Chcąc nie chcąc nie widziałem PM ;) Było na GG napisać.
  • Back to top
    • 0

Racky165 15/03/2010 - 20:28

Racky
  • Gracz
To po co byłeś IG? Było wpisać /qs albo /q jak już. Ale gdy piszesz się na akcje RP to już ją dokończ tak jak trzeba. I pisze się Kacpra a nie Kacpera.
  • Back to top
    • 0

Majkel4251 15/03/2010 - 20:32

Majkel
  • Gracz
Poza tym, jest komenda /afk chłopcze. Wchodziłeś co chwile do gry, bo miałeś czerwony nick jak cię arcon uderzył.
  • Back to top
    • 0

Carlos_Alvarez2 15/03/2010 - 23:25

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Nie bardzo chce mi się w to wszystko wierzyć, Majkel na bierząco informował mnie o sytuacji i sądze, że jednak udawałeś swoje afczenie. Dużo też mówi post Arcona.
  • Back to top
    • 0

JointMaster168 16/03/2010 - 06:09

JointMaster
  • Gracz

Nie bardzo chce mi się w to wszystko wierzyć, Majkel na bierząco informował mnie o sytuacji i sądze, że jednak udawałeś swoje afczenie. Dużo też mówi post Arcona.

A ja ci powiem tak, w tamtym momencie gadałem z nim na skype i to jest prawda. Robił grafikę dla Diva i dlatego był w pulpicie.
Słyszałem wszystko i ja dałbym mu jakiegoś AJ a potem ma dokończyć akcje.
UNBAN
  • Back to top
    • 0

Racky165 16/03/2010 - 07:36

Racky
  • Gracz
Zgadzam się z Majkelem, jest /afk. Jak robisz akcje RP, to nie ogląda się filmu - albo odkładasz, albo tracisz. Ban słuszny.
  • Back to top
    • 0

Carlos_Alvarez2 16/03/2010 - 07:58

Carlos_Alvarez
  • Świeżak
Cóż, no to jestem za tym byście powtórzyli akcję od tego momentu, kiedy Majkel Cię porywa i będzie po problemie.
  • Back to top
    • 0

JointMaster168 16/03/2010 - 08:08

JointMaster
  • Gracz
Tak dokładnie. Zróbcie od nowa akcje, to jest jak dziecinada. O była afk bana mu. Niemogleś napisać do niego na skype aby wbił ??
Czy to jest aż takim problemem ??
A bym dał Kolczyq jakiegoś AJ np: 180 min i po nim odegranie akcji.
Ale BAN za afk ??
UNBAN
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 16/03/2010 - 08:10

Arcon
  • Gracz
Nie ma podanego skype ID na forum - dostał wiadomość na PW. Czekaliśmy z Majkelem 20 minut na niego. Nie przyszedł. Dla mnie to może on dostać tego unbana i odegrać akcje od momentu ataku ze strony Majkela (użycia noża).
  • Back to top
    • 0

JointMaster168 16/03/2010 - 08:33

JointMaster
  • Gracz
No i o to mi właśnie chodzi. Zróbcie mu CK ale jak ja wiem to nie możecie dawać banów za afk.
  • Back to top
    • 0

Soldier77 0 16/03/2010 - 09:09

Soldier77
  • Gracz
No! Dajcie mu przelać kasę, a wtedy róbcie CK!
Joke. Moim zdaniem, powinien otrzymać unBana albo przynajmniej zmienić kolor jego kreski, którą jest przekreślony nick Fabio McBron. Dlaczego? Gdyż nie będzie mógł założyć nowej postaci. Rozumiem - AFK, okey. Za to karali po AJ, teraz tu był ban. Nie, żebym obstawał za Rzeźnikiem, tylko pisze, to co sądzę. ;)

Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 16/03/2010 - 09:11

Kobył
  • Gracz
Jestem za pozostawieniem bana. Jest to typowa osoba, która "sprzeda" ludzi by otrzymać to co chce. CIERP!
  • Back to top
    • 0

Alan566 16/03/2010 - 09:29

Alan
  • Gracz

Poza tym, jest komenda /afk chłopcze. Wchodziłeś co chwile do gry, bo miałeś czerwony nick jak cię arcon uderzył.

Jeżeli tak było to ewidentne kłamstwo z jego strony - bez dwóch zdań.

Ale BAN za afk ??

Nie za AFK, tylko za brak chęci do rozegrania akcji RP.

EDIT:

Ja z nim gadałem na skype i słyszałem wszystko nawet mam na to świadków

Aha, czyli że rozmawiałeś w nim w trakcie akcji, a przecież on twierdzi, że oglądał film.
  • Back to top
    • 0

JointMaster168 16/03/2010 - 09:48

JointMaster
  • Gracz

Jeżeli tak było to ewidentne kłamstwo z Twojej strony - bez dwóch zdań.

Ale BAN za afk ??

Nie za AFK, tylko za brak chęci do rozegrania akcji RP.

Kurde ludzie siedzieliście przy nim że wiecie co on robił ??
Ja z nim gadałem na skype i słyszałem wszystko nawet mam na to świadków bo sami na rozmowie nie byliśmy jęczę moich 2 kumpli.
Chcecie to mrzemy o tym pogadać na skype.
Dlaczego koledzy moi się nie dopiszą ?? Bo nie grają w sampa tylko w WoWa.
A jak chodzi o ciebie Kobył nie odzywaj się bo on robi dobrze.
Nie lepiej aby koleś miał 100 tys $ za 20 h gdy, potem aby przez kolegów był szefem mafi czy liderem frakcji??
Jak takie macie podejście to proszę bardzo, ale jak tak będzie to server zejdzie na psy.
  • Back to top
    • 0

Detektyw Rafcio6233 16/03/2010 - 10:48

Detektyw Rafcio
  • Zarząd
Nie no ban słuszny. Jeśli chcesz oglądać sobie filmy daj /q a nie zostawiasz po to aby ci staty nabijało. A kolego wyżej, na słowa nikt ci nie uwierzy, nawet jak będą cię popierać, musiał byś mieć to nagrane.

Swoją drogą Kolczyka znam z innych serwerów i yyy... zawsze jakiś nie ogarnięty był... Moim zdaniem jak widzę i innych ban jest słuszny.
  • Back to top
    • 0

JointMaster168 16/03/2010 - 11:45

JointMaster
  • Gracz

Nie no ban słuszny. Jeśli chcesz oglądać sobie filmy daj /q a nie zostawiasz po to aby ci staty nabijało. A kolego wyżej, na słowa nikt ci nie uwierzy, nawet jak będą cię popierać, musiał byś mieć to nagrane.

Swoją drogą Kolczyka znam z innych serwerów i yyy... zawsze jakiś nie ogarnięty był... Moim zdaniem jak widzę i innych ban jest słuszny.

1. Za nagrywanie rozmów mogę ponieść olbrzymie konsekwencje i nie będę tero robić.
2. Jak znasz go z innych serverów to z jakich ??
3. Napisałem że mogę wam to udowodnić iż gadaliśmy jeszcze z 2 kolegami.
4. Jak on jest " nie ogarnięty " to lepiej spójrz się na siebie, wytęż swój mózg i pomyśl co masz napisać, bo to co piszesz to GŁUPOTY.
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 16/03/2010 - 11:51

Carmella
  • Gracz

Przepraszam, a czy Ty jesteś ogarnięty, kolego? ;) Mogę Ci przedstawić dwie sytuacje.

Co do tematu to jestem za unbanem i ponownym odegraniem akcji.
  • Back to top
    • 0

Fisher13 16/03/2010 - 12:46

Fisher
  • Gracz

Jestem za pozostawieniem bana. Jest to typowa osoba, która "sprzeda" ludzi by otrzymać to co chce. CIERP!

+1 , chce tylko zysku dla siebie, taki rodzaj "pasożytów" powinien być po prostu tępiony!
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 16/03/2010 - 13:10

Olekx
  • Gracz
Czytając część wypowiedzi odnosze wrażenie, iż dla niektórych najważniejsza jest wirtualna gra, niż przypadki losowe z prawdziwego życia. Znam KolczyQ'a i może dobrą reputacją nie szpanuje, ale złego słowa o nim nie powiem i wiem, że potrafi rozegrać dobrą akcję (Ta z Enervem za czasów Subara i BOR <3). AFK ma swoje zalety, jak i wady. Mnie ciekawi - Jak widzicie, że gracz jest afk/na ESC, to po kiedo grzyba zaczynacie akcje RP? Po to, by mu dobić AJ do kartoteki i stracić 15 minut przy wypisywaniu '/me' i '/do'? Rozumiem, AFK pdoczas trwającej już akcji, ale AFK przed akcją, który trwa w nieskończoność...

Za UnBanem.
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 16/03/2010 - 13:28

Arcon
  • Gracz
Oj Olek - Ty mistrzu nolajfienia.

Wyjechał ze stacji to ruszyliśmy za nim. Zatrzymał się w zaułku, wysiadł i wielce AFK, anythin' else?
  • Back to top
    • 0

skb5267 16/03/2010 - 13:48

skb
  • Gracz

ale złego słowa o nim nie powiem i wiem, że potrafi rozegrać dobrą akcję

Nie potrafi do tego ma postać nijaką. Graj na drugiej postaci, a jeśli chcesz utworzyć nową to napisz charakterystykę i biografię postaci.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic