Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Block] Castillio Ostavez

• Please log in to reply
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szatan9 14/03/2010 - 21:17

Szatan
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego:Castillio Ostavez
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: chyba Saqaris
Powód uznany przez administratora: tego to nie wiem
Wyjaśnienie poszkodowanego:
Prawdopodobne oszustwo administratora ludzie z ss próbowali mi zrobić Ck nie mając mojej zgody tylko z tego powodu że byłem w starym norte które upadło. Więć nie widzę sensu w tym że nowe norte próbuje cekować starych członków innego norte.Ponadto robiąc ck byłem członkiem innej organizacji przestępczej wiec aby zrobić mi FCK potrzebują zaakceptowaną apelacje o FCK której nie mają.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: http://www.iv.pl/ima...86949963982.png
  • Do góry
    • 0

#2 imaniak1597 14/03/2010 - 21:30

imaniak1
  • Gracz
Opisany wyżej gang, według mnie chciał wymusić CK z bardzo prostej przyczyny. Codziennie dziesiątki graczy pada ofiarą bezsensownych napadów ze strony niektórych gangów, podczas których najczęściej nie mają większego zarobku niż 50 dolarów. Wydaje mi się, iż po prostu administracja wzięła się za tą głupotę, i teraz gangsterzy muszą kombinować.

No właśnie, najprawdopodobniej zabijając Castilio liczyli na korzyści materialne (broń którą ostatnio trudno dostać, auto). Nie widzę w akcji jakiegokolwiek wytłumaczenia fabularnego, bo jako biernie działający gangster na emeryturze - Castilio nie wchodził nikomu z nich w drogę. Co więcej powyższa osoba pracowała dla mnie jako ochroniarz (ze względu na swoje predyspozycje z przeszłości) - tak więc był pełnoprawnym członkiem organizacji.
  • Do góry
    • 0

#3 ..:Kosa:..0 14/03/2010 - 21:33

..:Kosa:..
  • Świeżak
Kolego wyżej, to co napisałeś to brednie wyssane z palca. Przecież mogliśmy okraść? Dostałem zlecenie na niego i tyle. Był w poprzednim Norte, zostało usunięte, ale gracze byli. Sam się kręciłeś na Las Colinas.
  • Do góry
    • 0

#4 Ricardo_Diaz 7 14/03/2010 - 21:36

Ricardo_Diaz
  • Zbanowani

Sam się kręciłeś na Las Colinas.

Potwierdzam, nie raz go widziałem na Las Colinas.
  • Do góry
    • 0

#5 Szatan9 14/03/2010 - 21:37

Szatan
  • Gracz
Jeżeli dostałeś zlecenie na mnie to tu wasz lider powinien napisać apelacje http://h-rp.pl/forum-215.html. Na las colinas byłem bo chciałem zobaczyć co się dzieje i ogarnąć plotki związane z domem który jest podpisany moją ksywką IC i tak BTW mieszkam w Jefferson Hotel.
  • Do góry
    • 0

#6 kenex.20 14/03/2010 - 21:44

kenex.
  • Świeżak
Popieram zdanie imaniaka. Jest to w ogóle inna organizacja, nie mieli do tego żadnych uprawnień, aby wykonać akcją na ów poszkodowanym. Nie mieli również pozwolenia na jakiekolwiek FCK, więc o czym my tu rozmawiamy? Administrator zadziałał niepoprawnie w tej sytuacji, ponieważ z screenshota wynika, że każe mu jedynie wpisać komendę akceptującą śmierć - nie daje możliwości wypowiedzenia się poszkodowanemu. Do tego bez żadnych dowodów, potwierdzenia ów moderator serwera nadaje karę. Można nawet zarzucić mu w tej kwestii stronniczość. Co do gry Role Play cwaniaka to jest w najlepszym porządku, jego kreowanie postaci jest przemyślane oraz należycie odgrywane. Blokując takie osobnika tracimy jedynie przyjemność z gry, ponieważ z owym graczem można na prawdę wspaniałe akcję odegrać, a wtedy czerpiemy tą wielką przyjemność. Pozostawiam decyzję administracji, myślę, że będzie dobrze przemyślana. Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#7 imaniak1597 14/03/2010 - 21:46

imaniak1
  • Gracz

Dostałem zlecenie na niego i tyle.

Bardzo ciekawe... Czyżby gangi z określoną ideologią, zasadami - przekształciły się nagle w agencje płatnych zabójców? Panowie, to jest raczej pole do popisu dla mafii...
  • Do góry
    • 0

#8 Gleba 76 14/03/2010 - 21:51

Gleba
  • Gracz
Kolego ;) Popieram Imaniaka, na gm z takimi tekstami ;) Norte, był kiedyś, rozpadło się, teraz jest INNE norte! Nauczcie się swojego regulaminu ! 

Dostałem zlecenie na niego i tyle.

Czyli gang działa jak Hitman Agency na serwerach GF ? To jest gang, nie grupa płatnych zabójców. Dziękuje dobranoc.
  • Do góry
    • 0

#9 Alan566 14/03/2010 - 21:54

Alan
  • Gracz
Popieram Imaniaka i Glebe, od tego jest mafia.

Na GameMasterów ich, o.
  • Do góry
    • 0

#10 Konrad1589 15/03/2010 - 10:06

Konrad
  • Gracz
Lider gangu miał prawo dać na niego zlecenie bez apelacji, jednak ofiara nie musiała wpisywać komendy uśmiercającej.
  • Do góry
    • 0

#11 Szatan9 15/03/2010 - 13:36

Szatan
  • Gracz

Lider gangu miał prawo dać na niego zlecenie bez apelacji, jednak ofiara nie musiała wpisywać komendy uśmiercającej.

I nie wpisałem bo o tym wiem, zawołali admina i wkopał mi bana który już został ściągnięty lecz block mojej głównej postaci pozostał.
  • Do góry
    • 0

#12 Vic 4 16/03/2010 - 15:33

Vic
  • Gracz
Ha-hah! Słuchaj, nazwa oryginalna starego Norteno to Norteno del Municiones ;) Ale to lider zmienił nazwę na Techuli Barrios. ;) Więc byliście z starego setu z pierowtną naszą nazwą. Za pozostawieniem.
  • Do góry
    • 0

#13 Szatan9 16/03/2010 - 15:44

Szatan
  • Gracz
UP: I tu się mylisz bo NTB to zupełnie inna bajka dwie zupełnie inne organizacje, wiem bo liderowałem.A jeżeli twierdzicie że NTB i NDM to to samo to ja jestem lider NTB i też możecie mi skoczyć.
  • Do góry
    • 0

#14 Vic 4 16/03/2010 - 16:23

Vic
  • Gracz
NTB było następcą NDM i to na tej samej aplikacji. Zanim zacząłeś ty liderować było NDM. ;) To nie ta sama bajka, to te same organizacje.
  • Do góry
    • 0

#15 Szatan9 16/03/2010 - 16:36

Szatan
  • Gracz
Co mnie to interesuje ,ja byłem w NTB a nie w NDM wiec człowieku bij sobie tą informacje go główkę.Dwa różne gangi, gang [A] i gang [B].
  • Do góry
    • 0

#16 Vic 4 16/03/2010 - 16:38

Vic
  • Gracz
Ale reprezentujące ten sam kolor, więc się schowaj. A gracz RP na twoim miejscu wklepał by komendę gdyż dostał strzał w głowę. ;)
  • Do góry
    • 0

#17 kenex.20 16/03/2010 - 16:58

kenex.
  • Świeżak
Przeczytaj post Konrada, potem się kłóć.

Ale reprezentujące ten sam kolor, więc się schowaj. A gracz RP na twoim miejscu wklepał by komendę gdyż dostał strzał w głowę.

Reprezentowanie tego samego koloru =/= ta sama organizacja, piszesz już same bzdury, aby tylko wypowiedzieć się. Wątpię, że gdybyś był na jego miejscu to wpisałbyś komendę akceptującą śmierć.
  • Do góry
    • 0

#18 Szatan9 16/03/2010 - 17:24

Szatan
  • Gracz

Ale reprezentujące ten sam kolor, więc się schowaj. A gracz RP na twoim miejscu wklepał by komendę gdyż dostał strzał w głowę. ;)

To zapraszam do cekowania ex Bloodz bo w końcu to ten sam kolor to można wywnioskować z twojej wypowiedzi.Ogarnij się to jest tylko gra a przeżywasz to jak mrówka okres, najlepiej zrób se przerwę od RP i ochłoń bo po twoich chaotycznych wypowiedziach widać że żyjesz w stresie.
  • Do góry
    • 0

#19 Gleba 76 16/03/2010 - 18:58

Gleba
  • Gracz
Vic czy ty dostałeś na łeb? Reprezentowanie tego samego koloru, to powybijajcie piłkarzy, bo noszą wasz ku*** święty kolor. Reprezentował INNĄ organizację, a wy nie macie co robić, tylko wszystkim co odeszli z Starego Norte wklepujecie bw. Weźcie wy się mocno jebnij*** w ten łeb i przeczytajcie jeszcze raz to wszystko.
  • Do góry
    • 0

#20 Szatan9 16/03/2010 - 19:04

Szatan
  • Gracz

To wszystko wyjaśnia
  • Do góry
    • 0

#21 Bakusiovski339 17/03/2010 - 13:12

Bakusiovski
  • Gracz

Powód był "Nie zdolny do gry" z tego co pamiętam, gadałem akurat z tymi co ci CK robili i mówili ze dawałeś głupie /me jak i /do
  • Do góry
    • 0

#22 Szatan9 17/03/2010 - 13:52

Szatan
  • Gracz

Powód był "Nie zdolny do gry" z tego co pamiętam, gadałem akurat z tymi co ci CK robili i mówili ze dawałeś głupie /me jak i /do

Na pewno nie głupie, miałem blokadę OOC i bw wiec musiałem jakoś odpowiadać adminowi.A tak nawiasem mówiąc to był powód ban'a którego mi już został ściągnięty.Następnym razem życzę bycia bardziej rozgarnięty bo daje sobie rękę uciąć że nawet nie przeczytałeś pierwszej strony a wypowiadasz się ,w pierwszym poście jest ss na którym widać moje jak ty ty nazwałeś "głupie /me" http://www.iv.pl/ima...86949963982.png
Widzę że całe norte już się na mnie rzuca powodzenia w dalszym robieniu flejmu i atakowania z każdej strony.
  • Do góry
    • 0

#23 Gleba 76 17/03/2010 - 21:17

Gleba
  • Gracz

"Nie zdolny do gry"

Nie zdolny do gry to ty jesteś. Ogólnie cwaniak nic nie zrobił. Dostał ck z dupy. Bo jacyś Nortenosi sobie coś ubzdurali.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych