Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [BAN] Claudia Otto

• Please log in to reply
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szuman_586 14/03/2010 - 17:33

Szuman_
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Claudia Otto

Administrator/moduł nadający karę: ...

Powód kary: /q podczas akcji

Wyjaśnienie wraz z dowodami: W poprzednim wątku z prośbą o UB nie odp. mi żadnej administrator, a więc piszę kolejny, w dalszym ciągu proszę o UB, chce powtórzyć akcje, przez która dostałam bana, jak już wcześniej pisałam /q wzięłam dlatego, że musiałam wyjść z domu, proszę o danie mi ostatniej szansy, cała akcje wypadku chce powtórzyć.

Proszę o niewypowiadanie się osób nie uczestniczących w akcji-rp w, której wziełam /q
  • Do góry
    • 0

#2 Gugel1 14/03/2010 - 17:39

Gugel
  • Świeżak
Za powielanie aplikacje dostaniesz zapewne.. Się domyśl. A nie odpisał administrator, bo po co? Ja tu nie widzę powodu, żeby ci wyjaśniać cokolwiek. Zobacz skargi na twoją osobę i pomyśl, bo za to jest właśnie ban.
  • Do góry
    • 0

#3 TytiX 5 14/03/2010 - 19:05

TytiX
  • Świeżak

Imię i nazwisko ukaranej postaci: Claudia Otto

Administrator/moduł nadający karę: ...

Powód kary: /q podczas akcji

Wyjaśnienie wraz z dowodami: W poprzednim wątku z prośbą o UB nie odp. mi żadnej administrator, a więc piszę kolejny, w dalszym ciągu proszę o UB, chce powtórzyć akcje, przez która dostałam bana, jak już wcześniej pisałam /q wzięłam dlatego, że musiałam wyjść z domu, proszę o danie mi ostatniej szansy, cała akcje wypadku chce powtórzyć.

Proszę o niewypowiadanie się osób nie uczestniczących w akcji-rp w, której wziełam /q

Czy ty jesteś jakaś opóźniona w rozwoju ? Dobra, dobra - przybliżę Ci wypowiedź administratora jeżeli sądzisz że żaden Ci nie odpisał.

http://h-rp.pl/thread-35316-page-3.html

"Nie." ;)
  • Do góry
    • 0

#4 Kapitan Hak48 14/03/2010 - 22:43

Kapitan Hak
  • Gracz
IMO takich graczy na serwerze nie potrzeba.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych