Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN] Claudia Otto

• Please log in to reply
20 replies to this topic

Szuman_586 14/03/2010 - 01:50

Szuman_
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Claudia Otto

Administrator/moduł nadający karę: Nie wiem

Powód kary: ogólne non-rp

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc tak, dostałam bana za /q podczas wypadku, raczej po wypadku przy rozmowie z policją, wszyscy sądzą, że wzięłam /q dlatego, że nie chciałam dostać mandatu 800$ i ileś tam punktów karnych, to nie dlatego, napisałam na ". (kropce)" że muszę iść i się śpieszę"
Skargę na mnie napisał drugi uczestnik wypadku, nie zdążyłam odp. na tamten wątek ponieważ został już zamknięty, /q wzięłam dlatego, że się bardzo śpieszyłam i mój brat chciał na kompa. Później gdy weszłam do gry, chciałam powtórzyć całą akcje odnośnie wypadku i ponieść konsekwencje, ale nie zdążyłam gdyż, dostałam bana, proszę o UB, całą akcje wypadku postaram się jak najszybciej powtórzyć.

Napisał też na mnie skargę jakiś Pan, że nie odegrałam akcji rp przy postrzeleniu, zgadza się, zresztą są ss, nie odegrałam akcji ponieważ zostałam postrzelona przez "/me" w samochodzie, spytałam się GM'a czy można strzelać poprzez "/me" odpowiedział on, że nie.
Gdy się o tym dowiedziałam napisałam to temu Panu co mnie postrzelił ale on to zignorował, wyrzucając go z pojazdu poprzez komendę "wyrzuć [id]",
gdy gracz został już wyrzucony z pojazdu, odjechałam, cofnęłam się i wyjęłam szturmówkę, po czym zaczęłam okładać gracza, wbijając mu BW, zrobiłam to niepotrzebnie, za to chciałam przeprosić i tą akcje też mogę powtórzyć. Proszę o UnBana, postaram się nie robić więcej błedów

"Każdy gra rp, tak jak najlepiej potrafi, ucząc się cały czas :)"
  • Back to top
    • 0

Ironman 1 14/03/2010 - 01:53

Ironman
  • Zbanowani
Aha, nie dałbym Ci szansy, w życiu, raz Ciebie obtarłem tahomą przez przypadek a Ty teksty 'KU*WA DAWAJ KASĘ SKU*WYSYSNUUUU, oneoneone' i takie inne, e, jesteś nubem, i tego postępowania nie zmienisz, może po porządnej karze, ale wątpię, jaka jest definicja nuba? Nigdy się nie nauczy.
/q, samo blokada konta do bana.
  • Back to top
    • 0

Szuman_586 14/03/2010 - 01:59

Szuman_
  • Gracz
Z tym "nubem" to mów za siebie, Ja jestem bardzo szybko denerwującym się człowiekiem, więc jak jestem nerwowa ooc, to jestem nerwowa IC, a z tym tekstem "sku*wysynuuu" to sobie nie dodawaj, bo takiego typu wyzwisk nie używam.
  • Back to top
    • 0

Ironman 1 14/03/2010 - 02:00

Ironman
  • Zbanowani
Whatever, w takim stylu coś pisałaś/eś, nubem nie jestem takim jak Ty, gdyż nie otrzymałem bana za nubstwo, jak chcesz wyjaśnić to sobie, to zapraszam na skype ironman.3
  • Back to top
    • 0

Szuman_586 14/03/2010 - 02:03

Szuman_
  • Gracz
Już napisałam, mów o sobie i nie udziel się jak nie miałeś miejsce w akcjach-rp opisanych wyżej, czekam na odp. Administratorów i osób biorący udział w tych dwóch akcjach rp opisanych wyżej.
  • Back to top
    • 0

Marcin Kamiński 1360 14/03/2010 - 02:05

Marcin Kamiński
  • Gracz
Blokada pojazdów	saqaris	Claudia Otto	GM 3E5.	13/03/2010, 14:09
AdminJail	saqaris	Claudia Otto	Brak reakcji na wypadek.	13/03/2010, 14:18
Banicja	gtamxenon	Claudia Otto	BAN (Skarga na forum)	13/03/2010, 21:16

No, to mówi za siebie. Dostałaś Bana w związku ze skargą na forum, więc nie masz co się starać o UnBan.
  • Back to top
    • 0

Szuman_586 14/03/2010 - 02:07

Szuman_
  • Gracz
No tak, dostałam bana za skargę na forum, ale ją wyjaśniłam i chce powtórzyć cała akcję.
  • Back to top
    • 0

Adrian91 14/03/2010 - 02:21

Adrian
  • Gracz
Z tego co mi wiadomo, podczas"czekania na BAN" w AJ wszystko zostało wyjaśnione, tamten człowiek chciał wszystko powtórzyć, lecz administracja nie dała szansy na poprawę i ponowienie akcji. sądzę że można da jej szanse, bo nie jest jak to Ironman ujął "nubem" bo odegrałem z nią wieeele ciekawych akcji. A to że się łatwo denerwuje to zauważyłem na początku. Sądzę ze jeśli dacie szanse na ponowne odegranie tej akcji to ten ban nie będzie potrzebny, a jak wiadomo każdy ma życie OOC i czasami jest tak ze musimy natychmiastowo odciąć się od gry IC.
  • Back to top
    • 0

Karolina783113 14/03/2010 - 02:39

Karolina7831
  • Gracz
Dokladnie, zgadzam się z tym co napisał Adrian. Kazdy ma jakies swoje sprawy ooc wiec nie bedziemy sie poswiecac w 100% dla gry, z tego co wiem to Claudia chciala odegrac ponownie ta akcje i nie bylo by żandego problemu. Bardzo fajnie gra sie z Claudia a to że jest nerwowa tak jak juz napisał adrian to nie jej wina, każdy ma tam jakies swoje wady ale zuważyłam postepy w grze Claudi i jestem za odbanowaniem jej.
  • Back to top
    • 0

David_Storge 0 14/03/2010 - 02:42

David_Storge
  • Zbanowani

No tak, dostałam bana za skargę na forum, ale ją wyjaśniłam i chce powtórzyć cała akcję.

Akcji Non-rp się nie powtarza, a co do Ironman'a to mu wierze 'SKUR*** oneoneoneoneoneone!'
A z resztą, spójrz na swój profil.

Wszystkie postacie zbanowane. nie dziwie się.

• Back to top
    • 0

Szuman_586 14/03/2010 - 02:48

Szuman_
  • Gracz
Już pisałam, tego typu wyzwisk nie używam, co do postaci, to moja jest tylko jedna, to jest konto mojego brata, mam tutaj tylko postać, a bana dostałam dzisiaj na wszystkie postacie.
  • Back to top
    • 0

David_Storge 0 14/03/2010 - 03:43

David_Storge
  • Zbanowani
Nie wiem jak grasz i kto ciebie odbanował lecz nie pochwalam tego, tyle ode mnie, i nie spamuj na '.' bo stałem obok ciebie i widziałem: . Musze być spokojna bo admin się sra' - to na tyle ode mnie.
  • Back to top
    • 0

ernescik1230 14/03/2010 - 10:35

ernescik123
  • Świeżak

Whatever, w takim stylu coś pisałaś/eś, nubem nie jestem takim jak Ty, gdyż nie otrzymałem bana za nubstwo, jak chcesz wyjaśnić to sobie, to zapraszam na skype ironman.3

Przyłączam się jechałem rowerkiem obok niego. a ta ty su***ki****sy ty kurw**** itd... ja bym jej nie dał szansy na UB
  • Back to top
    • 0

TytiX 5 14/03/2010 - 10:39

TytiX
  • Świeżak
Ohoho, i jeszcze masz czelność pisać wniosek o UnBana ? Tyle skarg, tyle akcji non-rp.. ten gracz to (tak jak w pierwszym poście ktoś powiedział) nub, a nuba nigdy się nie nauczy grać. Miałem z tobą akcję RP(jeśli można to tak nazwać) i nie jestem za odbanowaniem, o.
  • Back to top
    • 0

Gugel1 14/03/2010 - 10:42

Gugel
  • Świeżak
Przecież ty miałaś już dostać bana wcześniej, jest to twoje drugie /q, ogółem to grać nie potrafisz i poczytaj regulamin.
Na jedno konto globalne przypada jeden użytkownik OOC!
  • Back to top
    • 0

Bobicz 2435 14/03/2010 - 10:58

Bobicz
  • Gracz
Nie umiesz odgrywać postaci kobiety, z płcią przeciwną pewnie też będziesz miał/a kłopoty.
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 14/03/2010 - 11:01

Carmella
  • Gracz
Człowieku, wczoraj we mnie wjechałaś/eś i nic, zero. Dostałaś blokade prowadzenia i płacz do saqarisa. :X Nie nadajesz się.

A niby mamy polepszać RP..
  • Back to top
    • 0

ese Remik109 14/03/2010 - 11:45

ese Remik
  • Gracz
Zamknijcie temat, a i sama sie przyznała że gra na koncie brata ;) A tak jak sami wiemy nie wolno ;] Po drugie co do akcji to dziwne Ty mówiłaś że musisz iść sie uczyć, ktoś napisał że brat chciał wejść, a ktoś jeszcze napisał że musisz gdzieś wyjść ;]
  • Back to top
    • 0

Pazur 79 14/03/2010 - 13:10

Pazur
  • Świeżak
Mam tylko takie pytanie - Po co kobiecie ,która jest ścigantem szturmówka i po co napierdziela bez potrzeby kogoś ? Robicie się już org. przestępczą.. kolejny przypadek - wytłumaczysz ?
  • Back to top
    • 0

Styper152 14/03/2010 - 13:26

Styper
  • Gracz

Już pisałam, tego typu wyzwisk nie używam, co do postaci, to moja jest tylko jedna, to jest konto mojego brata, mam tutaj tylko postać, a bana dostałam dzisiaj na wszystkie postacie.

Uwielbiam jak ludzie sami się wkopują.

§ 1 – Zasady generalne

* Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.
[...]

Do widzenia.
  • Back to top
    • 0

skb5267 14/03/2010 - 13:55

skb
  • Gracz
Nie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic