Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BAN]Hector Vasquez

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hector_Vasquez0 13/03/2010 - 15:52

Hector_Vasquez
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Hector Vasquez

Administrator/moduł nadający karę: suquaris

Powód kary:
Cheater
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam.
Byłem na dzielnicy El Corona przy tym pomarańczowym budynku. Wśród byli inni gracze m.in Paco Carvezzo,Miguel Varguez, Paolo Guanches i dalej nie wiem. Gdy zobaczyłem, że ci gracze, kótrych wymieniłem sie bili z powietrzem zapytałem na /bo Z kim wy sie bijecie ;o? Nikt nie odpowiadał, widziałem chat IC. Na chacie były inne nicki niż latynoskie. Pomyśałem, że ktoś wpadł i się biją. Po bójcie wszyscy się skrażyli, że mam NIBY GOD'a. Paolo mi napisał, że była ustawka, niestety żadnych innych graczy nie widziałem. Po chwili gdy pisałem do jednego z (chyba Ganton) dostałem BANA. Proszę o unbana, iż nie mam Cheatów i nigdy ich nie używałem. Chciałem dodać, że miałem ping powyżej 150.
Oto screen: http://i40.tinypic.com/i20brm.png
  • Do góry
    • 0

#2 Gangster.6 13/03/2010 - 16:01

Gangster.
  • Świeżak
Bana dał ci saquaris, tak sądzę... Również miałem spore lagi, było gdzieś powyżej 20 osób, prawie 30.. Osobiście jestem za un banem, grałem z Hectorem kiedyś na postaci Quarto, dobry gracz - NIE używa czitów.
  • Do góry
    • 0

#3 meszek1230 13/03/2010 - 16:03

meszek123
  • Świeżak
ja tez sie wstawiam za nim ! Kiedy Ganton wjechało, pisał do mnie na /w co sie dzieje bo wql nic nie widział. I pytał z kim sie bijemy. Na 100% nie ma cheatów.

Unban
  • Do góry
    • 0

#4 Marcin Kamiński 1360 13/03/2010 - 19:51

Marcin Kamiński
  • Gracz

Dziękuję za wstawienie apelacji. Teraz wypowiem się jak to wyglądało z mojego punktu widzenia. Przeglądając wszystkie ID natknąłem się na ustawkę, pech chciał, że chwyciłem ciebie. Po chwili, ktoś napisał na Chacie OOC "GOD" - wtedy postanowiłem sprawdzić ilość HP jakie posiadasz, wskaźnik pokazywał wartość sześciu HP, po kilku ciosach odświeżyłem i nadal była widoczna wartość sześciu HP. Gdy wszyscy zapakowali się do auta, jeszcze raz odświeżyłem i w tym momencie moim oczom ukazała się wartość stu HP. Stąd myślałem, że poprostu dodałeś sobie HP, gdyż nie widziałem, żadnego /me świadczącego o tym, że użyłeś jakiegoś przedmiotu.

Pozdrawiam, saqaris.

Pozdrawiam, saqaris
  • Do góry
    • 0

#5 Hector_Vasquez0 13/03/2010 - 20:02

Hector_Vasquez
  • Świeżak
To jest niemożliwe, aby z 6% nagle 100%. Cały czas kręciło mi się w głowie (Efekt po BW). Nie rozumiem, może bug. ostatni raz powtórzę. NIE MAM CHEATÓW. ;)
  • Do góry
    • 0

#6 Gangster.6 14/03/2010 - 11:59

Gangster.
  • Świeżak
Saquaris, jeden od nas jest medykiem - po odegraniu akcji RP uleczał każdego z nas, w tym mnie... Więc może dlatego? nie wiem, ale możliwe.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych