Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [AJ]Tomy Waker

• Please log in to reply
No replies to this topic

Trucker73 13/03/2010 - 14:28

Trucker
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Tomy Waker.

Administrator/moduł nadający karę:Saqaris(Chester Charles)

Powód kary: Przelew między kontami.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam. a więc mój brat znał hasło do mojego konta. Chciał Przelać majątek z Carl'a Torres'a na Tomy Waker'a przez Eizo Subaru pod pretekstem "Mój brat kończy grę i daje mi motor"Eizo go wykiwał nie dając mu majątku po czym zawiadomił Saqaris'a. Tak wynika z zeznań mojego brata. Bardzo zależy mi na Tomy'm iż przysięgam że zmienię hasło. Domagam się UnAj i zwrotu Sanchez'a i gotówki(1000$) od Eizo subaru, który to miał pomóc mojemu bratu prz przelaniu a go wykiwał. Bardzo zależy mi na tej postaci. O GS już się nie apeluję iż nie jestem statsiarzem. Na Sancez'ie bardzo mi zalezy iz dlugo na niego zbieralem.

-Zapewne powiecie: Zawsze jest brat. A więc naprawdę mój brat to zrobił. Iż chciał grać na Tomy bez mojej wiedzy a był tam tylko rower. Jak twierdzi: "Gdyby sie udało powiedziałbym Ci ze komornik wziol Ci motor". Dobra, nie potrzebuje już Tak bardzo Tego Tomy'iego tylko prosze o zwrot Sanchez'a na Carl'a i gotówki iż byłem w Kymco Team, przez Co Sanchez jest tam motywem bytu.

Pozdrawiam. Trucker.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic