Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Ban] Sean_Kang || Soczek

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xeon 0 13/03/2010 - 14:19

Xeon
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sean Kang [ Konto globalne Soczek ]

Administrator/moduł nadający karę: Nie pamiętam, ponieważ było to już dość dawno.

Powód kary: Wyzwiska/Odpierniczanie

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, piszę do was ponownie o U-Bana na postać i konto globalne. A więc wyjaśniam dlaczego. W 209 roku zdarzyła się przykra sytuacja, a mianowicie spowodowałem wypadek samochodem cywilnym którym dążyłem na mecz, niestety uderzyłem w radiowóz, odegraliśmy akcje RP etc, ja wyszedłem z samochodu i podszedłem do radiowozu, starałem sie przeprosić kolegów z Policji lecz się nie dało, kazali mi dać swoje dokumenty, więc im dałem, dowiedzieli się że jestem również z Policji i powiedzieli że bedę miał wielkie kłopoty, wiec ja poszedłem po swój wóz i powiedziałem że nim pojadę, oni powiedzieli stanowczo nie, więc ja zamknąłem drzwi i ruszyłem w stronę SFPD, gdy wysiadłem próbowali mnie chwycić i mnie zakuć, lecz ja im sie nie dałem, byłem okropnie zły i wbiegłem na komisariat, [ Jeden z policjantów był GameMasterem] i umieścił mnie w AJ za odpierniczanie . Wtedy wpadłem w ogromną złość i zacząłem ją wyładowywać na /a na owym Game Masterze, wyzywałem etc, teraz tego żałuje i chciałbym powrócić do gry na H-RP, mam nadzieję że mi wybaczycie i pozwolicie mi zagrać...

Z wyrazami szacunku
Soczek
  • Do góry
    • 0

#2 Gabos 14 13/03/2010 - 15:44

Gabos
  • Gracz
Hmm, pamiętam Seana jeszcze z czasów San Fierro i Lock and Load. ;) Fajnie by było, gdyby powrócił. Jestem za unBANEM.
  • Do góry
    • 0

#3 Corrad071 13/03/2010 - 16:09

Corrad0
  • Gracz
Mój brat IC, chciałbym aby powrócił do h-rp, lecz to decyzja administratora. Jestem za Unbanem
  • Do góry
    • 0

#4 Rafał.40 13/03/2010 - 16:17

Rafał.
  • Gracz
Multikonta są zabronione...

Co do unbana, nie grałem z Tobą ale z tego co wiem byłeś dobrym graczem.
  • Do góry
    • 0

#5 Corrad071 13/03/2010 - 16:24

Corrad0
  • Gracz

Multikonta są zabronione...

Tak masz racje, ale zrobił nowe konto aby napisać apelację o od banowanie konta globalnego, oraz postaci
  • Do góry
    • 0

#6 skb5247 13/03/2010 - 22:20

skb
  • Gracz
Multikonto, ban.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych