Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Ban] Raymundo_Waynes

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patjx0 13/03/2010 - 13:13

Patjx
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Raymundo_Waynes
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: /q podczas akcji. Na zlecenie GameMastera.
Wyjaśnienie poszkodowanego: A więc pracuję sobie na stacji. Zacząłem biegać w kółko bo sprawdzałem ENB series. Rozumiem dostałem Run Blocka. Stałem w miejscu i czekałem na klienta. Nagle otrzymuje bana bez powodu. Odrazu mówię że mnie na żadnej akcji RP nie było ja jeszcze autobusem od BugiSun do Stacji idlewood i tyle.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:http://i41.tinypic.com/1gt4iw.png

P.S: Przed chwilą chciałem zrobić nową postać i pisze że nie moge zrobić bo albo nie mam 1 postacią przegranych 10 godzin(Prawda) albo mam Bana.(przeciez tylko na postac) to jak ja mam grac teraz? Przeciez jestem niewinny. Może to pomyłka ID ?
  • Do góry
    • 0

#2 Domel310 13/03/2010 - 14:06

Domel
  • Gracz
http://img94.imagesh...02/samp413x.png

http://img22.imagesh...76/samp414k.png
  • Do góry
    • 0

#3 Patjx0 13/03/2010 - 14:31

Patjx
  • Gracz
AA o to chodzi. Dobra przyznaje sie takie coś zaszło. Ale wy nie zrobiliscie napadu w South Central, a tam tylko można. Wy jesteście wogóle z gangu? Przecież macie skin cywili.
Regulamin: •Gangi mają przywilej dokonywania napadów na mieszkańców miasta tylko i wyłącznie na terenie South Central. Dobrze był to mały występek. Więc prosze o zmiane kary na warna albo AJ bo ban to troche za dużo. Jeśli Domel sie zgodzi na zmiane kary, i Misiek potwierdzi to prosze mi dać unbana. Jeszcze raz przepraszam
  • Do góry
    • 0

#4 Domel310 13/03/2010 - 14:33

Domel
  • Gracz
To nie ja Cię napadałem. Ja tu tylko sprzątam, no i dostałem SSy od tych graczy. Sam nie zauważyłem, że to South Central - poniosą konsekwencje. Co do tego /q, to nie mam zdania.
  • Do góry
    • 0

#5 Patjx0 13/03/2010 - 14:39

Patjx
  • Gracz
Obiecuje że nigdy więcej do tego nie dojdzie. 1 raz w historii RP mi się takie coś zdażyło chyba z niewyspania. Mój 2 dzień grania ja zadowolony że o 17 wracam do pracy a tu bahh ban ):. Czyli ja jestem winny i oni, powinnismy dostać wspólnie kare. A ja wyszedłem dlatego że to było nie fer że oni nie zrobili tego w SC tylko na farmie. Prosze mnie jakoś inaczej ukarać bo się 3 dni z aplikacją męczyłem ponieważ cały czas 1 błąd miałem. Potem coś tam kilka zdań źle napisanych. Poprawiłem. Jedno źle napisane. No i wkońcu się dostałem.
  • Do góry
    • 0

#6 Mateusz Lis. 315 13/03/2010 - 14:46

Mateusz Lis.
  • Gracz
Ja jestem za UnBanem. Goście napadający wyglądali jak cywile. Coś mi tu śmierdzi non-rp.
  • Do góry
    • 0

#7 Patjx0 13/03/2010 - 15:06

Patjx
  • Gracz
Dobrze, ale jak mam dostać UnBana jak tylko CrOpP jest za mną ? On ma racje że to non-rp było dlatego wpisalem /q. Jeśli gang by to zrobił to bym odrazu dał kase.
  • Do góry
    • 0

#8 Roth817 13/03/2010 - 15:12

Roth
  • Gracz

Ja jestem za UnBanem. Goście napadający wyglądali jak cywile. Coś mi tu śmierdzi non-rp.

Ergh ci goście to są Wanna-be mafii, od Vinnie'go. Ale to tylko Wanna-be. Nie wiem co do kary dla nich, ale co do mechanika to sądzę, że 500 minut AJ wystarczy.
  • Do góry
    • 0

#9 Patjx0 13/03/2010 - 15:47

Patjx
  • Gracz
No to czekamy aż admin się tu udzieli, bo tylko admin to rozwiąże.
I jestem ciekaw na jak długo ten ban.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych