Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Ban] Castillio_Ostavez

• Please log in to reply
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szatan9 13/03/2010 - 11:37

Szatan
  • Gracz
Imię nazwisko poszkodowanego: Castillio_Ostavez
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Saqaris
Powód uznany przez administratora: Nie zdolny do gry
Wyjaśnienie poszkodowanego:Prawdopodobne oszustwo administratora ludzie z ss próbowali mi zrobić Ck nie mając mojej zgody tylko z tego powodu że byłem w starym norte które upadło.Więć nie widzę sensu w tym że nowe norte próbuje cekować starych członków innego norte.
Dowody[Odnośnik do zdjęć]:
http://www.iv.pl/images/76429983786949963982.png
  • Do góry
    • 0

#2 Pixel23 3 13/03/2010 - 13:55

Pixel23
  • Gracz
No więc prawdopodobnie CK dostane ja, krystek, ty już masz, i wiele wiele wiele osób ze starego Norte które upadło. Ale niech pierw mnie złapią.
  • Do góry
    • 0

#3 imaniak1597 13/03/2010 - 22:59

imaniak1
  • Gracz
Castilio swoje RP posiada, i z całą pewnością nie zasługuje na bana. W tej sytuacji, raczej lepszym wyjściem byłaby blokada postaci (FCK).
  • Do góry
    • 0

#4 Ironman 1 13/03/2010 - 23:01

Ironman
  • Zbanowani
Castillo, dał Ci saqaris bana za statsiarstwo, odmawianie wpisania /as skoro nalegał, mieli zgodę, mogli Ci zrobić kiedy chcą CK, niestety, grając gangstera ryzykujesz że dostaniesz CK.
  • Do góry
    • 0

#5 ElPolako 114 13/03/2010 - 23:27

ElPolako
  • Gracz

Castillo, dał Ci saqaris bana za statsiarstwo, odmawianie wpisania /as skoro nalegał, mieli zgodę, mogli Ci zrobić kiedy chcą CK, niestety, grając gangstera ryzykujesz że dostaniesz CK.

Dochodząc do jakiegokolwiek gangu zgadzasz się na wpisanie magicznej komendy /as jeśli wymaga tego sytuacja.
  • Do góry
    • 0

#6 Marcin Kamiński 1360 14/03/2010 - 00:50

Marcin Kamiński
  • Gracz
Wieczne pytanie - "Za co?". A no za to, że odmówiłeś wykonania mojego polecenia, wstawiałeś głupie /do, nie chciałeś wpisać /as - mimo, że zaakceptowałeś regulamin, przy dołączaniu do organizacji. Ale wporządku, może być Blokada postaci zamiast Ban'a.
  • Do góry
    • 0

#7 Szatan9 14/03/2010 - 07:07

Szatan
  • Gracz

Wieczne pytanie - "Za co?". A no za to, że odmówiłeś wykonania mojego polecenia, wstawiałeś głupie /do, nie chciałeś wpisać /as - mimo, że zaakceptowałeś regulamin, przy dołączaniu do organizacji. Ale wporządku, może być Blokada postaci zamiast Ban'a.

Gang w którym byłem to NTB a te gówno które chciało mnie FCK to NDM. Dwie różne organizacje a w NTB byłem nawet liderem.Wiec z jakiej paki organizacja "A" cekuje ludzi z organizacji "B". Sensu najmniejszego nie ma.Ponadto z pewnych źródeł wiem że CK nie było spowodowane IC tylko z powodów OOC komuś się widocznie nie podoba żę nie daje się zeszmacić i trzymam poziom a zazdrosne małolaty knują jakieś pseudo intrygi.

# Force CK (przymusowe uśmiercenie postaci) jest dozwolone dla liderów ogranizacji przestępczych i porządkowych.

Owego tam nie widziałem i podczas rozmowy odniosłem wrażenie że był zdziwiony.

# Apelację o Force CK dla innego gracza może składać jedynie lider organizacji w odpowiednim do tego wątku podając konkretne argumenty. W przypadku akceptacji podania o FCK zostaje przydzielony liderowi przedmiot umożliwiający nadanie Force CK.

Napiszcie apelacje jak normalni gracze a nie próbujecie wymuszać na mnie reakcje.
  • Do góry
    • 0

#8 Spaghetti 0 14/03/2010 - 07:26

Spaghetti
  • Zbanowani
Jestem na nie bo widziałem jak noobisz i robisz straszne non rp, dzieciak. Nie dawajcie mu unbana, 2 sikorka albo wicked.
  • Do góry
    • 0

#9 Szatan9 14/03/2010 - 07:34

Szatan
  • Gracz
UP: SS SS SS Dzieciak to z ciebie jest , można to wywnioskować po twoim ubogim słownictwie i braku ogłady.
  • Do góry
    • 0

#10 Joker0 14/03/2010 - 07:59

Joker
  • Świeżak

UP: SS SS SS Dzieciak to z ciebie jest , można to wywnioskować po twoim ubogim słownictwie i braku ogłady.

Po twoim braku znakow interpunkcyjnych takze.;)
  • Do góry
    • 0

#11 imaniak1597 14/03/2010 - 10:41

imaniak1
  • Gracz

Jestem na nie bo widziałem jak noobisz i robisz straszne non rp, dzieciak. Nie dawajcie mu unbana, 2 sikorka albo wicked.

Sam masz bana, i określasz kryteria jaki definiują dobrego gracza Role Play?
  • Do góry
    • 0

#12 ernescik1230 14/03/2010 - 10:58

ernescik123
  • Świeżak

ironman jak zwykle ma racje, dołączam się, można mu dać szansę
  • Do góry
    • 0

#13 Gleba 76 14/03/2010 - 11:50

Gleba
  • Gracz

Wypowiadasz się jak idiota, a sam masz blokadę konta więc kolego o czym my tutaj rozmawiamy? Cwaniak to dobry gracz, należy mu się unBan, zablokujcie mu postać "Castillio Ostavez" , aby nie była nijaka w pewnym sensie tego słowa znaczeniu. Umie grać rp, i umie też odwalać ;) Dajcie mu szanse ;)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych