Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN] bugirks

• Please log in to reply
7 replies to this topic

bugirks 0 12/03/2010 - 20:28

bugirks
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Wszystkie, tj Jack Waller i Brian MacCartney

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: UID: 4732 (Freeway); Owner 9:19640, Z, Fotel 1, Ping 48

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Stoję sobie spokojnie na przystanku czekam na busa, zminimalizowałęm na chwilkę gre, wróciłem spowrotem czekam, czekam i nic, patrzę a tu pisze mi "Server closed the connection".. No to wyszedłem z gry i wszedłem jeszcze raz a tam pisze że ban do 14.03....
Proszę o zdjęcie tego bana.
Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

B M62155 13/03/2010 - 10:55

B M
  • Zarząd
Łżesz.
  • Back to top
    • 0

bugirks 0 13/03/2010 - 13:26

bugirks
  • Zbanowani
O lol tak a Ty na pewno wiesz kiedy ja mówię prawdę a kiedy nie.
Czego oczekujesz jeszcze ode mnie??? Chyba nie widziałeś jakie lagi wczoraj na servie były...
  • Back to top
    • 0

B M62155 13/03/2010 - 20:52

B M
  • Zarząd
Człowieku, piszesz mi, że wyszedłeś z gry po /bus i dostałeś bana. Piszesz to tylko dlatego, że zauważyłeś, że inni ludzie tak piszą i zazwyczaj zostają odbanowani. Bana dostałeś za włamanie się do cudzego pojazdu, a patrząc na logi - jesteś noobem.
  • Back to top
    • 0

Ironman 1 13/03/2010 - 21:12

Ironman
  • Zbanowani
Aha, Powód kary: UID: 4732 (Freeway); Owner 9:19640, Z, Fotel 1, Ping 48 a /bus działa na teleportowaniu, to byłby AirBreak, raczej AJ, więc kłamiesz kolego, ping 48 świadczy o tym że nie miałeś, ale to żadnych lagów, więc pewnie n0beita użyłeś do włamania się pojazdu by ukraść, itamzy, aha.
  • Back to top
    • 0

bugirks 0 13/03/2010 - 21:23

bugirks
  • Zbanowani
COOOOOOOOOO??? Gościu ile razy Ci powtarzać że nie włamywałem się do zadnego pojazdu ! To że Ty się włamujesz to nie znaczy że każdy tak robi. Nie zauważyłem nic u nikogo bo szczerze to gowno mnie obchodzą czyjeś bany. Nie poradze ze macie jakis spierdolony system - kilka dni temu tez po zminimalizowaniu gry dostałem jakiegoś AJ-a za jakis ruch podczas zamrozenia na nogach..... I przestań mi wmawiać że wsiadłem do jakiegoś auta bo to jest nie możliwe, chyba kurwa wiem lepiej czy wsiadłem czy nie!
A mam tyle aj przez Twoich pojebanych Gm-ow, cały czas za mna lazily i nic się nie odzywały mimo że ja gadałem co chca itp. dostałem jeszcze aj za ignorowanie... Nawet nic sie nie da wytłymaczyć. Szkoda ze mi nie wierzysz bo naprawde się nigdzie nie włamałem. 
Ironman - nic nie kłamie miałem takie lagi że się kurwa grać nie dało, zadna komenta mi nie wchodziła.
Jeszcze do Miskiek - "Piszesz to tylko dlatego, że zauważyłeś, że inni ludzie tak piszą i zazwyczaj zostają odbanowani." Zazwyczaj zostają odbanowani, czyli napierdolą Ci głupo i Ty im wierzysz a to jest bardzo ciekawe. 
Ironman - Po huja sie udzielasz jak nie wiesz?!
Pisze jeszcze raz stałem na przystanku na idlewood i czekałem ba busa pół minuty bo jakiś zjeb wprowadził że trzeba czekać. ZMinimalizowałem na chwile gre przyciskami alt ctrl del i zrobiłem co miałem zrobić wiec wrocilem do gry a tam pisze ze serv disconnect. Wskakuje zobaczyc logi a tam ten jebany ban, i nawet nie wiem co on oznacza, misiek mi wmawia ze wsiadłem do jakiegoś auta ale to jest nie mozliwe!!!! WIem ze nic nie wciskałem i nie bylo tam prawie samochodow. Wcześniej chciałem zaprowadzić kolesia chyba michael blue się nazywa wiem ze blue a imie moze byc inne (on pracuje ze mna w photodraw) na stadion i tak lagowało że musiałem wyłączać i włączac gre i właśnie z przystanku idlewood chciałem do niego jechać... Ale Wy tego nie rozumiecie...
  • Back to top
    • 0

Ironman 1 13/03/2010 - 22:16

Ironman
  • Zbanowani
Dobra, ogarnij język, tak powiem, o.
Idź spać, ey, lub weź jakiś lek na uspokojenie, lul.
Niemożliwe by po prostu system tak mógł znubić, jest to niemożliwe gdyż jest dopracowany, czasami wariuje, ale rzadko, a twój ping okazuje że masz 49 pingu a zbanowało Cię za 'włamanie do pojazdu', skoro jechałeś busem, jestem pewny że kłamiesz by uzyskać unbana.
  • Back to top
    • 0

bugirks 0 14/03/2010 - 08:50

bugirks
  • Zbanowani
Nie chce juz unbana zadnego, możecie mnie banować. Server jest fajny ale ludzie zarządzający nim...
Jeszcze raz powtarzam NIE KŁAMIĘ. Napisałem tak jak było zebym chciał kłamać wymyśliłbym bardziej banalną historię. Miałem włączonego uTorrenta i jeszcze pełno ludzi siedziało na srwie więc uwierz mi że nie dałem rady grać, musiałem kilka razy wychodzić z gry bo zadna komenda nie wchodziła. A nawetj jeśli przypadkowo bym cos wcisnal zeby sie włamać to jest nie możliwe bo w czasie oczekiwania nic nie wciskałem!!!!
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic