Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [BAN]Thomas Tagatti

• Please log in to reply
10 replies to this topic

Sunday1150 12/03/2010 - 20:22

Sunday115
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Thomas Tagatti

Administrator/moduł nadający karę: Skowron.[/size][/font]

Powód kary: /q podczas akcji.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam, dostałem blokade postaci za /q podczas akcji. Nie zrobilem tego specjalnie. Mialem straszne lag,i jak wieksza polowa ludzi z serwera. No ale dobra. Potem wszedłem spowrotem. Patrzę a tu nagle do okoła mnie z 5 ludzi w tym admin Skowron. I nagle dostałem blokadę postaci od skowrona za /q podczas akcji RP, nawet nie dali mi tego wyjaśnic. Prosił bym o danie mi drugiej szansy. Tą akcje bym z chęcią odegrał.
  • Back to top
    • 0

Kokser0 13/03/2010 - 12:46

Kokser
  • Świeżak
To mój kumpel OOC ma słabego neta z tego co mi mówił o tym BANIE to było to tak ze jechał jakoś autem i jak dal /q to ADMIN go teleportował i dał mu bana na hosta... Dajcie mu szanse to sprawa lagów...
  • Back to top
    • 0

Szadaj!54 13/03/2010 - 17:46

Szadaj!
  • Gracz
Tak, tak mi też to mówił że to przez lagi. Sam wiem że na pewno nie jest takim "Noobem" żeby dać bez powodu /q podczas akcji RP. Ja jestem za UN BANEM. I jak trzeba będzie to odegraniem jeszcze raz tej akcji.
  • Back to top
    • 0

Skowron 9 13/03/2010 - 23:02

Skowron
  • Gracz
Teleportowałem Cię na miejsce, a ty po prostu sprintem i na BH zacząłeś uciekać między domkami.
  • Back to top
    • 0

Ironman 1 13/03/2010 - 23:04

Ironman
  • Zbanowani
Thomas, jesteś nubem i tyle, zwykłym mechanikiem który robi ciągle NON RP, myśląc że oszuka administratora @UP.
Widziałem twoje 'denne' RP, myślę że nie powinien dostać szansy.
  • Back to top
    • 0

Skowron. 78 13/03/2010 - 23:14

Skowron.
  • Gracz
Co ja za ludzi przyjmuje do rodziny, moim zadaniem słuszny ban.
  • Back to top
    • 0

ElPolako 114 13/03/2010 - 23:23

ElPolako
  • Gracz
Kolego, nie zasługujesz na unbana. Twoje RP równa się poziomu zero, ortografia wręcz naganna, postać kreujesz w stylu 5 latka. Marne teksty rodem dzieci JP. Przemyśl to i wróć za jakiś czas.
  • Back to top
    • 0

Mateusz A.9 13/03/2010 - 23:39

Mateusz A.
  • Gracz
Myśle dokładnie to samo co kolega wyżej. Podobne zachowanie widze u twoich kolegów, którzy tak ciepło wypowiadali się o tobie. Według mnie UnBan ci się nie należy. Myślę, że to samo powie więcej osób, które widziały twoją gre.
  • Back to top
    • 0

3ciW85 14/03/2010 - 02:37

3ciW
  • Świeżak
Byłeś ponad 10 razy teleportowany w miejsce akcji, ale ty ciągle biegłeś w domki, próbując uciekać.
  • Back to top
    • 0

Sunday1150 14/03/2010 - 10:11

Sunday115
  • Świeżak
Ale ja mam internet radiowy. Przez to mam lagi a po za tym klawisze mi się blokują dlatego mi postać biegła. A tych graczy co niby rozjechałem to nie widziałem jeżeli nie wierzycie dajcie mi odegrać to akcje jeszcze raz zakupiłem nowo klawiaturę więc ta sytuacja już się nie powtórzy. Dajcie mi jeszcze jedną szanse a zobaczycie że jestem ogarnięty na serwerze. 
I na żadnym spricie nie biegłem nie wiem co wam się przyśniło. Ja tylko proszę o od banowanie postaci Thomas Tagatti. Jeżeli nie pasuje co nie którym nazwisko proszę bardzo zmienie je ale proszę o od banowanie postaci.
  • Back to top
    • 0

Skowron. 78 14/03/2010 - 12:08

Skowron.
  • Gracz
Ehh, szukasz wymówki "klawiatura" nie którzy mają klawiatury po 7 lat i nie nażekają co do internetu to może jedyny powód, pozatym co wchodzę na serwer to dostajesz jakąs karę twoje logi chyba przejdą do ginesa ... nawet Neon'a pobijesz...
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic