Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [Ban]Jim Reese

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Fazz0 12/03/2010 - 20:14

Fazz
  • Świeżak
Imię nazwisko poszkodowanego:Jim Reese
Imię nazwisko administratora nakładającego karę:Frank (Frank Luccazzo)
Powód uznany przez administratora: nie wiem wszystko stało się nagle ale jak chce się zalogować pisze cheater...
Wyjaśnienie poszkodowanego:No wiec tak jechałem sobie na mecz bo miał być o 20:00 nagle na zielono pokazał mi się napis ze admin na S..(seqiris czy jakoś tak nie pamiętam jego nicku) dal mi BW i po chwili je zdjął nie zwróciłem na to uwagi . No wiec jadąc na stadion nie widziałem aut wiec zminimalizowałem grę żeby zobaczyć mapkę czy to ten stadion wracam i pisze ze server closed connection , loguje się spowrotem i już nie moglem wejść
Dowody[Odnośnik do zdjęć]: -

Proszę admininstracje o cofniecie niesłusznego bana .

// Edit
Napisałem ze admin na ,,S,, tak mi się wydaje bo to on mi dal te BW i po chwili je zdjął to myślałem ze jest z tym powiązany . Potem jak powróciłem do gry z pulpitu to nie pisało nic innego jak server closed....
  • Do góry
    • 0

#2 .Wloch 0 12/03/2010 - 20:18

.Wloch
  • Świeżak
Wiem może co może być przyczyną tego iż dostałeś bana. Jak się minimalizuje grę w aucie no to auto u innych lata i pewnie ktoś to zobaczył po czym napisał na ciebie report.
  • Do góry
    • 0

#3 Fazz0 12/03/2010 - 20:20

Fazz
  • Świeżak
Z tego co pamiętam wysiadłem z auta. Albo i nie wysiadłem nie pamiętam kurcze tak nagle wyłączyłem grę. ;)
  • Do góry
    • 0

#4 skb5247 13/03/2010 - 22:09

skb
  • Gracz
Nadaliśmy Ci bw, a ty jechałeś dalej. Poza tym nie schodziło Ci hp.
  • Do góry
    • 0

#5 Fazz0 13/03/2010 - 22:14

Fazz
  • Świeżak
No o BW wiem , wgl przy BW powinienem mieć freza wiec wgl nie wiem oco chodzi . Może była to wina lagów tamtego wieczoru ludzie się na to skarżyli a poza tym może jak bylem na afk to nie schodzi hp nie wiem nie znam się :/ ale kurcze nie używam żadnych cheatow do tego po cholere by komuś było god mode na serwerze RP do tego zwykłemu cywilowi. A co do BW to jeśli by zadziałało to bym dostał automata za ruch na freezie wiec coś tu nie gra . Nie chce się wymądrzać bo się na tym nie znam tylko jaki jest sens w czitowaniu jadąc normalnie autem na stadion obejrzeć mecz...

//Edit
Dodam że pod stadionem nie widziałem żadnych aut stad afk i zminimalizowanie żeby sprawdzić czy to o ten stadion chodziło.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych