Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [OOC] Marks Coolio

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Szumi0 12/03/2010 - 19:19

Szumi
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Marks Coolio

Administrator/moduł nadający karę: Dawid

Powód kary: Obraza OOC

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Witam Szanowną Administracje,
chcialbym sie odwołać od kary jaką na mnie nanieśliście. Nie posiadam dowodów w postaci SS ale chcialbym wyjaśnic pewną rzecz. Przyznaje sie obrazilem pewną osobe i jestem tego świadom, rozmowa zaczela sie od tego że nie wiedzialem jak wykonać daną rzecz w pracy i pewna osoba zaczełą sie śmiać ze mnie do szefa kogo przyjmuje, a to że jestem nowy to nie moja wina że nie znalem komendy. Posprzeczaliśmy sie z tą osobą i przyznaje sie do tego.
Wszedłem teraz do gry i wytłumaczyliśmy sobie wszystko i moja koleżanka z pracy powiedziala że nie pisała na mnie raportu i nie ma nic za złe. Drugim powedem odwołania sie kary jest to że dostałem warn'a i odrazu Bana OOC, a z tego co mi wiadomo Bana Administracja może nadac w momencie gdy drugi raz gracz popełni to samo przewinienie. Z poważąniem Szumi
  • Back to top
    • 0

Kosior_P.O174 12/03/2010 - 22:01

Kosior_P.O
  • Świeżak
Wstawiam za Zatre, on ma 100 procent.

No to się tam zaczęło, nabuzowaliśmy się i ja też go obraziłem bo nie wytrzymałem i po tym jak on obraził tą Claudie, oraz mnie i dalej się mądrzył.
Dodam, że jak dostał powiedział że mamy mu załatwić zdjęcie tej blokady i że teraz daje /q i gdy przyjdzie ma niemieć blokady... Moim zdaniem on nie słucha co inni do niego mówią i myśli że jest najmądrzejszy.
Dodaje zrzuty z chatu, nie ma na nich tych większych obraz, bo nie miałem już kiedy ich zrobić.
Link: http://fooh.pl/image...62pv1ygplhi.png

PS Po raz setny mówię że nie jestem w OOC dziewczyną i nie nazywaj mnie transwestytą i nie pytaj lidera czemu zatrudnia takich jak ja - transwestytów. Obraza była na /bo, czyli blokada OOC nic nie ma do tego.

• Back to top
    • 0

Szumi0 13/03/2010 - 08:42

Szumi
  • Świeżak
Dzieki że zaznaczyłeś, że blokada OOC nie ma nic do tego, ja nie chciałem tego pisać i pouczać admina. ale na swoja obrone dodam że też ze SS'ów wynika że pierwsza napisałes do lidera kogo on zatrudnia:P ale ja nie mam tego za złe bo stosunkowo nowy jestem i nie znam paru rzeczy w pracy. My sie przeprosiliśmy i uważam że sprawa powinna sie zakończyć.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic