Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [OOC] Calvin Shelly

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arbuzon7 12/03/2010 - 19:00

Arbuzon
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Calvin Shelly

Administrator/moduł nadający karę: Konrad

Powód kary: Naduzywanie /bo

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Otrzymałem blokade chatów OOC z dwa tygodnie temu, razem z kolegą.
Pisaliśmy wtedy jakieś głupoty na chacie firmowy, tak wiem to było głupie i nie powinienem tego robić, wtedy o tym nie wiedziałem, nie pomyślałem że nie powinienem tego robić. Teraz mam już jakiś staż na H-RP, poznałem zasady, rozumiem teraz że nie można nadużywać tego chatu.
Obiecuję że już więcej się to nie powtórzy, teraz już nie nadużywam tego chatu, zdjęcie tej blokady bardzo mi pomoże ponieważ pracuje w urzędzie oraz restauracji gdzie ludzie często zadają pytania na /w a ja nie mam nawet jak odpisać i pewnie myślą że ich ignoruje.
Z góry dziękuje za zdjęcie blokady.
  • Do góry
    • 0

#2 Kosior_P.O174 13/03/2010 - 17:01

Kosior_P.O
  • Świeżak
Nie, nie umiesz korzystać z tego czatu. Miałem z Tobą stłuczkę, miałeś mało hp i bw złapałeś i zacząłeś mi spamić, że jestem noobem i mam wzywać karetkę. Z czego za to wyzwisko zarobiłeś ajota. :>
  • Do góry
    • 0

#3 Arbuzon7 13/03/2010 - 17:13

Arbuzon
  • Gracz
Bo ty zaczołeś mi rzucać kurwami na /w do tego wyleciałeś z zakrętu jak oszołom, rozwaliłes mi auto, odjechałeś, myślałem że to kolejny pro-elo rp'er który wali w ludzi i odjeżdża, potem itak nie odegrałeś tej akcji więc się ciesz że ty nie dostałeś Ajota. 
Bo ty zaczołeś mi rzucać kurwami na /w do tego wyleciałeś z zakrętu jak oszołom, rozwaliłes mi auto, odjechałeś, myślałem że to kolejny pro-elo rp'er który wali w ludzi i odjeżdża, potem itak nie odegrałeś tej akcji więc się ciesz że ty nie dostałeś Ajota. A i nie spamić bo napisałem raz że jesteś n00bem, tyle..
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych