Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [WEAPON]Paulo Vico

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Denisok1107 12/03/2010 - 13:25

Denisok1
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Paulo Vico

Administrator/moduł nadający karę:Misiek

Powód kary:"Napad pod centrum handlowym"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc na początek chciałbym się dołączyć
do tej wypowiedzi gdyż ona jest na ten sam temat : http://h-rp.pl/thread-34530.html .To prawda ,akcja miała być szybka,jednak nasza ofiara ociągała się w akcji RP i nie było żadnej mowy o BW.Jednak chciałbym dodać że wyciągnąłem szturmówkę gdy ten osobnik wsiadł na mój pojazd totalnie non-rp i uderzyłem nią go masz 3 razy.Przepraszam za to,teraz rozumiem swoje czyny jednak rp oglądałem się i pilnowałem czy nikt nie jedzie.Teraz mam wielką nauczkę na przyszłość i to się więcej nie powtórzy w takich miejscach.
  • Back to top
    • 0

Mateusz Lis. 315 12/03/2010 - 14:42

Mateusz Lis.
  • Gracz
Znam Paula. Grałem z nim od samego początku kreowania jego postaci. Wydaje mi się, że jest rezolutnym człowiekiem. Każdy ma prawo do błędów. Ja jestem za UnBlockiem tym bardziej, że Paulo ma szanse jeszcze np. dołączyć do PD lub BOR badź innej frakcji, której potrzebna broń. Moim zdaniem trzeba sprawdzić logi tego osobnika, który wsiadł mu na skuter. Podejrzewam,że dał /p podnies. Mogłeś dać jego nick IC. Myślę, że Paulo zasługuje na odblokowanie ;) Dalsze decyzje pozostawiam adminisracji.

//Edit1: Nie jestem stronniczy jakby co :D (I coś się walą emotikonki :D)
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic