Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Ban] Agent.Pepe

• Please log in to reply
4 replies to this topic

po!nter0 11/03/2010 - 22:40

po!nter
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Agent.Pepe (całe konto globalne).

Administrator/moduł nadający karę: Wszyscy..? Całe grono administracji, zapewne.

Powód kary: Dużo tego było ..

Wyjaśnienie wraz z dowodami:

Tak, to ja Agent.Pepe, zapewne wszyscy o tym wiedzą. Chciałbym powrócić do grona graczy tego serwera. Wiem, że sporo zawiniłem, moimi MultiKontami, dużo bym wymieniał, ale przejdźmy do sedna. Długo myślałem nad swoim postępowaniem, nad napisaniem apelacji. Wątpię aby została ona zaakceptowana, ale mam taką nadzieje. Nie mogłem pogodzić się z banicją na tym serwerze, wiele razy kombinowałem z powrotem na ten serwer, wiele osób może się o tym przekonać. Nie liczy się dla mnie żaden majątek, chęć odegrania się na kimś lub inne rzeczy tego typu, zależy mi jedynie na rozgrywce na tym serwerze. Jeżeli miałbym otrzymać drugą szansę, proszę o zbanowanie wszystkich moich kont. Zostawić mi tylko konto Agent.Pepe, z jedną odbanowaną postacią, Bruno Subaru. Mam dużo planów co do tej postaci i jej odgrywania. Mogę posiadać na niej blokadę biegania, blokadę OOC - te rzeczy nie są dla mnie ważne, chciałbym tylko mieć możliwość prowadzenia pojazdów oraz używania broni. Wiele osób ma mnie tu za noob'a, ale zmieniłem się OOC jak i InGame. Możecie w to nie wierzyć, ale jednak .. jest to prawdą. Prosiłbym też o odbanowanie mojego IP (powinno być w rejestracji konta Agent.Pepe), apelacje tą piszę z innego dostawcy internetowego. Zaraz zostanę zjechany wieloma obelgami, przyjmę to i nadstawie drugi policzek, wiem co zrobiłem i bardzo tego żałuje, naprawdę.
Nie będę się rozpisywać, myślę, że otrzymam drugą szansę. :D

Szczególnie przeprosić chciałbym:

Adasia* - dziecinne zachowanie w stosunku do Ciebie, z mojej strony. U Ciebie najbardziej podpadłem, zapewne.

Butterfly* - idiotyczne zachowanie w stosunku do Ciebie, przepraszam Cię jak najmocniej, mam nadzieje, że też mi przebaczysz...

Dogulaz - dziecinne zachowanie w stosunku do Ciebie, z mojej strony

Oraz całe grono Graczy i Administracji Serwera.

Pozdrawiam, Agent.Pepe. ;)

[i]Pozdrawiam, Agent.Pepe. :D

Kolego .. nie jestem Pointerem, ehh ..
  • Back to top
    • 0

Fisher13 11/03/2010 - 22:55

Fisher
  • Gracz
Znam doskonale po!ntera z czasów v2, na v3 Go nie widziałem, mimo iż był w moim stosunku niezbyt tolerancyjny(Pewnie IC na potrzeby wojska :<), to jednak jestem za UnBanem dla niego, podtrzymywał duch dyscypliny w USMC, jest świetnym graczem, takich potrzeba!
  • Back to top
    • 0

Butterfly 128 12/03/2010 - 20:49

Butterfly
  • Ofiara włamania(włamanie)
Hm.. ma mieszane uczucia co do Ciebie...
Fajnie grałeś, prowadziłeś swoją [ dość specyficzną] postać
Lecz niestety ją nijaczyłeś - PD i ścigant i zachowywałeś się dość głupio.... no cóż.
Mimo to jestem za unBanem, Agent.Pepe -To dobry gracz, każdy zasługuje na drugą szansę. - Takie jest moje zdanie ;)
  • Back to top
    • 0

po!nter0 12/03/2010 - 21:33

po!nter
  • Świeżak
Tak .. przyznaję trochę 'znijaczyłem' postać, lecz pod koniec wybrałem samo LSPD. ;)

Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 13/03/2010 - 21:23

Olekx
  • Gracz
Czy przypadkiem o kimś nie zapomniałeś?
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic