Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BAN] Henry Johnson

• Please log in to reply
2 replies to this topic

ciapciak12 11/03/2010 - 21:15

ciapciak
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Henry Johnson

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: UID: 5537 (PCJ-600); Owner 9:20750, Z, Fotel 1, Ping 34

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Proste, znane i powszechnie lubiane TP do pojazdu. Jechałem z kolegą PCJ w okolicach Vinewood. W pewnym momencie dał na czacie OOC informację, że daje /qs, bo ma jakieś problemy (Brise Marthy, może to potwierdzić w całej rozciągłości). Zszedł z motocykla, więc zszedłem i ja. Dał to /qs a ja jakoś niefortunnie nacisnąłem G i chyba przez lagi udało mi się wsiąść na PCJ (jednocześnie wyświetlając informację, że pojazd jest zamknięty). 2 sekundy później "Server closed the connection". Po ponownym wejściu na serwer informacja zawierająca ostatnie 5 kar i data końca bana - 13.03. Mógłbym odczekać tego bana, ale w tym czasie (jeśli się dostanę) prawdopodobnie będzie zebranie kandydatów do PD, a bardzo mi na tym zależało. Z góry dzięki i przepraszam za problem.
  • Back to top
    • 0

RRX 48 11/03/2010 - 21:22

RRX
  • Gracz
Tak mogę potwierdzić to iż jechaliśmy razem nie daleko Vinewood. Musiałem dać /qs ponieważ na ekranie pokazywały mi się czarne kwadraty oraz nie widziałem ile mam kasy przy sobie i takich wiadomości czatu również, gdy wróciłem Henry siedział na mojej PCJ. Nie zdążyłem zapytać co na niej robi i znikł zaraz napisał mi wiadomość że dostał bana.

Jak najbardziej za odbanowaniem tego gracza.
  • Back to top
    • 0

Golf360 12/03/2010 - 17:42

Golf3
  • Gracz
heh mam za to samo błąd

//Makaveli: To super, teraz będziesz miał pięciodniową blokadę pisania.
A temat przenoszę do odpowiedniego działu.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic