Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] |Ban|Pele*

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michael_Waster2 11/03/2010 - 20:09

Michael_Waster
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Frank Mcshot

Administrator/moduł nadający karę: Misiek

Powód kary: "Nie ma takiego uzywania bugow. Dziekuje, dobranoc. Tak, rozpocze" - Mnożenie forsy bugiem.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc w ostatnim temacie Misiek napisał "nieprawda" więc postaram się tutaj wszystko jasno wytłumaczyć.
Za całe bugowanie z kasą przepraszam. Bana dostałem chwile temu. Dopiero teraz zrozumiałem jak ważna była dla mnie ta postać, myślałem że jak dostane bana to będzie tak o, a mianowicie założę nowego globala itd. lecz to nie ma sensu, na tej postaci miałem swój dom, biznes, ćwiczenia na siłowni, dokumenty, zbierałem na samochód. A przez głupie bugowanie kasą z którego nawet nie miałem zysków gdyż czeki były u albiego a on dostał bana. Postać F. Mcshota mam już od sierpnia ubiegłego roku proszę to wziąść pod uwagę. Postanowiłem zrobić krótkie FAQ, aby nie było już odpowiedzi "nieprawda". Może moje konto nie prezentuje się z najlepszej strony, chodzi mi tu o ilość postów i jedyne tematy jakie miałem to tylko wszelakie prośby bądź apelacje, ale głównie nie zaglądam za często na forum, większość czasu spędzam IC.
Co zrobiłeś z zbugowanymi pieniędzmi?
-Pieniądze zamieniłem w czeki. Czeki wsadziłem do torby, a torbę do samochodu Albiego.
Skąd miałeś pieniądze na rozmnożenie?
-Dałem range osobom spamiącym mi na skype 255 w biznesie. Osoby dostały bany a 60 tys. zostało na koncie
Z kim mnożyłeś pieniądze?
-Namówił mnie do tego albi, zresztą nie zwalam wszystkiego na niego bo mojej chęci też w tym trochę było.
Ile było tych pieniędzy?
-Wspólnie z Albim namnożyliśmy chyba ok. 300 tys. zresztą sam sie w tym pogubiłem bo to on trzymał forse a później dzielił na pół.

Za wszystko bardzo przepraszam! Więcej sie to nie powtórzy! Po prostu teraz dopiero sie nauczyłem że pieniądze szczęścia nie dają. Prosiłbym o zabranie zbugowanych pieniędzy jeśli zauważycie je u mnie na koncie czy gdzies bo ja ich nie trzymałem, ale mogą być jakieś "niedokładności", i nadanie mi conajmniej 1000 minut AJ, ale więcej dla tej postaci też zniose ;). Jak widzę mój bar chwilowo prowadzi gość którego w życiu bym nie wybrał na jego lidera, zatrudnia murzynów, psuję moje plany odnośnie niego, zmienia klimat taki jaki chciałem żeby był, chciałbym znowu doprowadzić ten bar do porządku.
  • Do góry
    • 1

#2 Sater784 11/03/2010 - 20:14

Sater
  • Gracz
Każdy popełnia błędy, przekonałem się na "własnej skórze". Należy mu się druga szansa. Pele jest dobrym graczem i powinien dostać Un.
Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#3 Erwin0 11/03/2010 - 20:32

Erwin
  • Świeżak
Ja także jestem za unbanem. Nie znam go, ale wydaję sie, że mowi to szczerze. Pozdrawiam, Natuo Harichi.

//Makaveli: Wydawać ci się może. Nie masz nic konkretnego do powiedzenia to się nie wypowiadaj - blokada pisania na 5 dni.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych