Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [CAR][RUN] Sean Rodwell

• Please log in to reply
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Niggaa'0 11/03/2010 - 19:44

Niggaa'
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Sean Rodwell

Administrator/moduł nadający karę: Adaś (Mickul)

Powód kary: Pierwsz akara : "Tak się nie jeździ rowerem", druga kara na bieganie "zapobiegawczo" (kary zostały nadane w tym samym czasie, nie mam pojęcia za co dostałem blocka na bieganie)

Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam, około miesiąc temu razem z kolegami (Jayecon Davies, Dylan Davies) pojechałem do siłowni w której oni pracują/pracowali. Chcieli się zwolnić a szef nie chciał do tego do puścić więc zaczęła się bójka między mną a nim - wygrałem, a po krótkim czasie jakiś chyba pracownik siłowni zadzwonił po policje, wsiadliśmy z kolegami w rowery i uciekliśmy. Koło Skate Parku jest mały most, jako iż policja mnie goniła zeszkoczyłem z tego mostu lekko niżej a później jeszcze niżej(było nisko, nie wiedziałęm co zobić). Gdy przejeżdzałem obok ganton wywaliło mnie z roweru i pisał komunikat że admini zablokowali mi prowadzenie pojazdów. Napisałem do Mickula, gdy czekałem na odpowiedź ruszyłem się(biegłem wokoło roweru) i moja postać sama się zatrzymała. Wszedłem na forum w ceelu zobaczenia czy mam kare na bieganie, i dostałem - Zobaczyłem powód o naziwe "zapobiegawczo". Chciałem napisać do Mickula za co ta kara na beiganie, on wyszedł z serwera. Wchodziłem tak na serwer gdy był mickul - Pisałem mu jedno pw, a on zaraz je wyłączał. Kare mam z jakiś miesiąc, wiem że zrobiłęm źle i proszę o UNblocki dla mojej postaci - Nie będę się wyżalał, poprostu niech admiini rozpatrzą tą apelacje. Dowodów nie mam ale potwierdzą to gracze z nickiem Dylan i Jayecon Davies. Po co tutaj jakieś Screen Shoot'y skoro ja sam przyznaję się do winy, wiem że źle zrobiłem.

PS Proszę aby wypowiadali się tutaj tylko admini!!!
  • Do góry
    • 0

#2 Niggaa'0 12/03/2010 - 16:29

Niggaa'
  • Świeżak
Odświeżam, bo temat zanika ;)
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych