Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [UnBlock] Thomas Watson

• Please log in to reply
9 replies to this topic

Energy.365 11/03/2010 - 17:32

Energy.
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Thomas_Watson

Administrator/moduł nadający karę:---------

Powód kary:Hmm, prawdopodobnie MP5.
Posted Image

Wyjaśnienie wraz z dowodami:Witam. Zacznę od tego iz dnia 05.03.2010 chciałem kupić samochód marki Elegy, szukam tego wozu od prawie 2 miesięcy, więc spotkałem pana co miał owy wózek napisałem to co widać na screenie. Nie dostałem odpowiedzi poszedłem dalej grać po godzinie wbijam na serwer, moim oczom ukazuje się napis twoje konto zostało permanentnie zbanowane czy tam zablokowane, ale to mniejsza. Chciałbym bardzo przeprosić za wypowiedziane słowa obiecuje że więcej się to nie powtórzy jest mi przykro że po chamsku wypowiedziałem dam MP5 i 12k. Poprostu miałem podejść i w ostateczności na /c zagadać do tego gracza. Bardzo prosze dać mi ostatnią szanse. Kare jaką mogę za to odsiedziec to prosze o nadanie 600 min AJ Lub warna, albo to i to bo jak dla mnie Blok to zbyt ostra i bolesna dla mnie kara ;). Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam Thomas Watson
  • Back to top
    • 0

Bandab190 11/03/2010 - 23:32

Bandab
  • Gracz
Nie spotkałem się jeszcze z blokadą postaci za IC w OOC.
Regulamin mówi, że nie można używać skrótów, ale za takie przewinienie to raczej warn lub AJ. Jak dla mnie to tylko małe "przestępstwo". Thomas to naprawdę świetny gracz i miło spędza mi się z nim czas. Jestem za odblokowaniem.
  • Back to top
    • 0

BlueFear11 12/03/2010 - 06:49

BlueFear
  • Nieaktywni
Thomas powinien zostać odblokowany. Ludzie dostają same warny za gorsze powiedzenia. Za takie według mnie powinien być, jak kolega wyżej napisał warn lub AJ.
  • Back to top
    • 0

urbański-9 12/03/2010 - 06:55

urbański
  • Gracz
Możliwe, ale czy krzyczenie w mieście, dorosłego faceta "Kupię tego Merca, daję 12 k(!) i MP5 (!)" jest realne? Moim zdaniem nie bardzo. Oczywiście kara jest raczej za wysoka.
  • Back to top
    • 0

Niwek402 12/03/2010 - 06:56

Niwek
  • Gracz

Regulamin mówi, że nie można używać skrótów, ale za takie przewinienie to raczej warn lub AJ. Jak dla mnie to tylko małe "przestępstwo". Thomas to naprawdę świetny gracz i miło spędza mi się z nim czas. Jestem za odblokowaniem.

Wykrzykiwanie na głos w centrum to że posiada się nielegalnie MP5 jest non-rp.

To tak jakbyś stał w jakimś centrum handlowe z telefonem w ręku i jakiś drugi człek krzyknąłby z drugiego końca że da za ten telefon AK47.
  • Back to top
    • 0

urbański-9 12/03/2010 - 06:58

urbański
  • Gracz

Wykrzykiwanie na głos w centrum to że posiada się nielegalnie MP5 jest non-rp.

A skąd wiesz że był w centrum? ; )
  • Back to top
    • 0

Denisok1107 12/03/2010 - 13:31

Denisok1
  • Gracz
Nie przesadzajmy.Thomas to świetny gracz.Kara jest zbyt surowa gdyż spotkałem wiele gorszych przypadków a tutaj powinnien być AJ lub Warn.Jestem za odblokowaniem tego gracza.
  • Back to top
    • 0

Oskar957 12/03/2010 - 13:49

Oskar95
  • Gracz
Szkoda byłoby tracić tak dobrego gracza. Jak powiedział kolega wyżej kara jest za surowa. Jestem za UnBlockiem.
  • Back to top
    • 0

Erwin0 12/03/2010 - 14:44

Erwin
  • Świeżak
Jestem za unblockiem. To nie jest bardzo duże przewinienie.

Tak jak moi poprzednicy: Ludzie robią gorsze rzeczy i dostają warny.

Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

Makaveli7 12/03/2010 - 18:17

Makaveli
  • Świeżak

A skąd wiesz że był w centrum? ; )

Wystarczy spojrzeć na wyżej zamieszczony ss. ;)
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic