Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Odrzucony] [Ban] Van Diesel

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 adek_kret 0 11/03/2010 - 17:24

adek_kret
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Vin Diesel

Administrator/moduł nadający karę:Adaś

Powód kary: "nie potrafisz grac"

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Chciałbym wszystkich graczy przeprosić za moje zachowanie NON RP. Przeczytałem jeszcze kilka razy caly regulamin oraz kolega mi wytłumaczył jak powinienem sie zachowywać. Chciałbym zacząć gre jeszcze raz z tym, że będe sie juz zachowywal zgodnie z regulaminem. Prosze bardzo o danie mi jeszcze jednej szansy ;) . Pozdro adek_kret

Błagam o ostatnią szanse ;/ ;(
  • Do góry
    • 0

#2 DrakixD10 11/03/2010 - 17:25

DrakixD
  • Świeżak
Chłopie,to jest totalne CN,ten twój nick...
  • Do góry
    • 0

#3 Boxer35 11/03/2010 - 17:28

Boxer
  • Świeżak
Totalne CN, do tego napisałeś temat x2.
  • Do góry
    • 0

#4 gruby141817 11/03/2010 - 17:31

gruby1418
  • Gracz
@UP nie dwa razy, jedno jest VIN disel a drugie VAN disel, ale jak by nie patrzeć, mógłby napisać to w jednym temacie, nick- CN
  • Do góry
    • 0

#5 ColinZ2506 11/03/2010 - 17:38

ColinZ
  • Gracz
CN jak CN, lecz nie jestem pewien, czy należy dać mu UNbana. Chwilę pograł, dostał warna. Później widziałem AJ, nie dziwi mnie reakcja administratorów, czyli ban. Mówisz, że przeczytałeś regulamin kilka razy i że kolega Ci wytłumaczył tak ? Mogłeś pomyśleć o tym wcześniej, przed rozpoczęciem gry. Jeżeli sam przyznajesz się do swojego NON - RP, to moim zdaniem fakt, iż nie wykonałeś testu przy rejestracji sam, powinien zadecydować. W dodatku dużo graczy mówi, że się poprawi, a wcale tak nie jest.

Pozdrawiam.
  • Do góry
    • 0

#6 adek_kret 0 11/03/2010 - 17:42

adek_kret
  • Zbanowani
Ale niepowinno tak być że raz sie coś przeskrobie i juz niemożna nigdy grać w tą gre, jak już coś to ban powinien byc na określony czas np. pierwzy ban na tydzień, drugi na 30 dni a przy trzecim delete konta ;] A jeśli chodzi o test to go sam uzupełniłem z pomocą regulaminu.
  • Do góry
    • 0

#7 ColinZ2506 11/03/2010 - 19:42

ColinZ
  • Gracz
Nie Ty tu kary ustalasz. Kary są jakie są, wszystkim odpowiadają. Poza tym, jak napisałeś, że nie może być tak i owak jak raz ktoś coś przeskrobie. U Ciebie to nie raz, a kilka razy się powtarzała sytuacja NON - RP. Dodam jeszcze, że kara zależy od przewinienia. Dostałeś bana za ewidentne powtarzanie się NON - RP z Twojej strony. To wszystko.
  • Do góry
    • 0

#8 Makaveli7 12/03/2010 - 18:24

Makaveli
  • Świeżak

Ale niepowinno tak być że raz sie coś przeskrobie i juz niemożna nigdy grać w tą gre, jak już coś to ban powinien byc na określony czas np. pierwzy ban na tydzień, drugi na 30 dni a przy trzecim delete konta ;] A jeśli chodzi o test to go sam uzupełniłem z pomocą regulaminu.

Nie chodzi o jednorazowe wykroczenie. Tutaj ty zawiniłeś. Twoja nachalność i dziecinne podejście do sprawy przyniosło taki a nie inny werdykt.

Zamykam - 3 Apelacja, daruj sobie.
  • Do góry
    • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych