Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Ban] DrakixD

• Please log in to reply
4 replies to this topic

DrakixD10 11/03/2010 - 16:55

DrakixD
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:
Całe konto "DrakixD", kara nałożona na Tony Cropp.
Administrator/moduł nadający karę:
Seba
Powód kary:
"Dzieciak, niestworzony do gry przez sieć."
Wyjaśnienie wraz z dowodami:
Witam, jest to moja druga próba o zdjęcie Banicji.
Wiem, złamałem tą zasadę.
§ 1 – Zasady generalne

* Na jedno konto globalne może przypadać tylko jedna osoba w rzeczywistości. Zabronione jest użyczanie kont innym osobom.

Bardzo żałuje tego co zrobiłem, długo już z wami jestem, a od mojej ostatniej apelacji mijają już ponad 2 miesiące.Pragnę wrócić do was na serwer, zepsułem sobie reputację i w ogóle tym "użyczeniem konta koledze".
Szczerze proszę administrację H-RP o unieważnienie bana.
Przekonałem się, iż jest to jedyny Role-Play,na którym ludzie grają uczciwie, przynajmniej się starają.Przepraszam Ciebie Misiek i Ciebie Seba, ogólnie całą administrację(żartobliwie "załogę") o przebaczenie.Uważam, że należy mi się i każdemu druga szansa.Nie ma sensu grać na innych serwerach, gdyż już nigdzie indziej nie odnajdę ducha RP.Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania, bo tęsknie za tymi akcjami,podejmę kazdą wymierzoną karę oprócz Bana.Wyszedłem na idiotę nie myśląc o konsekwencjach.

Pozdrawiam,Oskar - DrakixD
Przepraszam za błędy Ort.,itd.
  • Back to top
    • 0

gruby141817 11/03/2010 - 17:33

gruby1418
  • Gracz
Widać chłopak zrozumiał co zrobił, myślę, iż można dać mu drugą szansę, lecz trzeba mieć go na oku.
  • Back to top
    • 0

DrakixD10 11/03/2010 - 23:37

DrakixD
  • Świeżak
Obiecuję, że nie będzie już takich wpadek.
  • Back to top
    • 0

po!nter0 11/03/2010 - 23:45

po!nter
  • Świeżak
Gdybyś dostał UnBan'a, musiałbyś być pod ciągłą obserwacją administratorów lub GameMaster'ów, zapewne otrzymasz do tego jakąś surową karę, jestem za UnBan'em, ludzie się zmieniają. ;)
  • Back to top
    • 0

Jenn 13 12/03/2010 - 14:07

Jenn
  • Świeżak
Dajcie chłopakowi szansę! Zrozumiał swój błąd i widać że żałuje,a po za tym zajebiście się z nim gra.;)
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic