Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [BAN]Guss

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Guss0 10/03/2010 - 16:52

Guss
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci:Nick Tyler

Administrator/moduł nadający karę: "Kick na prośbe Administratora"

Powód kary:http://img651.imageshack.us/i/samp021l.png/

Wyjaśnienie wraz z dowodami: A więc Narozrabiałem trochę. Wiem, /k lakiernik itp. to głupota. Przepraszam, nawet najlepszym zdarza się popełnić jakiś błąd(nie uważam się za najlepszego). Wyrzuciłem kolesia z auta za pomoca /wyrzuc. Nie odegralem przy tym żadnej akcji, iż IC nie chciałęm go wywalić. Poprostu zrobiłem mu psikus. Staliśmy na parkingu dalem /wyrzuc tak dal jaj. On odrazu w placz i do GM'a. Bardzo zalezy mi na tej postaci iż odgrywałem ściganta, mialem tam elegy i sabre. Naprawde bardzo mi zależy. Przecież to nie są powody do bana. Swoje RP oceniam na bardzo dobre, możecie mnei sprawdzić (oczywiście gdy kara zostanie umożona). Czy waszym zdaniem powodem do Bana jest /k lakiernik i bieg z banku w centrum do samochodu który stoi obok ruchomych schodów? GM sie Tp do mnie i pytał czemu biegne. Przeprosilem i odpowiedzialem że bardzo sie spiesze i mam Straszne Lagi i co Chwile Crash'e w centrum, dlatego biegłem. Nigdy nie biegam, tylko wtedy i to przez dosłownie chwile biegłem truchtem. Ile ludzi na stacji krzyczy /k mechanik i robią to co chwilę. Mi sie zdażyło 2 razy i odrazu ban? Tak, zrobiłem to. Lecz prosiłbm o sprawiedliwy wymair kary w postaci Jakiegoś AJ czy coś. Bardzo mi zależy na tej postaci A nie wiedzę sensu odgrywania "Na nowo" ściganta", iż dorobić się elegy nie jest łatwo. Bardzo przepraszam za moje zachowanie, typowo odwaliłem, lecz moim zdaniem za takie coś nie powinien być BAN. Bardzo przepraszam i proszę o złagodzenie kary do AJ, lub przetestowania mojego poziomu RolePlay. Z góry dziękuje.

Z poważaniem Guss.
  • Back to top
    • 0

skb5267 14/03/2010 - 13:49

skb
  • Gracz
http://h-rp.pl/thread-31563.html Następnym razem przywiązuj uwagę do pisanej przez Ciebie skargi. W miejscu na nick oskarżonego wpisałeś siebie, a administrator jak automat, nie czytając całej skargi, zbanował Ciebie.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic