Skocz do zawartości

• Zaloguj korzystając z Facebooka      Logowanie »   
  • Rejestracja »
  • Co nowego?

net4game

Największy polski serwer RolePlay w GTA: San Andreas Multiplayer

Zdjęcie

[Uznany] [BAN] Szumi

• Please log in to reply
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szumi0 10/03/2010 - 16:17

Szumi
  • Świeżak
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Marks Coolio

Administrator/moduł nadający karę: : Nie wiem

Powód kary: Wypisane są moje warn'y podczas logowania postaci do gry (Pernamentny Ban)

[b]Wyjaśnienie wraz z dowodami:
: Szanowna Administracjo 10 minut temu od napisania tego posta chcialem sie zalogowac lecz moje konto zostalo zbanowane. Nie mam pojecia kto z administracji mnie zbanowal, ponieważ zszedlem z komputera i wtedy musialem dostać BANA. Podejżewam że dostalem bana za rozmowe z Gamemaster'em_521, ponieważ dostalem od niego upomnienie (warn) za zapiete pasy na rowerze i zwróciłem mu delikatnie uwage, że w kodeksie drogowym Art.9 Par.3 jest napisane że nalezy mieć na rowerze kask. Wyraznie jest napisane ze robi sie tą komendą /pasy. Następnie spytalem sie GM czy każdy graczy to stosuje. i spytalem o komende /v zamknij czy za to też sa upomnienia ponieważ stwierdziłem ze roweru nie da sie zamknąć i on mi odpowiedział że TAK należy wykonywać akcje RP /me zapina rower... na tym skończyliśmy rozmowe i po chwili wylogowalem sie. Wiec nie wiem dlaczego dostalem BANA. Nie posiadam rzadnych screen'ow ponieważ poprostu tylko rozmawialem z GM521 i nie sądziłem ze sprawa sie tak potoczy, a bana dostalem w czasie gdy byłem nie obecny w grze. Bardzo prosze o odblokowanie konta wraz z postacią i pozytywne rozpatrzenie mojej proźby. Z poważaniem Szumi
  • Do góry
    • 0

#2 slovik0 10/03/2010 - 18:46

slovik
  • Świeżak
Witam,

jako że znam użytkownika Marksa Coolio ze stacji benzynowej, kiedy jeszcze był mechanikiem, chciałbym wtrącić swoje przysłowiowe trzy grosze. Kieruję się, a podejrzewam, że gracz Marks również, do innego Administratora, niż wymieniony w poście Gamemester_521, ze wzlędów oczywistych - również uważam, że nałożona na niego kara nie jest odpowiednia do popełnionych przez niego "przewinień".

Kwestia powinna być rozwiązana następująco - gdyby istniała komenda /kask bądź inna, sugerująca bezpośrednio czynność zakładania kasku (dla oddania realizmu, typowego i cenionego w danej wersji gry), gracz Marks zapewne by jej użył - mylący jest fakt komendy /pasy, jako że Kodeks Ruchu Drogowego wyraźnie wskazuje na konieczność założenia kasku - interpretacja następuje w momencie, gdy widzimy, że jako takiej komendy 'kask' nie posiadamy - lekka nadgorliwość ze strony użytkownika Marksa powinna być doceniana, jako chęć odegrania roli w najbardziej rzeczywisty sposób, z uwzględnieniem wszystkich paragrafów dotyczących ruchu drogowego.

Sądzę, że nie ma sensu winić go za chęć wykonania czynności jazdy na rowerze w sposób w pełni poprawny, aby uniknąć mandatu (podaję za kodeksem:
"§3. Podczas jazdy rowerzysta powinien być wyposażony w kask (znajdujący się na głowie /pasy) jednak jeśli nie posiada owego przedmiotu winien zapłacić mandat w wysokości 200$" )

Szczerze nie popieram też działalności graczy, jaką jest raportowanie przewienienia, w przypadku kiedy ktoś usiłuje 'zapiąć pasy' na rowerze - wygląda na to, że nie każdy zna do końca regulamin i kodeks poruszania się na ulicy.

Użytkownik Marks, pomimo dużego nagromadzenia warnów, może być typowym przykładem uczenia się na błędach - podejrzewam, że wszelkie niedociągnięcia wynikły z powodu nagromadzenia przepisów i zasad - logicznym jest, że każdemu może zdarzyć się pomyłka.
Wnioskowałbym o usunięcie bana danemu użytkownikowi, jako że nie zasługuje on na kompletne wyrzucenie z gry - istnieje szereg gorszych przewinien opisanych w Regulaminie i Kodeksie - 'zapięcie pasów' na rowerze, jako ekwiwalent nałożenia kasku, nie jest wg. mnie przewinieniem, które uniemożliwia innym graczom funkcjonowanie, przeszkadza komukolwiek, etc.

Niech drobne niedopatrzenie nie zepsuje Marksowi przyjemności z gry,

pozdrawiam serdecznie.
  • Do góry
    • 0

#3 wersus0 10/03/2010 - 19:07

wersus
  • Świeżak
Witam, też dodam coś od siebie. Ludzie którzy raportuja takie okoliczności sami nie umieja grać non-rp ponieważ sam widziałem jak zamykali rower bez odegrania akcji (/me). Jestem na serwerze od 3 dni i żaden osobnik nie odgrywa takiej roli ;/. To może bedzie trzeba usunać ten paragraf o mandacie za nie założeniu kasku, jak można dostać bana za to. Wyjściem tego jest dawac opis, że ma sie założony kask ale komu sie chce dawać co chwile taki opis badź zmieniać jak się jest mechanikiem i ma sie plakietke (mechanik) czasochlonne bardzo. Dobrym wyjściem jest jak opisał kolega wyżej wprowadzić komende /kask. Wracając do Marks'a jeżeli wyszedl z gry poczym zostal zbanowany, a tylko wymienial zdania z GM powinnien zostać odblokowany. Admini są także od tego aby tlumaczyc a nie odrazu banować za takie coś powinien dostać mniejsza kare jak AJ, podejżewam ze Marks tylko wymieniał swoje poglady, jeszcze raz jestem za odbanowaniem.

Z Poważaniem Wersus
  • Do góry
    • 0

#4 Szumi0 10/03/2010 - 19:21

Szumi
  • Świeżak
Dokladnie, dziekuje gracza za wstawienie sie za mną, po mojej rozmowie z GM mialem rozmawialem z kilkoma graczami i mielismy nawet plan, aby ruszyć temat na forum w dziale propozycje graczy o wprowadzenie komendy /kask. podejżewam że nie jest to duży problem dla Administracji. Jeszcze raz podkreslam ze moja rozmowa z GM byla normalna wymieniałem swoje poglądy a on swoje. Dlatego nie wiem z jakich powodów dostalem bana. Chcialbym jeszcze zaznaczyć że jednym z powodów blokady konta bylo to że bylem notowany. Notowany może być każdy, chociażby za picie alkocholu, BYC NOTOWANYM to nie przestępstwo, więc nie wiem czemu takie coś przyczyniło sie do blokady konta. Mam nadzieje ze Szanowna Administracja pozytywnie rozpatrzy moją proźbe i pozwoli mi wrócić. Z góry dziekuje.
  • Do góry
    • 0

#5 3ciW85 10/03/2010 - 22:31

3ciW
  • Świeżak

Wyjaśnienie wraz z dowodami: : Szanowna Administracjo 10 minut temu od napisania tego posta chcialem sie zalogowac lecz moje konto zostalo zbanowane. Nie mam pojecia kto z administracji mnie zbanowal, ponieważ zszedlem z komputera i wtedy musialem dostać BANA. Podejżewam że dostalem bana za rozmowe z Gamemaster'em_521, ponieważ dostalem od niego upomnienie (warn) za zapiete pasy na rowerze i zwróciłem mu delikatnie uwage, że w kodeksie drogowym Art.9 Par.3 jest napisane że nalezy mieć na rowerze kask. Wyraznie jest napisane ze robi sie tą komendą /pasy. Następnie spytalem sie GM czy każdy graczy to stosuje. i spytalem o komende /v zamknij czy za to też sa upomnienia ponieważ stwierdziłem ze roweru nie da sie zamknąć i on mi odpowiedział że TAK należy wykonywać akcje RP /me zapina rower... na tym skończyliśmy rozmowe i po chwili wylogowalem sie. Wiec nie wiem dlaczego dostalem BANA. Nie posiadam rzadnych screen'ow ponieważ poprostu tylko rozmawialem z GM521 i nie sądziłem ze sprawa sie tak potoczy, a bana dostalem w czasie gdy byłem nie obecny w grze. Bardzo prosze o odblokowanie konta wraz z postacią i pozytywne rozpatrzenie mojej proźby. Z poważaniem Szumi

O żadnego bana nie prosiłem, była może na Ciebie skarga etc.
  • Do góry
    • 0

#6 Szumi0 11/03/2010 - 07:33

Szumi
  • Świeżak
Witam Cie. Jeżeli nie prosileś o Bana to najmocniej Cie przepraszam ale wszystko wskazywało na Ciebie, rozmawialiśmy i po Twojej rozmowie kiedy nie byłem obecny w grze zostałem zbanowany . Jeszcze raz Ci przepraszam i prosze o odblokowanie konta wraz z postacia.
  • Do góry
    • 0

#7 * B M61464 11/03/2010 - 07:51

B M
  • Zarząd
Adaś.	Wczoraj, 14:25	Banicja postaci 20837
Ban został nałożony przez Adama, a nie GameMastera. Sprowadzę go tutaj.
  • Do góry
    • 0

#8 Mickul1638 11/03/2010 - 07:55

Mickul
  • Gracz
http://h-rp.pl/threa...ght=Maks Collio
  • Do góry
    • 0

#9 Mickul1638 11/03/2010 - 08:00

Mickul
  • Gracz
Dobra, zbanowałem złą osobę, wybacz.