Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [WEAPON] Jamal Sanchez

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Young D6 10/03/2010 - 15:29

Young D
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Jamal Sanchez

Administrator/moduł nadający karę: Adas (Adaś)

Powód kary: Napadanie będąc pracownikiem więzienia

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Więc nabyłem deagle i chcąc pochwalić się bronią przed kolegą IC z którym już od dawna próbowaliśmy kupić broń. Będac pracownikami Texas baru, wszedłem tam wyciągnełem deagle (nikogo nie było w barze, bo najpierw sprawdziłem, były godziny poranne i prawie nikogo nie było na serwerze) i dałem animkę //napad i powiedziałem "wszystkie pieniądze dawaj" kumpel sie zaśmiał, ja schowałem broń i też zacząłem się śmiać nagle wbija Adas i na /w pisze "Powiesz mi co robiłeś?" ja napisałem "o który moment ci dokładnie chodzi" otrzymałem odpowiedź "Więc jednak mi nie powiesz?" wtedy zacząłem pisać o tym "napadzie" i chyba nie zdążyłem wysłać do niego i było BW i lewy dolny róg " blokada /bron " napadnaie będąc pracownikiem więzienia" sam Jack Domville potwierdzi że było to robione dla łacha, nie chciałem nikogo napaść ani nic zażartowałe sobie tylko.
  • Back to top
    • 0

urbański-4 10/03/2010 - 16:19

urbański
  • Gracz
Potwierdzę że IC jak i OOC (/bo) Jamal starał kupić się broń. Wkońcu mu się udało, i chwalił się nią ("/ja lekko uchyla kurtkę, pokazując rączkę od deagla", czy coś w tym stylu) przed bliższymi przyjaciółmi, i znajomymi.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic