Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Weapon] Michael Massaccesi

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Michael_Angelo 0 10/03/2010 - 12:59

Michael_Angelo
  • Zbanowani
Imię nazwisko poszkodowanego: Michael Massaccesi
Imię nazwisko administratora nakładającego karę: Misiek
Powód uznany przez administratora: Napad pod centrum handlowy.
Wyjaśnienie poszkodowanego: Witam, jakiś czasem temu zostałem pozbawiony możliwości używania broni.
A więc tak, było to ok. północy, przejeżdżałem z graczem o nicku Paulo Vico obok centrum. Natknęliśmy się na jednego gościa o nicku Piter Kalama, który wcześniej pobił bliską mi osobę IC i ona o wszystkim mi powiedziała, więc podjechaliśmy do niego, zagadaliśmy, po czym ja złapałem go za kark i powaliłem na ziemie, a kolega Paulo go przeszukał.
Chcieliśmy odegrać akcję bardzo szybko, lecz gracz o nicku Piter Kalama z nie chęcią podchodził do odgrywania akcji i akcja przedłużyła się.
Chcieliśmy go energicznie i szybko, obezwładnić, okraść, ogłuszyć i odjechać, nie było nikogo w pobliżu, a kamery które są IC w centrum za pewne nas nie sięgały i nie widziały. Akcja odgrywała się nie mal przy murku obok centrum.
Gdy gracz 'Piter Kalama' ślamazarzył swoje ruchy i z nie chęcią podchodził do akcji, spowalniając ją z nerwów wyjąłem na chwile 'paralizator', po chwili gracz przekazał mi kwotę z której go okradliśmy, lecz w tej samej chwili na miejscu pojawił się Misiek i nadał mi blokadę na bronie za napad pod centrum.
Akcja przebiegała RP, była godzina ok. północy, nikogo w pobliżu nie było, a kamery nas nie obejmowały, odgrywaliśmy akcję w miejscu dość mało rzucającym się w oczy (nie było to w centrum itp.), akcja miała potoczyć się w bardzo szybkim tempie, lecz niestety ten gracz nie chętnie podchodził do tej akcji, ech. Przypominam, że mieliśmy bardziej na celu zemścić się niż napadać go.
Świadkiem całego zdarzenia był Dwayne Wright, on może potwierdzić, że akcja przebiegała zgodnie z RP.
Broń podczas tej akcji wyjąłem tylko na paręnaście sekund, a Misiek nawet, nie dał mi nic wytłumaczyć, tylko dał blokadę.
Oczywiście nie mam do niego o to pretensji, jako administrator miał prawo tak zareagować. Ta blokada dała mi dużo do myślenia, naprawdę trudno mi jest grać z tą blokadą, ponieważ bronie mają duże znaczenie w odgrywaniu mojej postaci, iż jestem w organizacji przestępczej i naprawdę często odgrywamy różne akcje RP z użyciem broni.
Za całą sytuacje BARDZO PRZEPRASZAM, nie przemyślałem akcji, wiem popełniłem błąd, może to dlatego, że była późna godzina, a ja się spieszyłem i chciałem załatwić sprawę jak najszybciej i odegrałem akcje obok centrum. Obiecuję, że taka nie przemyślana i pozbawiona w jakiś sposób RP akcja, nie będzie miała już miejsca z mojej strony.
Bardzo chętnie odbędę dodatkową karę w Admin Jail'u, tylko bardzo proszę o zdjęcie tej blokady, ponieważ bardzo przeszkadza mi w grze.

Pozdrawiam!

Dowody[Odnośnik do zdjęć]: Z samej akcji nie robiłem SS'ów, nie sądziłem, że znajdę się w takiej sytuacji.
  • Back to top
    • 0

Erwin0 10/03/2010 - 13:10

Erwin
  • Świeżak
Jestem przeciw. Wczoraj ten człowiek robił totalny dm na serwerze. Mam screeny.
  • Back to top
    • 0

Champion 591 10/03/2010 - 13:13

Champion
  • Gracz
Ja jestem za Karbi to dobry gracz grałem z nim już na Rodeo na różnych postaciach i niewidziałem żeby odwalał moim zdaniem powinien dostac tego un weapona .
  • Back to top
    • 0

Michael_Angelo 0 10/03/2010 - 13:14

Michael_Angelo
  • Zbanowani

Jestem przeciw. Wczoraj ten człowiek robił totalny dm na serwerze. Mam screeny.

To mnie rozbawiłeś : D Człowieku NON - RP, to robiłeś TY.
Chyba nie wiesz jeszcze, że masz BANA, co ?
Proszę bardzo - http://h-rp.pl/thread-34510.html
Poza tym, jak nie masz nic więcej do powiedzenia, to proszę nie pisz tutaj, bo to nie temat od tego. Jak coś chcesz powiedzieć, to pisz na PW. ;)
  • Back to top
    • 0

Głowa 73 10/03/2010 - 13:27

Głowa
  • Zbanowani
Karbi to dobry gracz, gram z nim na Rodeo już ponad miesiąc. Ma dobre RP, ale ciężko jest troche odegrać dobrą i szybką akcje, bez pomocy ofiary. Karbi odgrywając postać w org. przestępczej musi czasem używać broni. Jestem za tym, aby zdjęto mu blokade na broń.
  • Back to top
    • 0

Vinnie402 10/03/2010 - 15:13

Vinnie
  • Gracz
To bardzo dobry gracz, a akcja, z tego co widzę rozegrana była w sposób RP. A więc proszę o zdjęcie blokady.
  • Back to top
    • 0

Kibel2 10/03/2010 - 16:29

Kibel
  • Gracz

To bardzo dobry gracz, a akcja, z tego co widzę rozegrana była w sposób RP. A więc proszę o zdjęcie blokady.

Dokładnie tak, przy mnie nigdy nie odwalał. Ostatnio paranoja jest jakaś - nooby zaczynają oskarżać normalnych graczy o rzeczy których nie robią. Zdjąć mu tą kare i ;)
  • Back to top
    • 0

Gator246 10/03/2010 - 17:25

Gator
  • Gracz
Sam używałem broń w centrum i co? Mam mieć blokadę? Co to za dziwne myślenie? Jeśli gracz nie okazuję strachu, to trzeba mu ten strach wbić do głowy. Moim zdaniem blokady dla Mafii, gangów za używanie broni w publicznych miejscach powinny zostać wstrzymane, jeśli policja nas zauważy, lub nagra nas kamera, to odpowiemy za to IC. Kolejna akcja gdzie Admini ingerują w IC.
  • Back to top
    • 0

T0Mq59 10/03/2010 - 20:15

T0Mq
  • Gracz
Proszę o zdjęcie blokady , to mu chyba nie pozwala na granie postaci.. Z mafii...
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic