Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [AJ] Max Mercer

• Please log in to reply
4 replies to this topic

imaniak1597 09/03/2010 - 22:03

imaniak1
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Max Mercer

Administrator/moduł nadający karę: System

Powód kary: Ruch o 115.0j podczas zamrożenia w pojeździe.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Dziś, pod wieczór - miałem jakieś problemy z internetem. Aktualnie są zakłócenia u mojego dostawcy, i mam problemy z samym wejściem na serwer. Co jakiś czas widoczne jest duże opóźnienie przy wyświetlanym tekście, czy odpowiedziach na komendy od serwera. Czasem zostaje nawet wyrzucony z gry.

Przed chwilą próbowałem zorganizować małe spotkanie dla członków mojej organizacji (i nie tylko). W tym celu, pojechałem po jedną osobę która aktualnie nie mogła skorzystać ze swojego środka transportu. Chciałem, aby wszyscy byli w komplecie. Kiedy dotarłem na miejsce - wyszedłem na chwile z pojazdu. Szukanej przeze mnie osoby - nie było w garażu, rozejrzałem się. Po chwili Castillio pojawił się, tak więc wróciłem do buffalo. Zapiąłem pasy, i standardowo - wcisnąłem przyciski odpowiedzialne za uruchomienie silnika. Nie wyświetliło się automatyczne /me, jednak nie zwróciłem na to uwagi. Zdążyłem dojechać do skrzyżowania, gdy wyświetlił się komunikat "server closed the connection". Nie było żadnej informacji o AJ'otce (myślałem, że to kolejny lost przez obciążone łącze). Kiedy wszedłem na serwer - byłem już w więzieniu. Proszę o zdjęcie kary - została spowodowana opóźnieniem łącza.
  • Back to top
    • 0

Szatan9 09/03/2010 - 22:06

Szatan
  • Gracz
UP: wszystko się zgadza ja jestem Castillio i byłem świadkiem zdarzenia on miał takie lagi że jak stałem obok niego to on mnie nie widział.
  • Back to top
    • 0

DarkShadowPL54 10/03/2010 - 00:03

DarkShadowPL
  • Gracz

7. Odwołania od kar w postaci AdminJaila poniżej 500 minut nie będą rozpatrywane.

Nie ma sensu... Szkoda czasu.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 10/03/2010 - 07:16

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz

7. Odwołania od kar w postaci AdminJaila poniżej 500 minut nie będą rozpatrywane.

Ostatnio za owe przewinienie, system nadawał karę w postaci sześćdziesięciu pięciu tysięcy minut Admin Jaila.

Znam Ciebie, wiem, że nie jedziesz na Hax'ach, sam mam problemy z łączem i też jak wsiadałem do auta, mogłem jeździć, dopóki nie dostałem freeze. UnAJ. ;)
  • Back to top
    • 0

imaniak1597 10/03/2010 - 10:10

imaniak1
  • Gracz

Tu nie chodzi raczej o zdjęcie technicznej kary (mogę sobie ją odczekać na afk). Bardziej interesuje mnie to, abym był oczyszczony z tego zarzutu. Innymi słowy - nie chce potem widzieć na forum, jak ktoś wypomina mi niesłusznego jaila, podważając moją wiarygodność.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic