Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Ban] Delavor

• Please log in to reply
56 replies to this topic

Jaracz16 10/03/2010 - 10:12

Jaracz
  • Gracz
Nie!! Osoby które nie były gorsze od Ciebie pisały o unban i ich prośby zostały odrzucone z wyjaśnieniem: "Nie potrzebujemy tu takich graczy" i ja to popieram. Wielkie NIE Udało ci się wiele osób zniszczyć z nienawiści na tym serwerze... Popieram saqaris'a i Gapisa
  • Back to top
    • 0

Joker0 10/03/2010 - 10:14

Joker
  • Świeżak

Nie!! Osoby które nie były gorsze od Ciebie pisały o unban i ich prośby zostały odrzucone z wyjaśnieniem: "Nie potrzebujemy tu takich graczy" i ja to popieram. Wielkie NIE Udało ci się wiele osób zniszczyć z nienawiści na tym serwerze... Popieram saqaris'a i Gapisa

Fakt Faktem to Jaracz ma racje.
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 10/03/2010 - 10:47

Arcon
  • Gracz

Nie, nie zasługuje - nie wracaj. Dołącz do Wicked'a

Widzę, że inteligentna wypowiedź. Człowieku weź zamilcz najlepiej pisząc takie nie rozbudowane zdania, które mają porównywać Devalora do jakiegoś dzieciaka jak Wicked.

Wybacz, przyjacielu Delavor'a z podwórka - tak, btw. to gadasz bez sensu.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 10/03/2010 - 11:09

Olekx
  • Gracz
[quote name='Pan Odkurzacz]Delavor to czysty przykład' date=' jak z GMa można stoczyć się do noobka. [/quote']
Ty tu nie grałeś, jak był GM'em. Chyba, że wcześniej dostałeś bana i to jest Twoje drugie konto. :D

Piotrek był komendantem od baaardzo dawna, zajmował funkcje GameMastera i był jednym z tej "elity". Tak gracze nie powinni kończyć - Jestem za odbanowaniem. Co prawda - W PD już ma wyrobioną opinie przez osoby, z którymi współpracował, ale zawsze w rodzince Bridge' ów znajdzie się dla niego miejsce. ;)

Był przykładem dobrego lidera.
  • Back to top
    • 0

Głowa 73 10/03/2010 - 11:15

Głowa
  • Zbanowani
Jestem oczywiście za drugą szansą dla niego i chciałbym, aby Piotrek pograł troche z nami.
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 10/03/2010 - 11:17

Arcon
  • Gracz

Chyba nie na H-RP.
  • Back to top
    • 0

Olekx4184 10/03/2010 - 11:20

Olekx
  • Gracz

Chyba nie na H-RP.

Na H-RP. Od niego brałem przykład, gdy pierwszy raz liderowałem co kolwiek na tym serwie. Między innymi Invest, Otto's Autos czy też SFSL za czasów Seby,Cześka i Remika.

Podtrzymuje swoją wypowiedź zawartą w poprzednim poście.
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 10/03/2010 - 11:22

Arcon
  • Gracz
Szału nie pokazać po połączeniu LSPS i LSPD - byłeś członkiem po połączeniu? Nie, więc nie bądź taki pewien jego zdolności.
Delavor nie umie czitować
  • Back to top
    • 0

Marcin Kamiński 1360 10/03/2010 - 11:27

Marcin Kamiński
  • Gracz
A, i ciekawi mnie, czemu Delavor się tu nie wypowie, ze swojego drugiego konta.
  • Back to top
    • 0

imaniak1597 10/03/2010 - 11:32

imaniak1
  • Gracz

Wypowiedział się wczoraj, ale post zniknął. Dobrze pamiętam... W avatarze jak zwykle charakterystyczne jabłuszko od apple.
  • Back to top
    • 0

FSTEAM1056 10/03/2010 - 11:50

FSTEAM
  • Gracz

Proszę dla tych co nie wiedzą:
http://h-rp.pl/user-18340.html
  • Back to top
    • 0

Fisher13 10/03/2010 - 22:35

Fisher
  • Gracz
No nie wiem, przeprosił niby wszystkich, ale przeprosin dla Gontary to ja nie widzę.
  • Back to top
    • 0

skb5267 11/03/2010 - 15:30

skb
  • Gracz
Może nam wyjaśnisz dlaczego masz multikonto.
  • Back to top
    • 0

Delavor21 11/03/2010 - 19:38

Delavor
  • Gracz
Bo chciałem pograć, chęć pogrania jest silniejsza. Na dowód że nie zależy mi na tym żeby sprzedać konto jak niektórzy twierdzą to prosiłbym jedynie o to abym mógł grać na koncie Al'Aif, tamte konto pozostało by zablokowane wraz z postaciami. Nie zależy mi też na statach które tam uzyskałem, liczy się gra.
  • Back to top
    • 0

Allright0 11/03/2010 - 20:14

Allright
  • Gracz
Pamiętam jakieś tam urywki z twojego liderowania. Jak grałem na SF, nie było tak bardzo z tobą źle dopuki nie wywaliłeś kilku osób z Pd. Jak dla mnie, można mu dać unblock'a.
  • Back to top
    • 0

Soldier77 0 11/03/2010 - 21:36

Soldier77
  • Gracz
Delavor? Nie. Dlaczego? Był samolubem, egoistą itd. Myślę, że nadal taki jest. Kiedyś, za czasów PRP v.1 znałem go, myślę, dosyć dobrze. Przychodzę na H-RP [sf] piszę 'Cześć.' a on /tog w. Eh. Z resztą... nie wiem, to należy do administracji... Neutralny.
  • Back to top
    • 0

Kobył1180 11/03/2010 - 21:46

Kobył
  • Gracz

Kompromitujesz się na całej linii, cwelem nazywaj siebie, nie mnie.

Ja też tak o Tobie myślę. Zwykły napinaczu. Wyzywać graczy w powodach to chętnie robiłeś. Pomyśleć, że podawałeś się, iż masz 21 lat HAHAHAHAH.

A co do Delavora

Jest w porządku. nie dał mi rangi offa III, ale to nic. Zasługuje na unbana.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic