Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [Ban] Delavor

• Please log in to reply
56 replies to this topic

Pietras322 09/03/2010 - 20:11

Pietras
  • Gracz

Imię i nazwisko ukaranej postaci: John Felucii / Nicholas Howermayer

Administrator/moduł nadający karę: Xenon

Powód kary: Całokształt.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Nie ma co dawać screenshotów bo wiadomo o co tu chodzi. Popełniałem wiele błędów, kilka razy dostawałem szansę w innych sprawach, jest to mój pierwszy ban odkąd gram czyli od Fort Carson. Żałuję tego co robiłem w przeszłości, nie byłem ideałem i czasami zdarzało mi się grzeszyć. Ale jednak na H-RP spędziłem trochę czasu i ciężko mi się obyć bez gry tutaj. Nie mam co robić w wolnym czasie. Chciałbym tu także przeprosić wszystkie osoby, którym kiedyś zawiniłem bądź wypadłem w złym świetle a przede wszystkim:

- Makera za to że bez słowa wywaliłem i zachowałem się jak tchórz nie rozmawiając na ten temat.
- Saqarisa za to co wyżej + to że nie posłuchałem jego rady o odejściu z PD wcześniej.
- Stypera za to co wyżej + to że zabrałem jego stanowisko, wypaliłem się już po przejściu do Los Santos i mogłem już wtedy zrezygnować.
- Skowrona za to co wyżej + za to że potraktowałem cię jak ,,szmatę" w oczach innych podczas rozmowy z San News.
- Archa za to że nie zachowałem się jak kumpel tylko jak frajer.
- Ryśka za to samo co Archa.
- Numlocka, którego zawsze brałem za geja IC.
- Dżaksona za to że nie słuchałem go i olewałem.
- Mickula za to że zawsze wypadam w jego oczach w złym świetle, postaram się to zmienić.
- Darię za to że nazwałem ją kiedyś bardzo brzydko.
- Administrację za to że kłamałem (wiadomo o co chodzi).

Jeżeli dostanę szansę poprawienia się i pokazania z tej lepszej strony to obiecuję że moja gra IC poprawi się bardzo, a zachowanie OOC będzie stonowane. Z góry dziękuję za szansę.

-- Post napisany za pozwoleniem administracji dla przyjaciela, Delavora. --

Wstawione za zgodą Franka.

Osobiście jestem za UnBanem, Delavor mimo wszystko jest fajnym kolesiem i należy się mu UnBan.
  • Back to top
    • 0

Delavor21 09/03/2010 - 20:14

Delavor
  • Gracz
Dewalor jest w porządku, nigdy nic do niego nie miałem - grał w porządku i poza grą też jest w porządku.
Jestem za unbanem.
  • Back to top
    • 0

Bartłomiej Sadowski 367 09/03/2010 - 20:15

Bartłomiej Sadowski
  • Gracz
Jestem za zdjęciem banicji, zmienił się. Bardzo koleżeński, nie wyzywa, lecz świeci kulturą, za co go szanuje. Powinniście dać mu tą szansę, na pewno jej nie zmarnuje. ;)
  • Back to top
    • 0

Aniulka72558 09/03/2010 - 20:17

Aniulka725
  • Świeżak
Delavor jest spoko, zachowuje się. Fajnie się z nim gada i ma dobre RP. Jestem za UnBanem :]
  • Back to top
    • 0

mkr3515 09/03/2010 - 20:20

mkr
  • Gracz
Piotrek stracił w moich oczach bardzo wiele, już 2 razy.
Nie wiem czy chciałbym aby się to powtórzyło po raz 3.

Jestem neutralny co do tej apelacji.
  • Back to top
    • 0

Squir655 09/03/2010 - 20:22

Squir
  • Gracz
Wstawiam się za nim. Zasługuje na unbana. Choćby za te piosenki pod czas treningów ATSU...

Rysiek Rysiek, to jest pedaaał.... - Jedna z piosenek :>
  • Back to top
    • 0

Arcon2529 09/03/2010 - 20:25

Arcon
  • Gracz
Nie, nie zasługuje - nie wracaj. Dołącz do Wicked'a
  • Back to top
    • 0

Alan566 09/03/2010 - 20:29

Alan
  • Gracz
No może... Chociaż... Nieee... Jak sobie przypomnę akademię SFPA i zabawy Archa z Ryśkiem, oraz krzyczącego Delavora na TeamSpeak'u to aż łezka się w oku kręci ;)

Co do apelacji - każdy popełnia błędy, ale Ty popełniłeś już nie jeden. Nie chce być postronny, więc nie będę ani za, ani przeciw. Życzę Ci powodzenia.
  • Back to top
    • 0

Wartal471 09/03/2010 - 20:35

Wartal
  • Gracz

Widzę, że inteligentna wypowiedź. Człowieku weź zamilcz najlepiej pisząc takie nie rozbudowane zdania, które mają porównywać Devalora do jakiegoś dzieciaka jak Wicked.

Znam Delavora od czasów, gdy zacząłem właśnie pracę w policji i fakt, faktem, że lubił poafkować, ale atmosfera była luźna i każdy mile grał oraz pracował. Nie było wtedy napinania i problemów na wielką skalę. Myślę, że zasługuje na szansę i pewnie zdążył przemyśleć to wszystko.
  • Back to top
    • 0

Kone2597 09/03/2010 - 20:37

Kone
  • Gracz

No może... Chociaż... Nieee... Jak sobie przypomnę akademię SFPA i zabawy Archa z Ryśkiem, oraz krzyczącego Delavora na TeamSpeak'u to aż łezka się w oku kręci

Dokładnie o tym samym pomyślałem, jak zobaczyłem tą apelację. Mimo to, nie wiem co zrobił źle - lecz przez tego bana może być innym a może i lepszym graczem dla wszystkich.

Pozdrawiam.
  • Back to top
    • 0

Adachos4 09/03/2010 - 20:39

Adachos
  • Gracz

Co do apelacji - każdy popełnia błędy, ale Ty popełniłeś już nie jeden..

Racja.
Błędy popełnia każdy, dać mu szansę.
  • Back to top
    • 0

moNs 118 09/03/2010 - 20:48

moNs
  • Gracz
Zasłużył na UNBANA choćby dlatego, że zmienił swoją postawę OOC i IC.
  • Back to top
    • 0

Sater784 09/03/2010 - 20:51

Sater
  • Gracz
Delavor jest dobrym graczem, należy mu się un ban. Grałem z nim dość długo i zasługuje na to. Nie ma co dla, takich jak on powinna istnieć kolejna szansa.
  • Back to top
    • 0

R 2843 09/03/2010 - 20:52

R 28
  • Gracz
Jestem także w pełni za. Każdy powinien otrzymać drugą szansę jaką jak ja otrzymałem. Moim zdaniem popełniał błędy ale jest tylko człowiekiem i zasługuje na UnBana. Grałem z nim dość długo i znam dobrze tego gracza.

Co do apelacji - każdy popełnia błędy, ale Ty popełniłeś już nie jeden..

Racja.
Błędy popełnia każdy, dać mu szansę.

W pełni popieram użytkowników wyżej.
Pozdrawiam
  • Back to top
    • 0

Barus 24 09/03/2010 - 20:55

Barus
  • Gracz
Każdy popełnia błedy, on sie do nich przyznał i wyraża skruchę. Myślę że można dać mu jeszcze jedną szanse.
  • Back to top
    • 0

William723 09/03/2010 - 20:56

William
  • Gracz
Kompromitujesz się na całej linii, cwelem nazywaj siebie, nie mnie.
  • Back to top
    • 0

KolczyQ54 09/03/2010 - 20:58

KolczyQ
  • Gracz
[quote name='Misiek]W przypadku wklejenia apelacji napisanej przez swojego "przyjaciela"' date=' który posiada 100% - zostanie nadane ostrzeżenie o tej samej wartości, a sama apelacja zostanie odrzucona.[/quote']

To mówi za siebie.

Co do apelacji to sam nie wiem, raczej na nie bo nigdy Cie nie lubiłem. Na nie.
  • Back to top
    • 0

Pietras322 09/03/2010 - 20:59

Pietras
  • Gracz
[quote='KolczyQ' pid='291738' dateline='1268164705']
[quote name='Misiek]W przypadku wklejenia apelacji napisanej przez swojego "przyjaciela"' date=' który posiada 100% - zostanie nadane ostrzeżenie o tej samej wartości, a sama apelacja zostanie odrzucona.[/quote']

To mówi za siebie.

[/quote]

Przeczytaj najpierw 1 post, zanim będziesz tu pokazywał znajomość regulaminu.
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 09/03/2010 - 21:03

Gapis
  • Gracz

Widzę, że inteligentna wypowiedź. Człowieku weź zamilcz najlepiej pisząc takie nie rozbudowane zdania, które mają porównywać Devalora do jakiegoś dzieciaka jak Wicked.

Znam Delavora od czasów, gdy zacząłem właśnie pracę w policji i fakt, faktem, że lubił poafkować, ale atmosfera była luźna i każdy mile grał oraz pracował. Nie było wtedy napinania i problemów na wielką skalę. Myślę, że zasługuje na szansę i pewnie zdążył przemyśleć to wszystko.

Super, też go znam od początków pracy z PD (grubo przed fuzją z ksero-rp), i mogę bez problemu stwierdzić, że był Noobem jakich mało. Zaraz najedzie na mnie stado jego kolegów - to tylko moje zdanie, i niestety ale taki wizerunek sobie w moich (i wielu innych osó;) oczach wykreował.

Każdy popełnia błedy, on sie do nich przyznał i wyraża skruchę. Myślę że można dać mu jeszcze jedną szanse.

Ostatnio jak tak zrobił, to nawet oddali mu lidera PD! Super, po to jest BAN aby była to kara, a nie żeby po niecałym miesiącu pisać na niego apelację i dostawać 158 z kolei szansę.
  • Back to top
    • 0

Eran0 09/03/2010 - 21:05

Eran
  • Świeżak
Za błędy się płaci. Jestem na nie, odwalał i to ostro.. Tym bardziej widać po nim jakim jest człowiekiem, dostanie szansę znów ją zmarnuje.
  • Back to top
    • 0

Pan Odkurzacz210 09/03/2010 - 21:12

Pan Odkurzacz
  • Gracz
Delavor to czysty przykład, jak z GMa można stoczyć się do noobka.

pfffffffffffffff.
  • Back to top
    • 0

gruby141817 09/03/2010 - 21:13

gruby1418
  • Gracz
Myślę, że jednak można dać mu szansę, jeżeli wyznał skruchę oraz nastąpi radykalna poprawa.
  • Back to top
    • 0

THE REAL KECZMI79 09/03/2010 - 21:14

THE REAL KECZMI
  • Gracz
Jestem za UnBanem dla Piotrka. Trochę sobie, że tak napiszę: przesadził, ale wbrew pozorom, był długo tym liderem PD, prowadził je świetnie, to że wszystko się rozsypało to nie jego wina :D Dalej nie będę pisał, ponieważ Mafia będzie mnie prześladować ;)
  • Back to top
    • 0

Melmar 191 09/03/2010 - 21:17

Melmar
  • Ofiara włamania(włamanie)
Kojarzę go jeszcze z *reklama*, grałem z nim w PD. W moich oczach jest człowiekiem, któremu zawsze mało i zawsze chce czegoś więcej. Jestem Neutralny.
  • Back to top
    • 0

R 2843 09/03/2010 - 21:20

R 28
  • Gracz

Kolejny nic nie wnoszący post. Kolega raczej nie zna zasad typowego forum. Nie jest widocznie tolerancyjny dla ludzi. Powód bycia na nie : " nigdy Cie nie lubiłem." Raczej nie jest to żadne uzasadnienie.
  • Back to top
    • 0

Pietras322 09/03/2010 - 21:21

Pietras
  • Gracz

Kolejny nic nie wnoszący post. Kolega raczej nie zna zasad typowego forum. Nie jest widocznie tolerancyjny dla ludzi. Powód bycia na nie : " nigdy Cie nie lubiłem." Raczej nie jest to żadne uzasadnienie.

Nie lubi go za to, że dwa razy został wywalony (zresztą słusznie z PD) a za trzecim razem nawet się nie dostał.
Biedak.;)
  • Back to top
    • 0

Vagans48 09/03/2010 - 21:51

Vagans
  • Świeżak
Grałem z Delavorem od początku San Fierro i był to barwny gracz wprowadzający wiele do rozgrywki IC. Myślę, że zasługuje na drugą szansę.
  • Back to top
    • 0

Turkus 352 09/03/2010 - 22:07

Turkus
  • Gracz
Delavor zasługuje na unbana. Trochę przesadził, ale każdemu zdarzają się jakieś błędy. Dobrze prowadził LSPD. Powinien dostać drugą szansę.
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 09/03/2010 - 22:08

Gapis
  • Gracz

Delavor zasługuje na unbana. Trochę przesadził, ale każdemu zdarzają się jakieś błędy. Dobrze prowadził LSPD. Powinien dostać drugą szansę.

Chyba LSPS... Choć bym się sprzeczał.
  • Back to top
    • 0

Marcin Kamiński 1360 09/03/2010 - 22:11

Marcin Kamiński
  • Gracz
Po tym co zrobił, jestem na nie. Te jego fałszerstwo, chęć przejęcia władzy, jaką mamy pewność, że nie zrobi tego ponownie gdy poczuje się pewniej ? I mimo, że napisał przeprosiny do każdego GameMastera, nadal będę na nie.
  • Back to top
    • 0

imaniak1597 09/03/2010 - 22:15

imaniak1
  • Gracz
Jeszcze nie tak dawno między znajomymi chwaliłeś się, jak to paskudnie zostałeś potraktowany przez administracje h-rp. Nie widziałeś swojej winy w banicji. Słyszałem nawet, o twoich deklaracjach - jakoby ban został spowodowany intrygami wewnątrz administracji. Jak dla mnie - twoja apelacja jest na pokaz. Widocznie znudziło ci się wyczekiwanie na to całe "inter", albo masz jakiś interes w kontynuowaniu gry tutaj (sprzedaż konta z bogatymi statystykami?). W mojej pamięci pozostanie jedynie to, że doprowadziłeś do strasznych zaniedbań jako lider LSPD (do dziś członkowie tej frakcji - zbierają za to baty). Nie wspominając już tym, iż po znajomościach przyjmowałeś tam ludzi.

Jeśli masz tu grac - zacznij od zera, na nowej postaci...
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 09/03/2010 - 22:18

Gapis
  • Gracz

Jeśli masz tu grac - zacznij od zera, na nowej postaci...

... Bez wpieprzania się w sprawy PD.
  • Back to top
    • 0

S.O.G. 18 09/03/2010 - 22:25

S.O.G.
  • Świeżak
Chociaż do niego nic nie mam, to teraz już przy każdej takiej apelacji dużo osób piszę swój standardowy tekścik "Każdy popełnia błędy, dajcie mu jeszcze jedną szansę" - Tak tak, każdy ma prawo na jeden, dwa błędy, lecz teraz to już każdy: odwala, kłamie i różne inne pierdoły robi bez żadnego strachu bo zawsze będą posty typu "każdy popełnia błędy"
- Więc, trzeba było myśleć na początku. "Najpierw myśl, potem działaj"
  • Back to top
    • 0

MorfusJarson4 09/03/2010 - 22:56

MorfusJarson
  • Gracz
@UP
Ale dlaczego wedlug mnie najbardziej powiazani z H-RP gracze dostaja bany? Zwykle przez glupie himery administracji. Przykladem jest Andek czy Mama, a Delavor jest kolejna ofiara...

Konrad napisal mi, ze nie chca wybanowac wszystkich graczy. To prawda, aczkolwiek banuja tych zasluzonych, a nobkom przekazuja ich prace. Tak bylo z RC i Lesiem, czy wyrzucenie calego zarzadu za Vagansa i spiderjr. Bylo wszystko fajnie dopoki komus "z gory" zaczelo przeszkadzac.
Pozdrawiam, MQJ.
  • Back to top
    • 0

Gapis 533 10/03/2010 - 09:08

Gapis
  • Gracz

@UP
Ale dlaczego wedlug mnie najbardziej powiazani z H-RP gracze dostaja bany? Zwykle przez glupie himery administracji. Przykladem jest Andek czy Mama, a Delavor jest kolejna ofiara...

Konrad napisal mi, ze nie chca wybanowac wszystkich graczy. To prawda, aczkolwiek banuja tych zasluzonych, a nobkom przekazuja ich prace. Tak bylo z RC i Lesiem, czy wyrzucenie calego zarzadu za Vagansa i spiderjr. Bylo wszystko fajnie dopoki komus "z gory" zaczelo przeszkadzac.
Pozdrawiam, MQJ.

To, że ktoś ma niewyparzoną gębę, potrafi zaistnieć bo drze za przeproszeniem pysk, na prawo i lewo, nie oznacza że to dobry gracz i warto mu zaufać. Jeśli uważasz wyżej wymienionych za wzory do naśladowania, ideały roleplayu,to naprawdę nie jest z tobą za dobrze.
  • Back to top
    • 0

FSTEAM1056 10/03/2010 - 09:30

FSTEAM
  • Gracz
Jak każdy się wypowiada to i ja dodam coś od siebie.
Jestem na NIE
  • Back to top
    • 0

Gleba 76 10/03/2010 - 09:52

Gleba
  • Gracz
Ja jestem zdecydowanie na nie, twoja gra, twoje do ludzi oburzało, traktowałeś niektórych jak szmaty. Może czas odpocząć, ale tak na dłużej?
  • Back to top
    • 0

Kali71 10/03/2010 - 09:54

Kali
  • Gracz
Za darmo bana nie ma. Nie wiem jak to do konca z nim bylo, ale czytajac komentarze sadze ze odwalil. Moze grac potrafi, i potrafil stworzyc klimat ale jestem neutralny, za szybko chcesz unbana.
  • Back to top
    • 0

Kikluś30 10/03/2010 - 09:57

Kikluś
  • Gracz
Za unbanem, każdemu szansa się należy.
  • Back to top
    • 0

Zima728 10/03/2010 - 10:00

Zima
  • Gracz
Za unbanem tylko nie afcz po 10 godzin ;), dobrze zarządzał pd nie wiem co wy chcecie, było lepiej niż teraz.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic