Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Odrzucony] [Un block /bron]Shawn Williams

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Sean_Gregg 10 09/03/2010 - 19:55

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Shawn Williams

Administrator/moduł nadający karę: Chester Charles

Powód kary: Coś tam pomyśl zanim użyjesz broni na sali operacyjnej.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: Moje pierwsze słowo to... oh... Czester, do Ciebie nic nie mam tamten Rolas Ci coś nagadał no okay, więc tak. Zaczęło się od zamieszek, dobra minęło. Dowiaduje się, ze David jest porwany ( ic ) no i tam jest akcja, widzę go, potem tam PD przyjeżdża ona ucieka no i ja pomagam Davidowi - zdejmuje BW. Okay, jedziemy do szpitala, a tam Scamp i jego ekipa grasują - przeszkadzają. Wiozę go noszami na sale, próbuje robić operacje, a on i jego koledzy wbijają. Każe im wyjść - nic, któryś wyciągnął pałkę to ja digle, krzyczę ponownie - nic, Mike Scamp wyciąga paralizator nie zdążył jednak we mnie trafić - dostał, potem Mat - adrenalina IC. Okay, Scamp nagle wstaje i jakby nigdy nic strzela do mnie, ktoś go uderzył, potem ja - BW. Wcześniej wysłałem reporta, ale nie chciałem mieć BW więc mu je wbiłem. I tutaj jest wszystko - użyłem deagle bo było to konieczne. GM 5AF czemu im nie dałeś AJ za pałki i paralizator na sali? Koledzy? Miałem wyraźny powód - proszę o unblock broni. Dodam jeszcze, że moja postać miała już do czynienia z bronią - "jestem" strzurmowcem/medykiem polowym Marines. To by było na tyle, proszę o unblock broni jak i jakąś kare dla GameMaster_5AF.
  • Back to top
    • 0

Rolas 313 09/03/2010 - 20:00

Rolas
  • Gracz

Moje pierwsze słowo to... oh... Czester, do Ciebie nic nie mam tamten Rolas Ci coś nagadał no okay, więc tak. tutaj jest wszystko - użyłem deagle bo było to konieczne. GM 5AF czemu im nie dałeś AJ za pałki i paralizator na sali? Koledzy? Miałem wyraźny powód - proszę o unblock broni. Dodam jeszcze, że moja postać miała już do czynienia z bronią - "jestem" strzurmowcem/medykiem polowym Marines. To by było na tyle, proszę o unblock broni jak i jakąś kare dla GameMaster_5AF.

Napisałem mu całą prawdę jaką mi napisałeś na /w.

Nie nadałem? Czemu? Nie widziałem, żeby to robili. Nadałem Ci AJ głównie za te pięści do gracza, głupie zachowanie. Nie widziałem, że masz broń, sam mi się do tego przyznałeś. Karę dla mnie? Myślę, że wszystko słusznie zrobiłem, a od skargi na mnie masz dział skargi.
  • Back to top
    • 0

Sean_Gregg 10 09/03/2010 - 20:04

Sean_Gregg
  • Zbanowani
Okay, słuszna niech nawet tak będzie ale co do /bron się nie zgodzę - miałem swój powód, poproszę kogoś, aby się tutaj wypowiedział co tam się działo, ale napisałem już. Zrobiłem to żeby pomóc Davidowi.
  • Back to top
    • 0

Detektyw Rafcio6233 09/03/2010 - 20:08

Detektyw Rafcio
  • Zarząd
Tak należy mu się unblock, bo dobrze zrobił, to Mike Scamp wyciągnął 1 pałkę.
  • Back to top
    • 0

Blood 347 09/03/2010 - 20:43

Blood
  • Świeżak
A ja jestem przeciw, ponieważ Magnus nie umie używać broni. Wbił SAM na Ganton, ostrzelał wszystkich - to jest normalne?
  • Back to top
    • 0

Sean_Gregg 10 09/03/2010 - 20:49

Sean_Gregg
  • Zbanowani

A ja jestem przeciw, ponieważ Magnus nie umie używać broni. Wbił SAM na Ganton, ostrzelał wszystkich - to jest normalne?

Po 1. Nie na tej postaci
Po 2. Chciałem CK
Po 3. Pochwal się swoim NJ
Po 4. Pochwal się swoją obrazą skierowaną do mnie
BLD, weź tak nie płacz, co? ;O

Po dłuższym namyśle, sądzę, że mogłem nie używać broni, jednak miałem ją akurat przy sobie, a humor miałem taki sobie, głównie przez te zamieszki. Chciałem po prostu bronić mojego szefa i także siebię. ( Też tych medyków co tam byli i nie strajkowali przeciwko Davidowi. ) Proszę o wyrozumiałość i o unblocka.
  • Back to top
    • 0

Borsuk.2208 09/03/2010 - 20:53

Borsuk.
  • Gracz
Byłem przy tym. Kara może i słuszna ale z tym blockiem broni coś nie gra. Jestem za unblockiem /bron, ale najlepiej kontrolować używanie tej komendy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic