Jump to content

net4game

The most innovative GTA: San Andreas Multiplayer Role Play server

Photo

[Uznany] [OOC]Enrique Terres

• Please log in to reply
7 replies to this topic

DarkShadowPL54 09/03/2010 - 18:54

DarkShadowPL
  • Gracz
Imię i nazwisko ukaranej postaci: Enrique Terres

Administrator/moduł nadający karę: Dawid na polecenie GM 3E5

Powód kary: Płacz OOC podczas akcji Role Play.

Wyjaśnienie wraz z dowodami: NA początku pragnę przeprosić za moje naganne zachowanie względem rozgrywki Role Play. Emocje i sytuacja spowodowały u mnie niepoprawne zachowanie. Minęło 7dni i myślę, ze to odpowiednia dla Mnie kara. Miałem dość czasu na przemyślenia. Możliwe, że zbyt wcześnie piszę prośbę, ale jest to z powodu takiego, iż potrzebuje czatu OOC zarówno w pracy Urząd - podczas zdawania testu muszę prosić kolegów by Ci pisali do klientów na /w i zadawali im pytania. Bardzo przepraszam za moje zachowanie i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej Apelacji.
Pozdrawiam:
krysc4d.
PS. niestety nie zdążyłem zrobić SS'a, natomiast oto treść z log'ów:
Blokada OOC Dawid (Henry Felucii) Placz OOC podczas akcji RP. Nadane na polecenie GM 3E5. 02/03/2010, 21:08
  • Back to top
    • 0

edi to ziomal95 09/03/2010 - 19:33

edi to ziomal
  • Gracz
Przyłączam się do prośby - Enrique potrzebuje czatu OOC, często do pracy w urzędzie, lub także w biznesie.
  • Back to top
    • 0

Heaton41 09/03/2010 - 21:52

Heaton
  • Gracz
Czy do pracy w urzędzie potrzebny jest czat OOC? Nie wiem, mi do obsługiwania ludzi - nie.
Tak czy inaczej, jestem za zdjęciem mu blokady. Dobry chłop.
  • Back to top
    • 0

DarkShadowPL54 09/03/2010 - 22:30

DarkShadowPL
  • Gracz

Czy do pracy w urzędzie potrzebny jest czat OOC? Nie wiem, mi do obsługiwania ludzi - nie.
Tak czy inaczej, jestem za zdjęciem mu blokady. Dobry chłop.

Mylisz się, chyba krótko pracujesz. Gdy klient zdaje prawo jazdy, musi przejść egzamin teoretyczny który odbywa się drogą ooc /w - by inni nie widzieli.
  • Back to top
    • 0

Don Sztux84 09/03/2010 - 23:00

Don Sztux
  • Gracz
jestem na tak, pracuje z nim i bez tego occ ciężko ogarnąć ludzi.
  • Back to top
    • 0

Heaton41 10/03/2010 - 11:54

Heaton
  • Gracz
krudc4d - ja po prostu zadaję te pytania szeptem.
Nie ważne z resztą. Ogarnięty jest, można mu dać unOOC ;)

edit: Moim zdaniem, oczywiście.
  • Back to top
    • 0

Carmella1273 10/03/2010 - 12:11

Carmella
  • Gracz
Za bardzo przejąłeś się grą, która nie jest tak ważna, a to co wypisywałeś podczas zatrzymania na /ro to kompletna porażka, później robiłeś OOC na /do, jak mówiliśmy, iż joint to joint, a cygaro to cygaro. -.-
  • Back to top
    • 0

DarkShadowPL54 11/03/2010 - 07:50

DarkShadowPL
  • Gracz
Taaak, masz racje. Tak jak pisałem, wiem, przesadziłem z grą. Ale już wszystko jest okej. Odpokutowałem za swoje błędy.
  • Back to top
    • 0

0 user(s) are reading this topic